folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder M.Power Point Ustaları Yardım......

M.Power Point Ustaları Yardım......

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben tıp fakültesinde okuyorum ,fakat sınıf adına bi sorunumuz var... Bize bilgisayarda ders anlatan öğretim üyeleri, power pointte yazdıkları ders notlarını sınıftaki bilgisayarda anlatıp çekip gidiyolar.Ellerindeki slaytları ise 108 kişinin yoğun isteğine rağmen vermiyolar.Bu power p.slaytlarını  ala bilmem için, Bana ne gibi bir yardımda bulunabilirsiniz...?

Not:Sınıftaki bilgisayarımızda internet bağlantısı yok.Hocalar slaytları genelde flash disk ile anlatırlar....

Her türlü fikirleriniz için sizi bekliyorum.

Azimle defakasyon, Mermerde perforasyon...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

birader ekranın videosunu çeken keylogger benzeri programlar var onunla video haline getirirsin ancak

yada başka bir yöntem ben sana bi program yapayım (tabi yapabilirsem ki yaparım)flashdisk takıldığı zaman içindeki tüm dosyaları harddiske kopyalasın, sende sonra git al olmaz mı???

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLooD_ME
    BLooD_ME's avatar
    Erkek
    Okul çıkışını bekleyin, hoja çıkınca takip edin, karanlık kuytu bi yerde binin tepesine bi güzel pataklayın, dayaktan bayıldığında da cebinden flashdiski alın.. Bakın çocuk oyuncağı:) (yalnız hırsa kapılıp adamın parasını pulunu ellemeyin sakın ha, ayıp..)

eĞeR tARiHteN dErS aLıNsAyDı ; taRiH tEkErRüR eTmEzDi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    herkes kendı pc sınde bakabılıryosa mesela sey war ekran goruntusunu ceken programlar var fılm gıbı :) 1 saat boyunca cek dur :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek
    truvaa bunu yazdı:

herkes kendı pc sınde bakabılıryosa mesela sey war ekran goruntusunu ceken programlar var fılm gıbı :) 1 saat boyunca cek dur :)

herkesin kendi pc si yok sadece sınfta bir pc var bundada hoca ders anlatıyo , eğer çekilen görüntüler pc'nin bir yerine kayıt edilebiliyorsa bana önerdiğin programın adresini yazarsan sevinirim...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

adama kesin çözüm sunuyorum ama hala memnun olmuyo

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek
    acemi gerçekten çözümün mükemmel(şu flash diski kaydetme meselesi) bende zaten bundan dolayı sana özel mesaj attım ama sanırım sana ulaşmadı. msn adresimi sana özel mesaj olarak yolluyorum kaydedersen sevinirim...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek
    acemmi çözüm üretti fakat uygulamaya geçiremedi. bu fikri uygulamaya geçirecek iyi bi usta arıyorum. cevaplayanlara tşk.lerimi sunuyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek
    sanırım bu konuda bana bilgi verecek bi tahribatçı yok ,olsun bizde başka arayışlara gireriz, yinede tşkler...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hoca nerde anlatıyor bu slaytları?
    Eğer bir labratuvar da anlatıyorsa ve ordaki diğer pclerde ağ bağlantısı varsa hocanın flashdiskine girebilirsin..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    bak birşey daha aklıma geldi
    hocanın o slaylatrı gösterdiği pc de power point aynı dosyadan oluşturarak onları gösterir bu da demek ki aynı dosya windows altında da vardır. windows u biraz araştırırsanızda o dosyalara erişmek mümkündür

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 2506 Toplam Mesaj: 15