Ms Dos"Ta Virüs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strike
    strike's avatar
    Erkek

slm hocalar dosta bi kod yazdım shutdown -s komutunu .bat olarak kaydedip :D ama bunun bilgisayarın her açılışında çalışmasını ve programın kendisini D: ye falan kopyalamasını istiyorum yani startupa eklencek ama manuel olarak değil. yani .bat'ın içine bi kod daha ekleyip her açılışta çalışmasını sağlıcam pc her açılıştan 30 saniye sonra resetlencek. bu kodları bilen var mı kopyalama ve startup kodunu :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    konuyu ne anladım nede bir fikrim var ama takipcisiyim

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    reg import komutu ile 1.reg i regedit e inject edebilirsin bunu bulmak için öğrenmek deneme k için 4-5 harcamısıtm :  )

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=290

Madde 1 işine yarıyabilir. 

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hoca olursa haberimiz olsun :D

sonra bunu nasıl silecesiniz ?

live cdli bir lin ux dağıtımı ie o klasöre girip silebilirsiniz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bat dosyasi haline getirdikten sonra, baslat programlarda ki baslangic klasorune koyarsan her defasinda bilgisayar calistiginda bat dosyasi calisir ve 30 sn icinde pc kapanir.

ek : murid kod zaten aynisini soylemis

birde regedit e Yeni Deger diyerek bat dosyasinin bulundugu dizinden de calistirabilirsin.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

seneler once bu virüs piyasadaydı baya meşhurdu ozamanlar herkes bu tarz şeyler yapıp sürerdi piyasaya.

ismini unuttum ama virüs tarihçelerini okursan ulaşabilirsin mantığına 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Varg bunu yazdı:
    -----------------------------

seneler once bu virüs piyasadaydı baya meşhurdu ozamanlar herkes bu tarz şeyler yapıp sürerdi piyasaya.

-----------------------------,

blaster ve sasser virüslerini diyorsun sanırım, 60 saniyeden geriye sayıyordu rootkitlerdi, ulan internete bağlı olmayan bilgisayara bile bulaşmışlardı amk çok pis şeylerdi 2004 yılında gene patlama yapmıştı çok şükür bu aralar sessiz sakin.

ama yabancı forumlarda gördügüm kadarı ile bugunlerde bi vürs dah apatlak verebilir adamın biri 14 milyon zombieden bahsediyodu ama 

"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

Varg bunu yazdı:

-----------------------------,

blaster ve sasser virüslerini diyorsun sanırım, 60 saniyeden geriye sayıyordu rootkitlerdi, ulan internete bağlı olmayan bilgisayara bile bulaşmışlardı amk çok pis şeylerdi 2004 yılında gene patlama yapmıştı çok şükür bu aralar sessiz sakin.

ama yabancı forumlarda gördügüm kadarı ile bugunlerde bi vürs dah apatlak verebilir adamın biri 14 milyon zombieden bahsediyodu ama 

9 milyon zombiBot Evet suan piyasada var Azerbaycan lı bir kişinin botneti  yani kısa zaman icinde patlama yapıcak .. hepbirlikte bekliyoruz..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abi bu adamlar virüsü yapıp 3-4 sene bekliyor mu bir kaç milyona ulaşması için ? İndirip kursunlar die ?

Yada otomatik bulaşan birşeyler yapıyorlar..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

abi bu adamlar virüsü yapıp 3-4 sene bekliyor mu bir kaç milyona ulaşması için ? İndirip kursunlar die ?

Yada otomatik bulaşan birşeyler yapıyorlar..

her dönem farklı yöntemler oluyor, bi sene msnden yayılan virüs, bir sene netbios açıgı bir sene telnet açıgı

bir sene ip tarama olayı bir sene html downloader açıkları gene bulmuştur birşey birisi 

"
Toplam Hit: 5443 Toplam Mesaj: 23