Msiyzn32.Dll Bulunamadı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek

Windows açılır açılmaz bu hatayı alıyorum. Tamam dediğimde rahatlıkla bütün işlemlerimi yapabiliyorum. Ama makine açılınca direk hatayla karşılaşmak istemiyorum. Google Bey'e danıştım ama herhangi bir sonuç bulamadı o da. Size danışayım dedim. 

Edit: Adını yanlış yazmışsın diyenler olucak biraz önce farkettim. Google'da yine aradım yine sonuç yok. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sahte bir hata mesajı. büyük ihtimalle bilgisayarına trojan/virus girmiş. başlangıç ayalarını ve registry i kontrol et. güvenli kipte ve internetini keserek sağlam antivirus ve anti trojanlarla (güncellenmiş olsun) tarama yaptır

unbalanced tarafından 14/Eyl/12 20:08 tarihinde düzenlenmiştir

Aydınlık sabahı düşün ve durgun karanlık geceyi. Rabb'in seni ne unuttu ne de darıldı. Öteki dünya senin için (hayatının) bu ilk bölümünden mutlaka daha iyi olacak! Ve zamanı geldiğinde Rabb'in sana (kalbinden geçeni) bağışlayacak ve seni hoşnut kılacak. O seni yetim olarak bulup bir sığınak vermedi mi? Ve yolunu kaybetmiş görüp seni doğru yola ulaştırmadı mı? İhtiyaç içinde bulup seni tatmin etmedi mi? Öyleyse yetime haksızlık yapma, yardım isteyeni asla geri çevirme, ve (her zaman) Rabb'ini(n) nimetlerini an.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Erkek

Öneri: 1.zemana 2.comodo 3.Avira Internet Security 2012 hayırlı işler...

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (Sigara içiyorum çünkü insanlar konuşarak, beynimi sikerek, yorum yaparak öldürürken sigara sorgusuz, sualsiz, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı

Hocam dediklerini yaptım ama hala devam ediyor. 

Hepsinde temiz gözüküyo ama yeniden başlattığımda yine aynı hatayı aldım : 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

pm olarak teamviewer id ve pass verirsen bakayım hocam sistemine..

Aydınlık sabahı düşün ve durgun karanlık geceyi. Rabb'in seni ne unuttu ne de darıldı. Öteki dünya senin için (hayatının) bu ilk bölümünden mutlaka daha iyi olacak! Ve zamanı geldiğinde Rabb'in sana (kalbinden geçeni) bağışlayacak ve seni hoşnut kılacak. O seni yetim olarak bulup bir sığınak vermedi mi? Ve yolunu kaybetmiş görüp seni doğru yola ulaştırmadı mı? İhtiyaç içinde bulup seni tatmin etmedi mi? Öyleyse yetime haksızlık yapma, yardım isteyeni asla geri çevirme, ve (her zaman) Rabb'ini(n) nimetlerini an.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

msconfig den yani başlangıç ta çalışan programşar listesinden bir bakıver neymiş nerede kuruluymuş ?

klasör yolu filan ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

msconfig den yani başlangıç ta çalışan programşar listesinden bir bakıver neymiş nerede kuruluymuş ?

klasör yolu filan ?

hocam iş sadece orada bitmiyor ki :) ben çok userinit yad a explorer arkasından exe çalıştırdım. bir de bunun win servis  olayı var. zamanında trojan / virus sistemleri ile uğraşanlar bilir ne kadar şeyin  "var oğlu var" olduğu hakkında

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek

Yolladım hocam. Teamviewer ID ve Pass. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Erkek
    ironhandfahri bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı

Avira Internet Security 2012 fire wall olmaması garip :) son bir kere de comodo nun son version full version tercih edilmeli bunları virüse karşı söyledim 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (Sigara içiyorum çünkü insanlar konuşarak, beynimi sikerek, yorum yaparak öldürürken sigara sorgusuz, sualsiz, sessizce öldürüyor.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı
    ironhandfahri bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı

Avira Internet Security 2012 fire wall olmaması garip :) son bir kere de comodo nun son version full version tercih edilmeli bunları virüse karşı söyledim 

Sağolun hocam.  Zaten sorunu çözdü unbalanced müridim. Bir de ben bu virüs programlarını şimdi kaldırsam sorun olur mu ya? Bilgisayarı aşırı derecede yavaşlatıyor. Uzun zamandır da yüklü değildi hiçbiri. 2-3 gündür bu hatayı alıyorum önerinize uyduğum için yükledim. Yoksa aklımın ucundan geçmez benim virüs programı yüklemek. Zaten normalde Linux Ubuntu kullanıyodum. 1 haftalığına arkadaşlarla Killing Floor oynamak için geçtim W7'ye. Neyse çok kafa siktim galiba, herkese teşekkürler iyi geceler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Erkek
    ironhandfahri bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı
    ironhandfahri bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı

Sağolun hocam.  Zaten sorunu çözdü unbalanced müridim. Bir de ben bu virüs programlarını şimdi kaldırsam sorun olur mu ya? Bilgisayarı aşırı derecede yavaşlatıyor. Uzun zamandır da yüklü değildi hiçbiri. 2-3 gündür bu hatayı alıyorum önerinize uyduğum için yükledim. Yoksa aklımın ucundan geçmez benim virüs programı yüklemek. Zaten normalde Linux Ubuntu kullanıyodum. 1 haftalığına arkadaşlarla Killing Floor oynamak için geçtim W7'ye. Neyse çok kafa siktim galiba, herkese teşekkürler iyi geceler.

zemana kalsın gerisini yola gitsin

Toplam Hit: 1744 Toplam Mesaj: 12