Msn

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOLGA22
    TOLGA22's avatar
    Erkek

selamın aleyküm arkadaşlar..

benim sizden bir ricam var.Bi abimin msn adresi çalındı.Hani abimin hack işleriyle alakalı bi adamolsa anlayacam sıradan bi bilgisayar kullanıcısı.Durumu bana anlattı bende tahribat.com diye bi yer var yardım ederlerse ordaki üyeler yardım eder dedim.lütfen yardım.

msd@msn.com adres bu lütfen yardım.

tolga
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOLGA22
    TOLGA22's avatar
    Erkek
    arkadaşlar çok özür adres muratsalihdemir@msn.com yardımlarınızı bekliyor ve umuyoruz...

tolga
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    söz vermemekle birlikte deniyecem ok olursa sana şifreyi yollarım ama olmazsada artık diğer arkadaşlardan ilgilenen olur umarım ok

Carpe Diem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOLGA22
    TOLGA22's avatar
    Erkek
    çok teşekkürler olumlu veya olumsuz bi cvpbekliyorum

tolga
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tore_
    Tore_'s avatar
    Erkek
    CANN1 bunu yazdı:

söz vermemekle birlikte deniyecem ok olursa sana şifreyi yollarım ama olmazsada artık diğer arkadaşlardan ilgilenen olur umarım ok

s.a cann o msnyi kimin olduğundan emin olmadan nasıl kırıyorsun onu aklım almadı sence bu hackerlikmidir_?? önce emin olman gerekir sonra kırman gerekir saygılarımla

kalem kıran
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tore_
    Tore_'s avatar
    Erkek
    TOLGA22 bunu yazdı:

selamın aleyküm arkadaşlar..

benim sizden bir ricam var.Bi abimin msn adresi çalındı.Hani abimin hack işleriyle alakalı bi adamolsa anlayacam sıradan bi bilgisayar kullanıcısı.Durumu bana anlattı bende tahribat.com diye bi yer var yardım ederlerse ordaki üyeler yardım eder dedim.lütfen yardım.

msd@msn.com adres bu lütfen yardım.

s.a kardeşim peki bu meylin bir abine ait olduğunu var sayalım o abin msn de görüştüğü kişilerin e-maillerini biliyordur değilmi onları bana söylesin kırarım eğer yanlışsa senin msn ni kırarım çünkü bu meyli kıramadığın için burdan da kırdırmak istiyor olabilirsin bunları kanıtla kırayım saygılar

kalem kıran
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Biktim artik bu mailim calindi olaylarindan ciddi islerle ugrasin.msn e guvenmiyosaniz size siddetle gmail (google mail ) tavsiye ederim.msn mesenger inize tanitin o mailinizi sart degil zorlamiyolar da sizi  hotmail kullanin diye alalalala..

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    71lee
    71lee's avatar
    Erkek
    Tore okadar emin konuşmuşsunki yok kırarım felan görende seni harbi den email hacleyecek sanar valla çok güldüm dostum hikayeyi bırakın ve milleti keklemekten vaz geçin .Eğer bir email adresi ele geçirilecekse bu ancak 4 yolla olabilir. Bunlardan birincisi fake mail yoluyla kurbanı kandırarak şifresini almak, ikincisi kurbana trojan yollamak, üçüncüsü kurbanın email hesabına girdiği bilgisayara keylogger yerleştirmek, dördüncüsü ise en zor olanı yani Cross Site Scripting açıklarını kullanarak kurbana gönderilen email açıldığında oturum bilgilerini yani cookie verisini ele geçirmek.

Bunun dışındaki tüm yöntemler yalandan ibarettir. Yok elimde çok özel bir program var bana hemen şifreyi veriyor falan da filan da....
    Aksini ispatlayacak varsa sevinirim, biz de öğrenmiş oluruz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tore_
    Tore_'s avatar
    Erkek
    71lee bunu yazdı:

Tore okadar emin konuşmuşsunki yok kırarım felan görende seni harbi den email hacleyecek sanar valla çok güldüm dostum hikayeyi bırakın ve milleti keklemekten vaz geçin .Eğer bir email adresi ele geçirilecekse bu ancak 4 yolla olabilir. Bunlardan birincisi fake mail yoluyla kurbanı kandırarak şifresini almak, ikincisi kurbana trojan yollamak, üçüncüsü kurbanın email hesabına girdiği bilgisayara keylogger yerleştirmek, dördüncüsü ise en zor olanı yani Cross Site Scripting açıklarını kullanarak kurbana gönderilen email açıldığında oturum bilgilerini yani cookie verisini ele geçirmek.

Bunun dışındaki tüm yöntemler yalandan ibarettir. Yok elimde çok özel bir program var bana hemen şifreyi veriyor falan da filan da....
    Aksini ispatlayacak varsa sevinirim, biz de öğrenmiş oluruz.

s.a kardeş bunu sakın unutma biri yapıyorsa biride bozabilir msn kadar basit bir sistemide soru cevap fake meylle çözemek için bu kadar dirsek çürütmedim ama sen öyle diyorsan öyle olsun takıl kafana göre selametle kal

kalem kıran
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sercan_apak88
    sercan_apak88's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben sizden bir msn patlatma programı rica ediyorum allah aşkın a ltfen şimdiden saolun

daima üstünlük
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    msn haclemekle ilgili program yok olsada inanma, hayallere kapılma, bi işine yaramaz. eğer olsaydı bu kadar insan msn sorunu yasamazdı. SERCAN_APAK88 bosver kardesim yorma kafanı bu tür seylere msn hacklemekle hacker olunmaz
Toplam Hit: 14067 Toplam Mesaj: 12