folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Msn 2009 En Sonunda Çıktı! Mutlaka İndirin

Msn 2009 En Sonunda Çıktı! Mutlaka İndirin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meftuni
    Meftuni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Windows Live Messenger 2009'un final sürümü, aylarca süren beklemeden sonra çıktı. Live serisindeki diğer uygulamaları da güncellemek için bu haberi mutlaka okuyun.

Anında mesajlaşma yazılımı Windows Live Messenger'ın en yeni sürümü, beta olarak daha önceden kullanıma sunulmuştu. Bazı güncellemeler sayesinde yazılım, beta olmaktan çıktı ve final sürümü ile indirilmeye hazır duruma geldi. Türkçe dil desteğine de sahip olan Windows Live Messenger'ın yanı sıra, Windows Live Mail, Photo Gallery, Toolbar, Writer, Family Safety gibi uygulamalar da güncellenmiş oldu.

Download : http://download.live.com/?sku=messenger

Müridler Ben indirdim harika birşey gercekten görünüm olarak vista havası veriyor resmen...

Hayat : Silgi kullanmadan yazılan yazıdır! (TBT Meftuni)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

hoca günaydın

Messenger 9 Programsız Çoklu Oturum Açma30031/12/2008 6:14:29 PM
    Windows live messenger 9.0 hata11217/12/2008 6:53:30 PM
    Windows Live Messenger 9 Beta28606/11/2008 11:57:36 PM
    yahoo messenger 9.0 kendi sitesinden indirin6426/09/2008 1:10:50 PM
    Windows Live Messenger 9.0 Beta10325/05/2008 4:33:45 PM
    Windows Live Messenger 9.0 Beta Türkçe (Reklamsız, Çoklu Açma Destekli)26216/04/2008 1:07:27 AM
    Windows Live Messenger 9.0 + Messenger Plus Live 4.5022522/03/2008 3:04:59 PM
    Windows Live Messenger 9 BETA + Messenger Plus!25810/12/2007 2:24:12 PM
    Windows Live Messenger 9.0--Microsoft yeni sürüm için çalışmalara başladı bile.15624/11/2007 3:38:28 PM
    Windows Live Messenger 9.0

MSN 9.10 tahribat farkı ile73001/10/2005 3:02:12 PM

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meftuni
    Meftuni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sağol :D ama bu beta olmayanı diye şey etmiştim .:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Meftuni bunu yazdı:
    -----------------------------
    sağol :D ama bu beta olmayanı diye şey etmiştim .:)

full sürümü de paylaşılmıştı

MSN Final Sürümü 9.0 - 2009

ama senin vermen de güzel oldu olsun :)

çünkü bu siteye yeni koymuşlar öteki microsofttan indiriliyordu şimdiki ise msnin sitesinden

http://get.live.com/messenger/overview

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meftuni
    Meftuni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu arada gercekten guzel tek kötü yanı update isleminin 150mb olması :D ama az sabredince hacı murodan bmw x5 e binmiş gibi hissettim kendimi :) işlevsel döngüler aynı ama görünüm olarak gerçekten harika yapmışlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    o gün 169 mb lık bi güncelleme yapmıştıu evet :D

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    stillalive msn ücretsiz bir programdır full diye bişey olmaz full gibi kavramlar genellikle paralı programların cracklenmesi veya serial verilmesidir. Arkadaşın verdiği ise Final sürümü diğer konularda beta sürümü paylaşılmıştı , beta sürümü yani final sürümü çıkmadan önce kullanıcıların test amaçlı kullanıp hatalar hakkında bilgi vermesini sağlayıp programın geliştirilmesi için yayınlanan sürümüdür. Final sürümü ise programın bitmiş halidir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Nero 9 382 mb. msn 9 127 mb. office 07 500 mb. vista 3.4 Gb. öle görünüyor ki windows 7 10 Gb olur.2 senede bi sistem yeniliyoruz ya

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:
    stillalive msn ücretsiz bir programdır full diye bişey olmaz full gibi kavramlar genellikle paralı programların cracklenmesi veya serial verilmesidir. Arkadaşın verdiği ise Final sürümü diğer konularda beta sürümü paylaşılmıştı , beta sürümü yani final sürümü çıkmadan önce kullanıcıların test amaçlı kullanıp hatalar hakkında bilgi vermesini sağlayıp programın geliştirilmesi için yayınlanan sürümüdür. Final sürümü ise programın bitmiş halidir..

hocam belirttiğin kavramları çok iyi biliyorum zaten, full kelimesine ağzım alıştığı için bazen tüm şeylerde onu kullanıyorum, üstte dikkat edersen, bi link verdim ve konunun başlığı da

MSN Final Sürümü 9.0 - 2009

ayrıca o konuyu da açan bendim, FİNAL SÜRÜMÜ  şeklinde açmışım zaten :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    3 gün sonra başlar zaten uğraştık yenisini yaptık onla girin demeye...

l enfer c est les autres Sartre ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alien
    alien's avatar
    Erkek

microsoftun değişiklik olsun diye çıkartığı sürümlerden bi tanesi işte

o kadar abartılcak güzellikte değil...

az veren candan çok veren aids olur
Toplam Hit: 1980 Toplam Mesaj: 13