folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Msn 7.5 Sürümünde İlginç Bir Şeyu Keşfettik Ve Bunu Sizinle Paylaşmak İstedik

Msn 7.5 Sürümünde İlginç Bir Şeyu Keşfettik Ve Bunu Sizinle Paylaşmak İstedik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek

Bu sürümünde eğer bilgisayarınızda tv kartınız var ise tv kartınızdaki görüntüyü yada av girişinden vereceğiniz her hangi bir görüntüyü diğer bir msn ye gönderebiliyor ve ondakinide aynı anda seyredebiliyorsunuz.
    http://img384.imageshack.us/img384/456/1230ps.jpg
    Ayrıca karşı tarafın gönderdiği görüntüyü sanki tv islermiş gibi tam ekranda izleyebiliyorsunuz.

http://img384.imageshack.us/img384/9722/24tl.jpg

Böylece başka bir yerdeki görüntüyü diğer bir yerde daha az maliyetle izleyebilir yada bir tv yayınını başka bir arkadaşınıza free olarak izletebilirsiniz hemde hiç bir ücret ödemeden.

alıntıdır

maaasebeci....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i_drees
    i_drees's avatar
    Erkek
    benim pc de de web cam yok ama tv kartı takılı msnde video yakalama aygıtını tv kartı olarak belirlersen o an tv kartının aldığı frekanstaki kanalı karşıya canli olarak izletecektir. zaten şuy sahte camera olayıda aynı mantıkla çalışıyor. ama bazı pclerde msn de tv kartı ile görüntülü chat yapıldığında sistemi kilitleyebiliyor. tek çare reset.

Son Of OTTOMAN Empire
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hugo
    hugo's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

peki nasıl oluyor onuda yazsaydın ben anlayamadım..

Anlayamazsın tabi çünkü anlatmamış nasıl yapılacağını : )))))))))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

Tv kartını webcam olaral algılıyo sanırım.Karsı tarafta tv kartı varsa webcam varmıs gıbı gorursunuz.

Was here...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    ya gerek yok cam mavrada bısey wardı camtasia gıbı onlada yollarsın

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    BU OLAY ÇOKTAN BERİ VAR ZATEN MSN TV KARTINI CAM OLARAK GÖRÜYOR BENDEDE VARDI BİR ARA TV KARTI İLK BEN BULDUM SANMIŞTIM AMA VARMIŞ ÖLE Bİ OLAY BENDE SONRALARDAN DUYMUŞTUM:)))))))))))))))))))))) BAK MESELA ŞUANDADA KEPÇER KARTI(VİDEODAN CDYE ÇEKİM OLAN OLAY İÇİN KULLANILAN KART) VAR BENDE ONUDA CAM OLARAK GÖRÜYOR :)))))))))

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheriff
    sheriff's avatar
    Erkek
    avertv le aç bakalım kamerayı noluyo çoğu tv kartıyla denedim ben o olayı resetliyo makine direk kendini. ama capture card la olabiliyo bir arkadaşa evinden düğününü izletmiştim öle... bakakalmıştı lavuk. :D

Alayına İsyan İnadına Göztepe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i_drees
    i_drees's avatar
    Erkek
    msn de Araçlar--> Web Kamerası Ayarları bölümünden  sol alt tarafta kamera seçimi var orda web kameranızın markasını değilde tv kartını seçince en son izlediğiniz kanal web cameranız oluyo kanalı değiştirmek için tv programınızdan değişmeniz gerek. çoğunlukla bilgisayar kilitleniyor yada reset atıyor. hangi markaların sağlam çalıştığını öğrenmek lazım

Son Of OTTOMAN Empire
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuDe_BoY
    RuDe_BoY's avatar
    Erkek
    split cam gibi bişi yani :) bende sandım değişik bişi sölicen :P ama genede saol
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu ne ki..biz nicksizle msn de 2 cd liik film izledik :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    bu olayi 3 sene once  alanya dayken yapardik  almanya daki hatuna cektigimiz  goruntuleri  o zaman ki  adi  msn de  izletirdik ayrica o zamanlar deli  gibi paltalk muhabbetim vardi video ya taktigim kasedi izletirdim  millete yada VCD guzel de  olurdu . hani sadece kasmasin yeterli.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 3850 Toplam Mesaj: 12