Msn De Engellenme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    msn de engellendiğimiz görmenin hiç bir yolu yokmu arkadaşlar bilen warsa lütfen paylaşsın şimdiden teşekkür ederim...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

diyorum ki kimseye ters mesaj yazmayayım sonra çok terssin dsiyorlar ama neden 40 mesaj açılmış bi konuda kalkıp soruyorsun?Biraz bak en azından 7-8 mesajı ben biliyorum araştır iyice.Bu konu var.Ama illaki link mi?Onuda vermiyicem araştır.Gelişmek için araştır.Şimdi onu ararken bi kaç konu görceksain merak edip okuyacaksın böylelikle onları öğrencen.

Hadi güzel kardeşim şimdi bi göz at bakalım...

+9999999999999999999 ve yukarsı

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    haklısın. o kadar dolaştım dikkatimi çeken şeylerde oldu açtım onlarıda okudum ama hiç birinde senin gibi gereksiz yazanı görmedim cevap vermeyeceksen verme. hesap sormakta sana düşmez görevlileri war bunun haddini bil...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek

http://www.blockstatus.com/msn/stchecker şimdi bu adrese gidiyorsun. oradaki yere kişinin email adresini giriyorsun o da sana online olup onlmadığını söylüyor. Tabe bunun da bi çözm yolu var. msn açıkken araçlar seçenekler gizlilik e geliyorsun, orada sadece listemdeki kişiler durumumu beni görebilir ve ileti önderebilir var. işte o aktifse bu bi poka yaramas  bazı yöntemlerle sadece seni listesinden silen kişileri bulabilirsin 

İdeal zamanı beklemeyin, çünkü asla gelmeyecek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    çok teşekkür ederim dostum. hemen bakıyorum...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sidumka
    sidumka's avatar
    Erkek

arkadasım bu sitedeki sey calışmıyr galiba ben kendim acıkken denedim ve acık arkadasları yazdım genede offline diyor..

Haddini bilen MERTTİR...VATAN bölünmez tektir...Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kuran NAMERTTİR...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edicoo
    edicoo's avatar
    Erkek

Hocam MSN'de seni engelleyeleri göremezsin,yalnızca silenleri görebilirsin...
    http://www.blockstatus.com 'da ki status'te yalan söylüyor zaten...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek
    şimdi benim dediğimi tam anlamamışsınız ya da tamamını okumamışsınız. Araçlar seçenekler gizlilik teki sadece listemdeki kişiler beni görebilir ve bana ileti gönderebilir yazıyor bu aktif değilse %100 sizi engelleyenleri görebilirsiniz. Eğerki aktifse göremezsiniz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek
    karşı  tarafın bilgisayarında aktif olmayacak o yazı %100 o zamn o kişinin online olup olmadığını görebilirsiniz. kendi bilgisayarınız da değil

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melih1706
    melih1706's avatar
    Erkek
    kardeşim ver msn atıyım sana programını sende gör allaşkına yok site dolaş onu yap bunu yap yapmayın ya güven kardeşim bana ver msn adresini atıym sana ben başka sitelerle uraşan biriyim sen dikkatimi cektin abuk subuk şeyler verirsen msn atarım selametle

doğa yaşa ve ölll
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek
    koy kardes buraya programı o zaman tüm tahribat yararlansın

Toplam Hit: 13698 Toplam Mesaj: 14