MSN De Engellenme Durumları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

eşşek kadar yazım var al tekrar yapıştırıyorum

özel yaşamı insanların birbiri ile olan ilişkisine zede verildiğini düşünen bir grup amerikalı zamanında messenger a dava açtı kazanıp ciddi bi tazminat aldılar..işte o davadan sonra özel hayata giriyor nedeniyle boyle bir özellik kullanılmıyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

hocam gökcan durup dururken ısrar etmez geçen gün amsn den baktım bizim cemil beni engellemiş.. aynı mahallede oturuyoruz gittim lan davar sen kimsin beni engelliyon dedim makinayı getirdi msn açtı harbi engellememiş :| 

amsn yüzünden açıkca göt oldum acaba bende dava açsam kazanır mıyım?

ben geçen yılın göt etme şampiyonuydum puan kaybettim durduk yere(ciddi bi ligimiz var arkadaşlar arasında espiri falan değildir).. Harbi zoruma gitti.. :(

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

Arkadaşım muhattabınla münasebetiniz,  senin her an engellenebileceğin ihtimalini boyle güclü  sekilde barındırıyorsa zaten pek bir ciddiyeti yok, engelleyip engellemediğini dahi merak etmeyecak kadar rahat takılmanı tavsiye ederim.

Bu niymiş la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek

adresin üstüne gel sağ tıkla görüntüleden profile tıkla ordan hotmailin sayfası çıkıyor o kişinin msnde ne zaman resim degiştirdi yada ileti yazdıgını yazan yer var

onların altında not yazma kısmı var o varsa engellı degılsın eger o not yaz ma yerini göremiyorsan seni engellemiştir

'Sana sevmeyi öğretecek değilim. Doğuştan bir yetenektir bu. Tabii birde severek doğurmalı annen seni, yalnızca sevişerek değil...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

evet gelelim fasulyenin yararlarına

amsn yeni sürümü 0.98.3 bu yeni sürümde engelleyeni göstermiyor

eski sürüm deneyeyim dedim sitesinden 0.98.1 nolu sürümünü indirdim

http://sourceforge.net/projects/amsn/files/amsn/0.98.1/

aynı anda pc de 2 msn actım live messengerdan bir adres amsn den baska bir adres ve sonuc belli

engelleyeni gösterdi

mademki türksün systeme göster ürksün
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

alexfarrow'a

hocam "bana çok acil şaka yaptım nasıl güldünüz mü de?"

engellemekle offline olmak arasında nasıl bir bağdaşlaştırma kurdun engellemek yerine offline ol bakım diğerinde ne oluyor?

http://img809.imageshack.us/i/adsz2z.jpg/

yukardaki resimde sol tarafta gökcan offline konumundan mockingboy(sağ)da gökcan nasıl gözüküyor görüyoruz

http://img815.imageshack.us/i/adszq.jpg/

yukardaki resimde sol taraf gökcan online konumunda ama mocking boy engelli Gökcan nasıl gözüküyor görüyoruz

http://img819.imageshack.us/img819/2594/adsz3.jpg

yukarıdaki resimde amsn ve sürümü..

saygılar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

msn beni kim sildi prog.mı önceden gösteriyordu silenleri ve engelleyenleri bi ara kullanıyordum, şimdi de çalışması lazım..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

valla bende anlayamadım ofline olmakla engellenmek aynı görünüyor

aynı sey msn içinde geçerli galiba

mademki türksün systeme göster ürksün
Toplam Hit: 4867 Toplam Mesaj: 39