Msn De Oyun Oynayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek

Arkadaşınızla Msn'de Karayip Korsanlarını Oynayın  

billybones.deadmanstale.com

adresini msn listemize ekliyoruz sonra bot bize Bİr teklif getiriyo

kabul ediyoruz oyun baslıyo sonra bi arkadsınızı oyuna cagırıyorsunuz not"bot size kişi listenizden birini secmnizi önerecek zaten erken secim yapmayalım"

hadi iyi eglenceler

Başlat çubuğu sizi takip etsin istiyorsanız bunu deneyin

http://www.rjlsoftware.com/download/followme.zip

Bu gerçekten yapması zevkli bir şaka. Şimdi şakanın etkili olması için görev çubuğuna sağ tıklayıp özelliklere gelin, "görev çubuğunu kitle"'yi iptal edin, "görev çubuğunu otomatik olarak gizle"'yi seçin, tamama basın. Başlat çubuğu kaybolduktan sonra masaüstü görünürken print screen tuşuna basın, başlat/çalıştır'a mspaint yazın, paintte düzen menüsünden yapıştır'ı seçin ve dosya menüsünden farklı kaydet diyerek resmi bir klasöre jpg veya bmp olarak kaydedin. Sonra masaüstüne sağ tıklayıp özelliklere gelin, masaüstü sekmesinden gözat diyerek biraz önce kaydettiğiniz resmi gösterin ve tamamı tıklayın. Şimdi masaüstüne tekrar sağ tıkla***** "masaüstü simgelerini göster"'i iptal edin. Arkadaşınızın masaüstüne tıklayıp kısayolların çalışmadığını görmesini izleyin . Şakanın maksimum etkisini bir fotoğraf makinesiyle ölümsüzleştirmek de iyi bir fikir olabilir .

BAŞKA BİR BİLGİSAYARDA OTURUM AÇTINIZ.YENİDEN OTURUM AÇMAK İÇİN BURAYA TIKLATINIZ   bunu nick e yasın durumu cevrim dısı yap sonnada cevrim içi eglence olsun biras

pc yi biraz sarsın http://www.rjlsoftware.com/download/shakedown.zip

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

İçeriğe yorum yapmayacağım, ama başlık kurallara aykırı sanıırm. "Assıcık" ne a.k.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek
    hocam bu konu uçar ben deyim :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

:S o başlık ne öyle ya

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek
    off yaa bu yazma şekli beni bitircek vaz geçmeliyim tavsiyeleriniz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Ne demek tavsiyeleriniz ilkokul 1 e geri dön falanmı diyelim türkçeyi düzgün kullanıcaksın 

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

dj_hacker bunu yazdı:
    -----------------------------
    off yaa bu yazma şekli beni bitircek vaz geçmeliyim tavsiyeleriniz
    banlanan üyeler yada silinen konu başlıklarını okuman ve sağ tarafta kayan yazıyı mutlaka ama mutlaka okuman :D

►Konu başlıklarınızın, konu içeriğini açıklar tarzda, garip sembol-şekil içermeyen şekilde, Tümü büyük harf ve/veya rastgele büyük-küçük harf ile yazılmış konu başlıkları kullanmayınız. Türkçe"ye ve dilbilgisi kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz. Aksi taktirde konunuz silinebilir.Tekrarı halinde site ile ilişiğiniz kesilebilir.

►Forumlarda açılan konular veya mesajlar, adminlerin inisiyatifi doğrultusunda, konu içeriğini dengelemek veya sitede meydana gelebilecek olayların engellenmesi amacı ile haber verilmeden silinebilir.

►Forumlarda kendinizin yada başkasının direk yada dolaylı olarak Internet accountu, kredi kartı bilgileri, telefonu, yada benzeri bilgilerini yayınlamanız kesinlikle yasaktır.

►"+1", "haha", "+1000" gibi tek cümlelik mesajlar, mesaj olarak kabul edilmez, bu tip mesajların foruma yazılması yasaktır, attığınız mesajların bir görüş bildirmesi bizim için önemlidir. Aksi taktirde mesajlarınız silinebilir.

►Forumlarda sırf yazmış olmak için Yüzlerce sayfalık dökümanlar paste etmeniz hayırlı sonuçlar doğurmaz, konunuz silinebilir, siteden atılabilirsiniz. Eğer gerekli olduğuna inanıyorsanız linkini verebilirsiniz.

Küfür site içerisinde cok hassas bir konudur. Abartıya kacmadan, yazdığınız mesajı ve kendinizi aşşağılamadan, seviyeyi düşürmeden küfür edilebilir. Abartılı küfürlerin, karşılıklı atışmaların, seviyesiz yazıların sahipleri sorgusuz siteden uzaklaştırılacaktır. Sitenin ortasında ana avrat sövmeniz kesinlikle kabul edilemez, yazdığımız mesaj kalitemizi göstermektedir buna göre davranalım.
    ►Tahribat.Com Forumlarının hedef ve amacları, Tahribat.Com Hakkında ve Sık Sorulan Sorular bölümünde açıklanmıştır. Özellikle Bir süredir, Muritlerin haber sitelerinde gördüğü her haberi Tahribat.Com"a eklemek gibi bir eylemleri olduğu görülmüştür. Forumlarımızda öncelikle Bilgisayar, Bilişim ve Teknoloji başta olmak üzere, geçerliliği yöneticiler tarafından istenildiği zaman belirlenebilecek olan haberleri paylaşınız. Örneğin, Bir adamın karısını 9 yerinden bıcaklaması yada Adana tüpgaz faciası, Tahribat.Com"u ilgilendiren bir haber değildir. Bu tarz mesajlar uyarısız silinecektir.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

yahu adam daha içten samimi yazmak istemiş belki :P

başına yıktınız konuyu valla :| 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek
    ulen bana bi anımı tazeleştirdiniz walla adama güzel kızıonuz siz bana biraz daha kızarsanız tamamdır bırakırım herhal :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek

dj_hacker bunu yazdı:
    ulen bana bi anımı tazeleştirdiniz walla adama güzel kızıonuz siz bana biraz daha kızarsanız tamamdır bırakırım herhal :)

iyi birine benziysun hocam

inş. kaldırılmaz konu :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek
    JUSTICEtr bunu yazdı:

dj_hacker bunu yazdı:

iyi birine benziysun hocam

inş. kaldırılmaz konu :D

amin ya keşke kaldırmasa bidaha olmaz faln desem :D olmaz deme koskoca site tabe kurallara uycaz ayrıca kimse işe yarar faln demedi yoksa verildimi yada heç mi iş görmez
Toplam Hit: 2807 Toplam Mesaj: 22