Msn Dondurucu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuzZz
    BuzZz's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:
    -----------------------------

the_behulder bunu yazdı:

kendine baska bi msnden mail atmayı denesene o sekilde acılıodu bitanesinde

bitanesinde de cevrimdısı girmeyi dene falan bildigim kadarıyla böle ama sonsuza kadar blockluyamıo zaten merak etme acılır yani

10 tane kadar mail attım googlede bi kaç forumda gordum denedim hala aynı ama parolamı 0 lıyorum sorun yok onda

----------------------------

ing bilen birini bul anlat durumu ceviri yapsın destek bolumunden msj yolla microsofta ilgilenirler

her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Eğer ice cold kullanmışlarsa,programı kullanarak dondurup aç yaparak çözebiliyorduk yanlış hatırlamıyorsam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

o hotmailin sağladığı bir güvenlik sistemi. hiç bir şey olmaz:P  yarın aynen girersin ya da savcılığa şikayet edeceğim diye donduranlara söyle. büyük bir ihtimal geri vites yaparlar;)

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    icabetmez
    icabetmez's avatar
    Erkek

http://webmessenger.msn.com 

Doğru hatırlıyorsam buradan bir kez login olunca açılıyordu hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

icabetmez bunu yazdı:

hocam ordanda acılmıyor :) denedim

+ programı indirdim dondur aç falanda denedim oda olmuyor :D

yaklaşık 12 saat oldu girilmiyor mail + msn  halada ugrasıyorum

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

icabetmez bunu yazdı:

Hocam ice cold reloaded kullanıyorlarsa eğer programı açık bırakmaları lazım ki bu kadar süre kilitli kalsın.Aksi halde 10 dakikada açılır.Kendi indirdiğini bir defa test et başka adreslerde işe yarıyor mu diye.Ayrıca işin bittikten sonra temiz bir tarama yapmayı da ihmal etme,program worm yuvasıydı çünkü :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

cyb3rt1m3 bunu yazdı:

HoLyCat bunu yazdı:

icabetmez bunu yazdı:

Hocam ice cold reloaded kullanıyorlarsa eğer programı açık bırakmaları lazım ki bu kadar süre kilitli kalsın.Aksi halde 10 dakikada açılır.Kendi indirdiğini bir defa test et başka adreslerde işe yarıyor mu diye.Ayrıca işin bittikten sonra temiz bir tarama yapmayı da ihmal etme,program worm yuvasıydı çünkü :D

indirdim hocam baska adresde denedim dondurdu sonra kapattım açıldı bu arada dedigin gibi yok yok programda ne ararsan var :))

ya hack falan degil sifremi unuttum yapıyom mail e link geliyor sifremi deiştiriyorum hotmail sayfasından giriş yapmak istiyorum girmiyor titlede Kilitli yazıyor :)

msn de açmaya calışıyom sifre yanlış diyor işim komik yani yıllardır olan bi program bu msn gibi bi site bunun acigini kapatamıyorsa yazıklar olsun 12 13 yasındaki veletlere maskara oluyoz .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Nerdeyse 4 yıllık program,hala çatır çutur kitliyor ne iş ben de anlamadım :) Ortaokul son sınıftayken kullanıyordum ben bunu.Şimdi sınava hazırlanıyoruz hala var hala var :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

evet yıllar önce ıce gold diye bir program vardı bundan 5 yıl önce onunla msn hackliyordum (: adama msn den msn adresini hackledim diyordum inanmıyordu ona çık bak bir daha giremezsin diyordum ve ona al buda mail adresim giremeyince baska msn ile girip eklersin konusuruz adam çıktıgı an donduruyordum adam login olamayınca hemen baska msn ile giris yapıp ekliyordu geri ver diye bende eski şifreni ver ( eski şifre şuan ki şifresi oluyordu mal değiştirdiğimi düşündüğü için hemen veriyordu ) ona eski sifreni ver eski haline getireyim diyordum böylelikle hackliyordum : ))) ama işte bu söylediğim rahat 6 sene önceye dayanıyor :)

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Asosyal bunu yazdı:

evet yıllar önce ıce gold diye bir program vardı bundan 5 yıl önce onunla msn hackliyordum (: adama msn den msn adresini hackledim diyordum inanmıyordu ona çık bak bir daha giremezsin diyordum ve ona al buda mail adresim giremeyince baska msn ile girip eklersin konusuruz adam çıktıgı an donduruyordum adam login olamayınca hemen baska msn ile giris yapıp ekliyordu geri ver diye bende eski şifreni ver ( eski şifre şuan ki şifresi oluyordu mal değiştirdiğimi düşündüğü için hemen veriyordu ) ona eski sifreni ver eski haline getireyim diyordum böylelikle hackliyordum : ))) ama işte bu söylediğim rahat 6 sene önceye dayanıyor :)

bu oyuncak ortaokul ogrencilerin eline düstü işte hala giremiyom :)) turkish team Mış hack Grubuymuş :))

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 6709 Toplam Mesaj: 33