MSN Engelleme Olayı :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRoR
    TeRoR's avatar
    Erkek
    Selam Karde$ DMSN die ßi proğram var onLa EngeLLediğiNi SiLdiğiNi hepsini görür Taßi DMSN KuLLanIyorsa ;) DMSN ide istiyorsan ßenden Sana Tavsiye KuLLanmamandIr :)) ÇüNkü ßir çok Ki$i $ikayet Edio Hatta DMSN yüzüNden Pc sine format AtanLarI iyi ßiLirim Ehauheuahueha:)))

UğRAşmAyIN ßeNiMLe kAtLiAm çIkAr!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    ttolga100 bunu yazdı:

http://msn.blocked.nl/ sitesinden de sizi kimin engelledigini gorebiliyorsunuz

tolga bu gecen yıl bu zamanlar harıka çalısıyordu ama sımdı goruyorumkı lıstemdekı onlıne olan kısıyı bıle offlıne cıkartmakta basarılı tebrık edıyorum arkadas.

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edicoo
    edicoo's avatar
    Erkek
    Ne zormuş şeymiş lem engelleyenleri görmek,herşeyi yaptılar bunu yapamadılar ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek

aga msn discovery x2 kullanıyom. seçeneklerden ayarlarsan yapabiliyosun. zaten herşey türkçe. seni engelleyeni, sana konuşma penceresi açanı, konuş. penceresini kapatanı, çevrimdışı olanı vs vs herşeyi gösteriyo.

indirmek istersen mail güvenliği forumunda msn için süper bi program ve Türkçe diye bir konu var. orda bulursun. ben dün indirdim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BYCEZA
    BYCEZA's avatar
    Erkek
    YAA arkadasım bu tür konuların üstüne niye dusuyorsun anlamıyorum ben :)) yaa seni engelleyen zaten senle konusmak istremeyendirr farzet ögrendin mesela dielim seni en sevdigin kız engelledi ne diyeceksin onaa .?? seni engellemişşse beni birdaha engellememi diyeceksin :))) böle seylere kafa 6yormana degmezz kafanıza yazzık valla ama illa da çok istiyosan engelleyip engellemedigini al birtane msn adresi ona ekle bak açarsa engellemiştirrr

Hani Diyorduk ya Reis Alayına İsyan İsyan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    msn discovery de var bu özellik

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    kardeş engelleyen bi program bilmiyorum ama silenleri gösteren bir program var sen bana msn adresni yolla ben sana atarım onu..
    bu arada engelleyen birini öğrenmek için ona mail atarsın mail gittinde onun çevrimci durumu gözüküyor

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek
    şimdiii seni engelleyenleri tek bi sekilde gorebilirsin
    bu adrese gidiyon
    http://www.blockstatus.com/msn/stchecker
    buraya seni engelledigini dusundugun kisinin ID sini yazıyorsun o da sana online olup olmadıgını söylüyor.
    karşıdakininde bunu engellemesi mümkün tabeki. araçlar-seçenekler-gizlikte Yalnızca izinli listemdeki kişiler durumumu görebilir ve bana ileti gönderebilir var. eğer o açıksa o yöntemde bi poka yaramaz.

seni listesinden silenleri ise, araçlar-seçenekler-gizlik kişinin ismine sağ tıklıyorsun eğer sil yazısı aktifse(koyu renkte ise)bilki o kişi seni listesinden sildi.
    bunlar için elime geçen programların hepsi trojan taşıyordu kullanmadım. msndiscovery de sadece seni silienleri gösteriyor.
    benim bildiğim bu:))

İdeal zamanı beklemeyin, çünkü asla gelmeyecek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yaf cok kasilirsaniz gidin mercury yukleyin... adam sizi blocklamismi bakin, blocklamissa bile msj atin delirsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipopotanus
    hipopotanus's avatar
    Erkek
    Msn discovery nın boyle bı ozellıgı var zaten senı sılenlerı engelleyenlerı anında gosterıyo tahmınıme ordan ogrenmıstır
Toplam Hit: 15604 Toplam Mesaj: 24