MSN Hesabı , @Hotmail @Msn Dondurcu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Aranızdan biçok kişinin bu programı biliyordur , bilmeyenler için ,.Programın adı

“ICECOLD” , yaptığı Hotmail mailinize , yada MSN Messenger hesabınıza şifre deneyerek mailin kendini korumaya alması . Blocklaması yani , Bu şekilde karşı tarafın Maillerine erişimi geçici olarak yada uzun bir süre için engellemeniz mümkün. Bu yolla , belirleyeceğiniz bi MSN hesabını günlerce offline bırakabilirsiniz.. Programı indirmek için :

www.itsmypage.org/soft/icecold.rar

Programla bir kez Freze yaptıktan sonra , MSN hesabınızla login olmanız mümkün , ama bu Freeze işlemini sürekli devam ettirirseniz , MSN hesabının login olması eğer çözüm yolunu bilmiyorsa imkansız gibi bi durum : )  Defreeze derseniz hesabınızı Frezeden kurtarırsınız ..

Programı sürekli çalışır halde bırakmak için size tavsiyem Ghost Mouse yapmanız Ghost Mouse için www.itsmypage.org/soft/ghostmouse.zip

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek

Aslında Hesabın Düşmesini Sağlayarak Yeniden Reg Edebiliriz. Bu yolu Deniyecektik Fakatt Tam 1yıl sürede Yeniden Register Edebiliormuşun Adresi Yoksa Süper olurdu :)

Bırak Şimdi imzayı :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Erkek

SNaRe bunu yazdı:

DecaMeroN hatırlarsan az çekmedin bu icecolddan sen  =) daha yeni versiyonu var galiba bunun bi ara test edeyim yayınlayım

1 gün MSN e giremediydim ... Ama daha bişey olmaz çok basit bi yolu var donmaz donduramaz kimse beni :).

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omega
    Omega's avatar
    Erkek
    evet beni de bi keresinde kapatmıştı accunmu .. :)  hehe artık biz yapalım diimi

Warez i bıraktım hack işlerine tekrar giriyorum ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    eywalla kardeş böle bişeye ihtiyacım varmış şimdi fark ettim

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    ya iyi güzel donduruyos hesabı da bunu açma olayı önemli asıl. kilitlenince hesap nası açcaz var mı bi yöntemi?

Always with me, always with you...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Erkek

http://memberservices.passport.net/default.asp?lc=1055

Bu adresten şifrenizi 2 kez değiştirin sorun kalmaz. Bi daha imkansız sizi donduramaz kimse

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    yoq walla bi işe yaramadı olay.. hala kilitliyorum hala açılmıo..

Always with me, always with you...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Hoja deca öyle yapacaksın diyorsa öyledir, benim msn adresime 2 gün boyunca aralıksız freeze atıldı daca'nın sayesinde kurtuldum...

Kardeş 2 kez şifreyi değiştirdiğin zaman herdefasında farklı şifreler vereceksin, bu sayı 3'de olabilir 4'de ama benimki 2.'de oldu...

Anladın sen anladın...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiViLCe
    SiViLCe's avatar
    Erkek

Aynı işlevi gören, NONSTOP özelligine sahip bir msn-hotmail hesap dondurucusu. made in turkey ;)

www.kanli.net/programlar/hotfreeze.zip

[SiViLCe] [KANLI.NET]
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar ; ben bu msn kitleyen Proğramı indiremedim.. Bana bu konuda yardımcı olabılırmsınız ? burada yueniyim.Ancak sizlerin çoğu yazınızı okudum.Bana gerekli olan bilgileri sayenizde aldım.Hepinize Teşekkür ederim. Arkadaşlar ; Bana bu msn kitleyici proğramını Winzip'le E-mailime atma zahmetinde bulunabılırmsınız inanın ben indirmeyi denedim ama indiremiyorum :(((

Adresim : uhram@hotmail.com Yardımcı olursanız çok sevinirim. bilgi paylaşıldıkca güzeldir..!

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
Toplam Hit: 15264 Toplam Mesaj: 14