Msn Kişi Listesi Çalmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    Başka Birinin MSN Listesini Merak Ediyor, Veya Listesinde Bulunan Kişilerin Mail Adresini Görüp Beğendiğinizi Kendi Listenize Eklemek İstiyorsanız Bununda Bir Çözümü Var Beyler. . .

Nasıl mı ?

İşte Böyle. .

MSN'de Başkasının Kişi Listesini Çalabilir, O Listedekileri Kendi MSN Listenize Ekleyebilirsiniz. . Bunun İçin Gnoozle, LimeWire, ğğğğğ, Ares, Imesh Gibi Download ve Paylaşım Programlarından Birini Kullanabilirsiniz. . .

Eğer Bu Programlardan Birine Sahipseniz, MSN'de Kişi Listesinin Uzantısı Olan .ctt Dosyalarını Aratın ( .ctt MSN Messengerin Kişi Listesi Dosya Uzantısıdır )

Bu Aramadan Sonra Karşınıza Binlerce Belkide Sayamayacağınız Kadar MSN Kişi Listesi Çıkacaktır. Kafanıza Göre İndirin O Dosyaları. Daha Sonra Kendi MSN Messenger Oturumunuzu Açın, Kişiler'den Dosyadan Kişi Al Seçeneğine Tıklayın..Çaldığınız Kişi Listesi Olduğu Gibi Sizin MSN'nize Eklenecektir.

Eğer Listede Olanları Merak Ediyorsanız. İndirdiğiniz .ctt Uzantılı Dosyaları Note Pad Gibi Bir Programla Açıp Bakabilirsiniz. . .

Evet Arkadaşlar Bu Aynı Zamanda Bir Hack Yöntemidir, ve MSN Messenger'in Bir Açığıdır Aynı Zamanda.. Bunu En İyi Şekilde Değerlendirin

Bundan Bende Zarar Görürmüyüm Diyorsanız Evet Bu Açığa Kurban Gidenlerden Biri Sizde Olabilirsiniz. Yapmanız Gerekenler : Bu Tür Download ve Paylaşım Programlarını Kullanırken MSN Messenger Programınızı Paylaşıma Açık Tutmayın

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    bunu ben daha önce yayınlamıştım ayrıca alıntı olduğunu yazmamışsın ayıp çoook ayıp

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    bilmiyordum kardeş kusura bakma..neyse idare et:))

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    çalıpta napıcksnki bnm war isteyene satiim :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    bende yayınlayabilirim msn listemi :P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_goldberg
    the_goldberg's avatar
    Erkek
    yaw bana nesi elalemin kişi listesine yaw bunları çocukken yapıordum ha alıntı yazmamışsın tı tı tı valla ayıp billa ayıp

..::GOLDBERG::..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaP_che
    RaP_che's avatar
    Erkek
    Arkadasım şimdı bu tur arama proglarından .ctt ile yazıoruz gelıo.TAMAM. eywalla ama bunlar nerden gelıo onuda bı yazarsanız sevınırım....

Yanlızca Yürekler Sustuğunda Serseriler Ağlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    dayı başka yöntemler yokmu ya bulabula bunu buldun..

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    gosijel sonunda banlanmışsın sana dedik açtığın konuyu cöpe taşı diye ama israr edince gööömmm "banlanmış üye " gosijel nerede msn ile ilgili bişey var damlıyosun bişey daha farkettim profilin düzenlemişsin artık kız olduğunda belli :D

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek
    wline sağlık dostum
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragomilow
    dragomilow's avatar
    Erkek
    slm.işe yarıyo eywallah ama kendi listemizde online olanların listesini görememizin sebebi onların bu paylaşımlarının açık olmaması mı yoksa bu yolun yeterince iyi olmamasından mı kaynaklanıyo??

www.kodki.net
Toplam Hit: 16311 Toplam Mesaj: 25