folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder MSN Live Messenger 8.1 Hakkında [Resimli]

MSN Live Messenger 8.1 Hakkında [Resimli]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

Kusura bakmayın başlığa yardım filan yazınca kimse siklemiyo. zorunlu şekilde yaptığım ibnelik için öncelikle özür dilerim. önemli bir sorun. ben düzeltemedim artık sinirleniyorum a.q... konuya geçiyorum :

MSN Live Messenger 8.1 Sorunsuz Çalışırken msxlabs mıdır ne sikimdir ordaki Discovery son sürümünü indirip kurdum. buraya kadar hiçbir sorun yok. sonra MSN'i kapadım. yine açıyodum ki açılmadı. hata verdi. hata kodu : 80004005

Resimler :

İlk Başta Adresimi ve şifremi yazıp enterladıktan sonra :

Sorun Gider'e Bastığımda Çıkan Yer :

Onar'a Bastığımda Çıkan Yazı :
    Sistem dosyanızda, ad çözümlemesini etkileyebilecek MSDN'le ilgili girdiler var. Windows Live Messenger uygulamasının sistem dosyanızı temizlemesini ister misiniz? [altta] Evet - Hayır

Hayır'a Basınca :

Evet'e Basınca da bi sikim olduğu yok.

Windows Livenin Kendi Sitesinde Hatayla İlgili Konular için tıklatın. link uzun olduğundan kopyalamadım buraya

Yardımlarınızı bekliyorum. belki başkalarında da bu sorun vardır. onlar da öğrenmiş olur.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LoveMagic
    LoveMagic's avatar
    Erkek

usta aynı şey bende de oldu bende önce o discoveryi kaldırdım daha sonra  msn yi kaldırıp tekrar kurdum geçti

şu an o mesaj gelmiyor

ama bende merak ediyorum sebebini

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

uninstall et discoverymidir ne eklediysen msn messenger ına kadar güzelce sil , sonra regediti temizle , registry mechanic le temizle ardındanda ccleaner la geç , C:\Documents and Settingsmakine ismi\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

tüm msnle ilgili şeyleri sil , tekrar indir live.com un sitesinden düzelecektir sorun

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:
    -----------------------------

uninstall et discoverymidir ne eklediysen msn messenger ına kadar güzelce sil , sonra regediti temizle , registry mechanic le temizle ardındanda ccleaner la geç , C:\Documents and Settingsmakine ismi\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

tüm msnle ilgili şeyleri sil , tekrar indir live.com un sitesinden düzelecektir sorun

tşk ederim, dediklerini deneyecem. ayrıca yazmayı unuttum, belki size yardımcı olur :

sadece benim msn adresim açılmıyo. başka msn adreslerini açabliyorum lakin tek benimki açılmıyo amk. neyse ben bi deniyim deca abinin dediklerini

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

DecaMeroN Abi;

Allah c.c Senden Razı oLsun. Okadar Teşekkür Ederim ki anlatamam. çok sevindim. dediklerini yaptım oldu. Allah ne muradın varsa versin. belanı da versin :D şaka şaka tövbe...

ÖPSÜN SENİ ANGELİNA JOLİE :
    Angelina'dan Decaya

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pandapanda
    pandapanda's avatar
    Erkek

bu discovery eklentisi  format attırmaya kadar sorun açtı kız arkadaşımın pc de..

Turkish Republic Of Northern CypruS
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek
    en güzeli sade msn kullanmak. ne discovery ne de plus.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

parçala beni behçet , amin

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ofofof su angelina ya bak bre. behcet bile parcalayamaz onu (: nasıl bir insan ogludur su kadın cozebilmis degilim henuz.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Benim için Herzaman 7.5 ;)

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

ByALeX bunu yazdı:
    Benim için Herzaman 7.5 ;)

zaten bu sorun çıkınca 7.5 kullanıyodum iğrendim ya :s hiç ısınamadım. 8.1 siz ve discovery + plussuz yapamam :) şu an normal kullandığım plus ve discovery'i kullanıyom. şükür ki döndü eski haline MSN. tekrar saol deca :) angelina seniiiin :D

...
Toplam Hit: 13034 Toplam Mesaj: 17