..........MSN Messenger IP.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Ya abü şimdi biz msn messengerde biriyle konuşuyoruz diyelim, işte o adamın ip numarasını nasıl alırız?

Bir yol yordam gösterin bana.

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astbrush_02
    astbrush_02's avatar
    Erkek
    abi bu ip numarası ne işe yarıyo

Punk Boy Mc"s Flame Guitar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    dosya transferi yaparken dos ta netstat -n yaz man lazım. win 98-me de işe yaramıyor

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Tam olarak açıklıyım adamla konuşurken başlat/çalıştır/cmd yazıp entera basın. dos ekranında netstat  -n yazın ipler çıkcak bir suru. Sonra adama dosya yollayın ya da web cam açın ya da adamdan alın/o açsın sonra bir kez daha cmd den netstat -n yazıyoruz. Ilk önceki listede olmayıp, yeni listede olan ip onundur..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daredevil
    daredevil's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

Tam olarak açıklıyım adamla konuşurken başlat/çalıştır/cmd yazıp entera basın. dos ekranında netstat  -n yazın ipler çıkcak bir suru. Sonra adama dosya yollayın ya da web cam açın ya da adamdan alın/o açsın sonra bir kez daha cmd den netstat -n yazıyoruz. Ilk önceki listede olmayıp, yeni listede olan ip onundur.. saolasın  dostum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lanky
    Lanky's avatar
    Erkek

Ek olarak sadece  netstat -nn” yazdıgın zaman bir çok netstat komutlarıda görebilirsin örnegin “netstat –o” (Herbaglantıyla ilişkili sahip işlem kimligini görüntüler. ) bir örnek daha vererecek olursak “netstat -r” (Her iletişim kuralının ayrı ayrı istatistiklerini görüntüler varsayılan olarak  IP,IPv6,ICMP, UDP,UDPv6 vs.. gibi istatistiklerini görüntüler.Hade kolay gele.

Tariqat Of Tahribat.Com Adab-I MuaşeretKaideleri http://www.tahribat.com/forumabout.asp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encrypted
    Encrypted's avatar
    Erkek
    Kardeşim millete yanlış bilgi vermeyin. netstat -n yazdığınızda karşınıza gelen o IP'nin hostname'ine bakarsanız orada "baym-cs331.msgr.hotmail.com" benzeri bir yazı görürsünüz. Bu Microsoft'un MSN için kurduğu bir sistemdir ve sizin söylediğiniz IP de bu mesaj servisinin IP'sidir. Kolay gelsin! Hackleyin bakalım Microsoft'u. Başarılı olursanız gelin haber verin. Size 100 cumhuriyet altını ve de sağlam bir de avukat vereyim.

Gün gelecek ve Dünyayı Yeniden Gerçek Sahibi Olan Bizler Yöneteceğiz. ---TBT---
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GKN
    GKN's avatar
    Erkek
    Encrypted bunu yazdı:

Kardeşim millete yanlış bilgi vermeyin. netstat -n yazdığınızda karşınıza gelen o IP'nin hostname'ine bakarsanız orada "baym-cs331.msgr.hotmail.com" benzeri bir yazı görürsünüz. Bu Microsoft'un MSN için kurduğu bir sistemdir ve sizin söylediğiniz IP de bu mesaj servisinin IP'sidir. Kolay gelsin! Hackleyin bakalım Microsoft'u. Başarılı olursanız gelin haber verin. Size 100 cumhuriyet altını ve de sağlam bir de avukat vereyim.

abi dosya gönderirken microsofta uğramıyor direk ip den ip ye ordan çıkıyıor. oluyor yani

40+40= 80 80+80=180 180+40=180,40 +10 = 180,40,10
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sacrifice
    sacrifice's avatar
    Erkek

GKN bunu yazdı:

Encrypted bunu yazdı:

abi dosya gönderirken microsofta uğramıyor direk ip den ip ye ordan çıkıyıor. oluyor yani

ewet haklısın oluyor ama benim 13 tane ip arasından bulmam biraz uğraştırdı...

#Coding Sacrifice Perl FSO#
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    123456
    123456's avatar
    Erkek

HAYIR ! Bu yöntem hiç bir işe yaramaz.Sırf denemek için yaptım arkadaşta ttnet adsl var. ve ttnet ip dağıtınca 85. ile başlıyor ama netstatta ip ler 64 . ile başlıyor hiç 85.ile başlayan yok. yani işe yaramıyor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renya
    renya's avatar
    Erkek

ben 98 kullanıyorum ve bu gün denedim oluyor ;)

MSN üzerinden dosya göndermeden önce "netstat -n" yazdım, gönderirken bir daha yazınca ortaya IP si çıktı ve hatta kontrol ettirdim IP doğru, kolay gelsin.

Renya

Toplam Hit: 14236 Toplam Mesaj: 14