folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Msn Sahte Camda %100 Kont Kazanmak Garantilidir...

Msn Sahte Camda %100 Kont Kazanmak Garantilidir...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExCTaZiii
    ExCTaZiii's avatar
    Erkek

Evet ARkadaşlar bunu bilen cok azdı ama zamanla herkez öğrenmiştir Sahte Cam olayı evet arkadaşlar bu olayı ben 1 sene önce kullanıyordum hemde Kendime KOnt Yükleyerek kısa anlatayım arkadaşlar kont olayı nasıl oluyor ilgilen arkadaşlar LüTfen iyi dinlesin bu bilgileri Hiç bir İnsan söylemez ama Ben yemin Ettiğim için Bir daha yapmayacam diye Bilmeyen ARkadaşlarımız böyle birşey oldugunu bilsin Ve konT kaptırmasınlar Anlıyacagınız üzere msn sahte cama kız görüntüleri yyükleyip arkadaşlarınız cok kandırmışınızdır... ama hiç kimse bu olayın Kont la alakasını çözememiştir.. ExCTaZiii Abiniz acıklı iiyi dinleyin Bu yöntem Kesin VE kesin Garantili Bir Yoldur... Denenmiştir... VE doğrulanmıştır... Binlerce Lafı FAZla uzatmaya gerek yok Yapacagınız İlk SEy www.splitcamera.com adresine girip ordan split camı indirmek NOT:: " SaDECe Xp sistemlerinde calışmaktadır 98 Kaldırdılar Bos yere 98 aramayın" programı indirdikten sonra soyunan bir kız görüntüsü bulun bu bazı siteler veriyor download edebiliyorsunuz bir zamanlar www.secsea.com diye bir adres vardı orda vardı msn deki kızların soyunan görüntüleri Vardı... şimdi Bu işin yapılacagı en kısa yolu söyleyim bir sohbet adresine baglanın mesala zurna.net misal ordan nickinizi Misal Didem_su_camda_kont yapın ve bekleyin tabi bizim TÜRK Milleti biraz heycanlıdır hemen atlarlar... işin sırrı bundan sonra baslıyor arkadaşlar www.hotmail.com acacagınız sahte bir msn adresini verin neyse kullanıcaya verdiginiz msn adresi ekledikten sonra adamla konusmaya basla yın NOT: "Burda yapmanız gerek sadece kadın gibi konusmak ve her zaman SErt olmak" arkadaşlar buraya kadar herşey anlasıldı sanırım... bundan sonra adama buldugunuz görüntüleri izletin ama 30 sny felan sonra deyin ki kont alırsan 1 saat boyunca veya 2 saat boyunca sana show yapayım deyin ardından adam kont altıktan sonra deyin ki şifreyi yolla eger geçerli ise devam ederim tabi adam 13 haneli şifreyi yollar size bunun ardından 13 şifreyi 8090 arayıp yükleyin sonra adama indirdiginiz görüntüyü indirin böyle binlerce kişiden kont alabilirsiniz Anlattıklarımın Hiç Birinde Yalan Yoktur Bu Yöntem 100% calışmaktadır... Bu KoNu da ARkadaşların duası yeterlidir HAYdin BEleS KONT AVINA Allah yolunuz acık etsin....

((¯`»¦«´¯)) CeHeNNeMdEn CıKAn cILgIN TÜrk ExCTaZiii((¯`»¦«´¯))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExCTaZiii
    ExCTaZiii's avatar
    Erkek

Bu Arada Arkadaşlar bu yolun MADDi Yönünü Anlatayım Unutmadan şimdi Turkcell 100 kont 10.5 ytl satıyorsa siz 7 ytl satın bakın kapış kapış gider Günde 700 Kont satsanız Manyak para kırarsınız Buda UnuTMaDAn Biline Ben Zamanında Yaklaşık Bu olaYın İlk cıktıgı TArihlerde yaptım... Manyak paralar Kırdım Bu paralarda 5+1 Ses Sitemi + UYDu Aldım ' haftada İnternet Parası Hİç ÖDemedim CEBimden 1 Sene Boyunca Hadi Yolunuz ACık Olsun Yardım İSteYenler MsN BulaBilirler BEni

((¯`»¦«´¯)) CeHeNNeMdEn CıKAn cILgIN TÜrk ExCTaZiii((¯`»¦«´¯))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

garanti yol bumu cok sacma

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    bir nevi sanal oruspuluk yapmak, hatta pezevenklikte denebilir :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redcock
    redcock's avatar
    Erkek

peki msn'de nasıl yayına sokacaz

By Redcock Tecavüz kaçınılmazsa tadını çıkarmaya bak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

:) helal olsun boyle serefsizlik herkezin aklina gelmez. Ben bu yöntemde ışık gördüm gercekten. (kari rolu yapmam o ayri mesele ama fikir güsel).

Hatta bizim türk milleti konturden fazlasini bile gonderir :) Faturali hattan ve normal telefondan nasil kontor gonderiliceini de anlatirsaniz daha ii kullanabilir arkadaslar yontemi

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    faturalı hattandamı kontor yollanıyomuş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Benim arkadaş yapıyor onu saolsun banada 250 kontor yukler her hafta :) 1000lerce kontoru var. Hatta kız bi arkımı kameraya aldık, haberi var tabi kızın bu iş için olduğunun. Böylece daha doğal oluyor :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    valla çok güzel yontem ama soyunan karı görüntülerini nerden bulcaz arkadaşlar nerden bulcaz arkadaşlar

işte öyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_KoRSaN
    SaNaL_KoRSaN's avatar
    Erkek
    ßaq  Bende  Sölim Onların Kulnadıgı  Program SplitCam :D  Kontör Deil para  Alırsın  ama SpLiTCaM Windows 2000 Lerde  olur  98  LilerDe  olmaz  :D  Ha  Unutma  Bİ Kontör İçin nikimni  KirLeTmem  :
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    kardeş msn adresin ney yazsana senle iletişime geçelim

işte öyle
Toplam Hit: 17185 Toplam Mesaj: 19