folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Msn Şifre Kırıcı

Msn Şifre Kırıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byalperen
    byalperen's avatar
    Erkek

s.a arkadaslar bana msn şifresi nasıl kırılıyo program yollayabilecek veya nerden program bulabilecegimi söyleyebilecek bi arkadas varsa cok iyi olur..

şimdiden teşekkürler.

Dalgalan Göklerde Hür Ve Yalnız Değilsin.Bayrak Namus Demektir Namussuzlar Ne Bilsin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Mail hacklemenin aslında hackerlıkla alakası yoktur pek.[Mail sağlayıcının(hotmail,gmail, vb..) datacenterında root olamadıysa:)] Hacklenmek istenen kişinin zaaflarına bağlıdır. Hack'in en kötü dalı olarak görsemde, burada bir maili almak için gerekli olan yöntemleri ve nasıl kullanıldığını yazacağım:

1-) Gizli soru yöntemi:

Hotmail, yahoo, gmail gibi büyük mail servislerinde üyelik yaratılırken gizli soru seçeneği vardır. Şifre unutulduğu zaman bu soru sorulur ve önceden hazırlanmış cevap verilince, yeni parola üretilir. Sizinde mesela hedefinizde denemekurban@hotmail.com var. www.passport.com a giriyorsunuz. Şifremi unuttum diyorsunuz. denemekurban@hotmail.com yazıyorsunuz. Önünüze gizli sorusu çıkıyor. Mesela soru "Tuttuğum takım?" Eh turkiyede 3 büyük klüp olduğuna göre tutturma şansınız hayli yüksek. Bu tamamen karşıdaki hakkında sahip olduğunuz bilginiye dayalıdır. Kız taklidi yapıp soruyu sorup cevabınıda alabilirsiniz. Yaratıcılığınıza bağlı.. UNUTMAYIN BU HACK DEĞILDIR!

2-) Brute Force Yöntemi

Deneme/yanılma metodudur. Kurbanın kullanabileceği şifreleri denersiniz. Hotmailde 5 denemeden sonra donduruluyor. Hotmail Brute Force için çalışan tek bir program vardı ama o açığıda kapattılar. 5 denemeden sonra duruyor. Hiç tekin bir yöntem değildir. UNUTMAYIN BU HACK DEĞILDIR!

3-) Fake Mail Yöntemi

En popüler mail hack(!) yöntemidir. Kurbana sanki mail servisi sağlayıcıdanmış gibi bir mail gelir içinde şifre giriş yeri vardır. Kurban aptaldır, cahildir girer. Şifre saldırgana yollanır(bu olay doalylı olarakta yapılır yaratıcılığa bağlı). Forumda fake kodları bulursunuz.. UNUTMAYIN BU HACK DEĞILDIR!

4-) Pcye trojan/keylogger sokmak

Bu programlardan biri karşı tarafa yedirilir. Açtığı zaman bütün şifreler elinizde olduğu için hiçbir problem olmaz. UNUTMAYIN BU DA HACK DEĞILDIR! Ama olurda saldırgan telnetten exploitle pcye sızarsa ve şifreleri alırsa işte bu hacktir :)

5-) Forum DB/SQL'leri indirmek

www.forumsitesi.com bulunur. aspyse DB si, phpyse SQL'i indirilir. bu DB ya da sqldeki şifreler md5li değildir diye dua edilir. Değillerse kurban bulunur db/sqlde. Oradaki şifre mailinde denenir. Eğer işe yararsa allaha şükredilir.. UNUTMAYIN BU HACK DEĞILDIR! Belki fazla imanlısınızdır :)

6-) Mail Servis Sağlayıcıda açık bulma(teorik olarak :))

Bu yöntem teoridedir. Hiç yapabileni görmedim. Örneğin; hotmailde açık bulunur. Datacenter'a erişim sağlanır. Her türlü maili alabilirsiniz. OO işte bu hacktir en alasından. Yapanı görmedim, görebileceğimizide sanmıyorum :)

En sevmediğim ve aslında hackerlıktan çok zeka yaratıcılık isteyen Mail Hack yöntemlerini anlattım. Bu yöntemleri okuyup önleminizi alabilirsiniz. Bu yöntemi kullanıp hackledim diye dolaşanlar hacker değildir. Ya zeki ve yaratıcılardır. Ya da kurban, mail şifresine ulaşandan daha az zekidir. Hacker, ben hackerım diye dolaşmaz :)
    Bu döküman tamamen tarafımdan yazılmıştır. Alıntı değildir.

Fistandantilus® - 2005

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dayı al oku maili yazınca şifreyi veren programlara aldanma :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Böyle bi program varsa bana da yollayın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ClePtoN
    ClePtoN's avatar
    Erkek
    Maalesef daha icat edilmedi. Belki günün birinde biri bulur. Siz şimdilik fakeydi makeydi v.s yöntemleri denemeye devam edin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkxboyz
    darkxboyz's avatar
    Erkek
    kardeşim msn şifre kırıcı diye bir sey yok şifre yi ele geçirme yöntemleri var kastettiğin hotmail deepfreeze olabilir onun da linki su an bende deil::
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2PAC
    2PAC's avatar
    Erkek

ya bende var bi tane mailime attı biri ama denemek şansım pek olmadı 

ama açıkçası işe yarayacağına da inanmıyorum

bi ara doldururum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byalperen
    byalperen's avatar
    Erkek

FiSTaNDaNTiLuSsaol bunları bi deneyeyim.cok teşekkür ederim.

Allah razı olsun

Dalgalan Göklerde Hür Ve Yalnız Değilsin.Bayrak Namus Demektir Namussuzlar Ne Bilsin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Önemli değil hoja, şifre kırıcı diye bişey geldiyse trojandır dikaktli olun derim..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    hotmailde 1999 da bir js açığı vardı eğer kullanıcı o an mail kutusuna bakıyor ise o js ile mailine login olabiliyordunuz. sonuçta hotmaildede olur.

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Gmailin ik dönemlerinde cookie açığı vardı. Inboxa girebiliyordun. Ilk gmailime biri hi yazmış altındada ahcked by tahribat.com yazıyordu adamla sohbet etmeyi denedim cwp vermedi, sora kapadılar cookie açığın..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spell
    spell's avatar
    Erkek

BOZO bunu yazdı:

Böyle bi program varsa bana da yollayın

buyur ööle bi program var ama işin zor prensip olarak md5 e benziyor güzel bir world list makerle neden olmasın ama 1 msn için belki günlerce uğraşırsın değer diyorsanız  buyrun indirin 

http://rapidshare.de/files/3515580/MSN.rar.html

arsız neyden arlanır çullugiyer sallanır
Toplam Hit: 13251 Toplam Mesaj: 13