Msn Virüsü Çıkmıyo...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    Abi o virusu birtek Nod 32 buluyo ben biliyorum bizim aileden cocugun bilgisayarini oyle yaptim, al official surumunu 15 gunluk silsin virusu sonra silin programida :D

I find your lack of faith disturbing.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek

online taramaları dene onlar hallediyoo.. bittdefender ozellikle hemencecik cozuyo sorunu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek

ya olaya bak hoca yaa...bizim sınıftaki mallar msn açınca birbirlerine iyice yaymışlar virüsü...şimdi gel de uğraş antivirüsüydü formatıydı...ha bide bunlara türkçesi gelmiş(resimlerime bakmak istermisin)...bana gelen ingilizceydi.

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    ertan ın dediği oluo ben arkadaşa yapmıştım düzelmişti..

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Şimdi bu msn virüsleri .zip dosyası içinde yayılıyor, arkadaşının yolladığı virüsü kabul et yani kaydet bilgisayarına, daha sonra zipten çıkar ve virustotal.com a tarat, hangi avler buluyorsa onları yükleyip kurtulmayı dene.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turkchaos
    Turkchaos's avatar
    Erkek

şifre değiştirince problem devam ediyor, o pc ile kim girerse msn e onun listesindekilere kendini yolluyor.

MCAFEE yi öneririm. pc yi kasmıyor. 

Erkek adamın imzası sözüdür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite_mc
    dynamite_mc's avatar
    Erkek

Evet Son Zamanların en can sıkıcı Virüsüüü(msn kurdu olarakta Geçemkte) Çoğu Antivirüs üretici firmalar bile buna bir panzerhir üretmiş değiller ... Son olarak Symyantic Firması w32 Bropia adında bi cleaner yayınladı ama o kadar da etkili deil...

Arkadaşım söleyeceğim şeyleri aynen yap sorunun hallolacaktır emin olabilisin. öncelikle Makinana bi antivirüs kur(Nod 32 veya Kasper Sky olursa Daha iyiolur). sonra (www.onecare.live.com) adresine git ve onecareyi çalıştır.makinanı iyice bir tarat . Sonra Yeniden Başlat ama başlatırken internetle bağlantını kes.(Bu virüs online oalrak çalışlan bi virüs tpidir) Bağlantı yokken hiçbirşey yapamaz.Sonra sana önerdiğim antivirüslerden birini kur ve Full Tarat tarat.

İşte bu kadar...................:)

For_An_Angel
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diener
    diener's avatar
    Erkek
    kardeş ! :D benim bilgisayarıma da bulaştıydı kaspersky ı güncelleyip tarama yaptırınca silip atıyo

OYUN BİTİNCE ŞAH DA PİYON DA AYNI KUTUYA KOYULUR... ÜŞENİYORUM ÖYLEYSE YARIN...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    kaspersky dioorum başkada bişe ile deneyin demiyorum akşama kadar müşterilerde hiç yoksa gunde 3-4 pc den siliyorum.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turkchaos
    Turkchaos's avatar
    Erkek
    Mcafee kadar iyisini görmedim özellikle norton tam bir başbelasıydı, geri dönüşüm kutusu yerine başka bişey yüklüyordu pc yi kasıp mahvediyordu, mcafee şu an bayağı iyi, virüs girmeden hemen engellemesi çok iyi bir özellik.

Erkek adamın imzası sözüdür.
Toplam Hit: 4474 Toplam Mesaj: 21