Msn Zıçtı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

herhangi bi patch yüklemedim ve konu üzerine bi uğraşımda olmadı ama enterasandır şuan msn de hayalet geziyorum...çevrimiçi gibi yazıyorum görüyorum ama karşı taraf beni çevrimdışı görüyo...tekrar kurdum işe yaramadı,zoneAlarm dan şüphelendim bi tür engelleme falanmı diye yok öle de değil....msn i kapamaya çalıştığımda ''şuan msn messenger tarafından sağlanan özellikleri kullanan başka uygulamalar var,önce bunları kapatmanız gerekir'' gibi bi ekran geliyo...

şimdi bi deneme daha yaptım sorun benim account galiba!! iş iyice boka sardı yaa..başka account açınca sorunsuz çalışıyo benimkinde hayalet geziyorum.....

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakaleyn
    sakaleyn's avatar
    Erkek
    Şifreni değiştir..

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

değiştim yine aynı....durumuda değişemiyorum bazen! çevrimiçi görünüyo meşgul e tıklayıca daha sonra tekrar deneyin diyo

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    sadece sende olan bişi değil bi kaç arkadaşla hayalet gibi konuşuyoruz yani ara çevrimiçi oluyo sora yok oluyo ama konuşma devam edebiliyo bende olmuyodu sadece msn ikide bi kopuyodu zone alarmla bunu hallettim ama çevrimdışı olma halen devam ediyo işin kötü tarafı kimseyi göremiyorum onlarda beni göremiyo a.k. arkadaş 2 gündür çevrimdışıydı ona koptum zati bende bugün başladım hayırlısı 2 account içinde aynı şey geçerli arkadaşlarıda sayarsak 6 kişi diyelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

msn server sucks a.q   yasıorum paso  gitmio millete  onlar yasıo bana gelmio siki tuttu bi kac saaatten beri annamadm walla

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    güzel oluyor güzel =) millet bişiler soruyor gelmedi diyorum ehauhea

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

geçen gün cafede benimde başıma geldi elemanın biri açtı oturum (ki 15 dk önce ben oturup oyun oynuyodum) açtı abi ben offlineyim msj atıyom baqtım harbi offline ve mesaj atıyo

kısaca nedr microsoft a kafamız girsin

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek

bu durumun acıklaması solee oluyooo;; ülkemizde geniş band ın alt yapısı maalesef boktan oldugundan baglantılarda bu tür problemler oluyooo.. yani msn nin değil bilmem nerenin şifresini de değiştirsen gen de aynı cünkü onunla alakalı diil... bağlantının iiiii oldugu bir yerden baglan hiç bir sorunun olmadiğini goreceksiiiin...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    kime sorsam aynı diyo yaa,,harbi sadece bende değil herkeste oluyomuş..acaip sinir bozucu bi durum kafayı yedirtiyo adama

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

şuan sinirden klavye mouse monitor ne varsa parçalayacam duvarları yumrukluyorum mına k.yacam yaaa

msn kullananında alıp kuranında hotmail hesabı açanında...beynimi z.kiyim bundan sonra icq dayım...bi bok yazıyosun 30dk sonra gidiyo sonra telefon geliyo offline görünüyosun diyolar...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=17605

Burada anlattıklarım senin işine daha çok yarayabilir...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
Toplam Hit: 3325 Toplam Mesaj: 13