Msnde 24 Saat Onlıne Sin Guzel Olay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eff_
    eff_'s avatar
    Erkek

www.mobile.msn.com burdan uye  oluyosunuz  nasıl  oluyoz  joın  now diyoz formu  dolduruyoz sonra operatoru  other  secıyoz msn adresinı felan  yazıyoz sonra senın mailene bi kod gelıyo o kodu yazıp next  ve mutlu  son  24 saat onlıne sın  sana   yazılanlar  mail  olarak  gelıyooo    

ben  denedım  ordan biliyom

bi yerden gormustum bende  bunu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eff_
    eff_'s avatar
    Erkek
    hemen  kufur felan etmeyın 30dk sonra  baslıyo  olay  actıve oluyo  aksam aksam  vurdurmayalım kendımıze:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek

ŞİMDİ ÜYE OLDUM BAKALIM HADİ HAYIRLISI.bak dediğin gibi olmazsa küfür geliyooooooooo

30 dk beklicez artıkkkk

BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek
    eff_ hocam ben bu olaydan sıkıldığım zaman bu üyeliği nasıl iptal edeceğimizide öğrendinmi. sen biliyorsan özel msj atarsan sevinirim.

BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Ne özel msjı,söylede herkes bilsin.Ne olur ne olmaz.Paylaşım için sağol ayrıca

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

arkdaşlar www.mobile.msn.com a girin orda telefon resmi var join now yazıo ona tıklatın ondan sora gelen ekranda uyelık bilgilerinizi girin daha sonra operatoru other secın sectıgınız yerın altında bı kucuk bosluk gelecek oraya mail adresinizi yazın nexte basın ve bi mail gelecek onun gelmesını bekleyın kod yazıo dort haneli o kodu nexten sora gelen sayfaya yazın ve  tekrar next dıın 30 dk beklemeyın yanlıs bilgi arkdasşlar sadece 30 sny beklıyorsunuz daha sora msn yı acıyorsunuz msn yı actıgınız zaman ekranda size bi yazı gelıyo ona evtı secın tmmdır

msn ile ilgili her türlü bilgi için xx_tosun_xx@hotmail.com

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

1- mail junk mail olarak geliyor haberiniz olsun

2- silmeyi buldum,hesabınız aktifken delete my account diye bir seçenek var ona basarsanız olur

http://mobile.msn.com/Ruhp.aspx

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek

İşe yarıoda sarı görünmek güsel bşie deilmiş :)

BAN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eff_
    eff_'s avatar
    Erkek

silmek  gibi   bisi  aklıma   gelmedı  ama  ertan  arkadas  da  soylemıs  nasıl olcanı

bide  sarı  gozukuyo  o da  dogru:D  artık  ıdare  edın  begenmezsenız  silersiniz   benım   cok  hosuma  gitti  valla  bu  olay   ondan  sizinle  paylastık

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

1- mail junk mail olarak geliyor haberiniz olsun

2- silmeyi buldum,hesabınız aktifken delete my account diye bir seçenek var ona basarsanız olur

http://mobile.msn.com/Ruhp.aspx

junk olarak gelmooo ertan bn kullanıom ne zmandır normal mail gelio her zmanda..ama güzel bişi tabe bnm listedeki puştlar gbi ne olduunu ögrenip onlarca salak saçma şey yazmazlarsa :D

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edicoo
    edicoo's avatar
    Erkek

Dostlar ben önceden kullanıyordum yalnız accountumu silmiştim,şimdi tekrar aktif etmek istiyorum yalnız http://mobile.msn.com/ adresine girince direk bana Country/Region and Language diyor TR'yi seçiyorum Turkcell çıkıyor ve cep numaramı istiyor ?
    Ben maile gelmesini istiyorum,nasıl düzeltebileceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim...

Toplam Hit: 13483 Toplam Mesaj: 14