Msn"Yi Nasıl Geri Alabilirim ? ¿

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLackLord
    BLackLord's avatar
    Erkek
    evet arkadasLr bekLıyorum yardımLarınızı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    gizli soruna filan bak deiştirmişse bi bardak su iç
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=Msn&folderid=36350

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyaaaZ
    BeyaaaZ's avatar
    Erkek

gizlki soru deişsede alınabiliyor.

Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkca Hak Bela Vermez Kul Azmadıkca..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLackLord
    BLackLord's avatar
    Erkek
    iyide hackLeyen adam msn'nin gizli sorusunu sifresini feLan ne var ne yok degistirmis iste nasıl geri alacam onu soruyorum yha :(:(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    diğer e-mail adresini yazmış mıydın kayıt olurken yazdıysan diğer msn adresine şifre sıfırlama e-postası yolla kolayc geri alırsın.yok eğer yazmadım diorsan.GEÇMİŞ OLSUN :d:d:d

muhbir-tbt@hotmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyaaaZ
    BeyaaaZ's avatar
    Erkek

olmn sevenhill deiştirsin adresin ism aynı duruyosa aynı adres ve içindeki bilgiler geri alınır ama içeriğini bilgilerini deiştirmnişse senin zaten ondan sonra onu almana geek kalmaz su içersin ılık :)

Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkca Hak Bela Vermez Kul Azmadıkca..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

benım daha once calınan maılıme ben musterı hızmetıne maıl atarak ulastım musterı hızmetıne baglan maılını hangı gun caldırdıgını hangı gun açtıgını genel olarak sıfre olarak ne kullandıgını en son gelen maıl adresını kısı bılgılerını yaz bana yardım edın de kısı maılımı caldıktan sonra da bılgılerımı degıstırmıs de hatta ip no falan ver  bekle ben öyle yapmıstım daha dogrusu zaten dıyo ya kısı hakları ıhlalı ordan ulas musterı hızmetıne baglan yazıyo kocaman gozunun onunde bosunamı koymuslar onu oraya ordan destek al

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLackLord
    BLackLord's avatar
    Erkek
    abi 2 gün önce caLındı ben ne zaman actım msn adresimi nerden biLiyim hadi gerisi koLayda onu nerden biLiyim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

arkadaşım başlık kurallara uygun değil sanırsam değiştirirsen iyi olur bak mesaj kurakllarının en üstünde yazıyo

Yeni Mesaj Kurallari

►Tümü büyük harf ve/veya rastgele büyük-küçük harf ile yazılmış konu başlıkları kullanmayınız. Konunuz silinebilir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    aspirin bunu yazdı:
    -----------------------------

benım daha once calınan maılıme ben musterı hızmetıne maıl atarak ulastım musterı hızmetıne baglan maılını hangı gun caldırdıgını hangı gun açtıgını genel olarak sıfre olarak ne kullandıgını en son gelen maıl adresını kısı bılgılerını yaz bana yardım edın de kısı maılımı caldıktan sonra da bılgılerımı degıstırmıs de hatta ip no falan ver bekle ben öyle yapmıstım daha dogrusu zaten dıyo ya kısı hakları ıhlalı ordan ulas musterı hızmetıne baglan yazıyo kocaman gozunun onunde bosunamı koymuslar onu oraya ordan destek al

-----------------------------

tam link versene nerede yazıyor o yaw:S 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 13683 Toplam Mesaj: 16