folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Muglada Kamp Yapılabilcek Yerler

Muglada Kamp Yapılabilcek Yerler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    mugla akyakadayım. Nerde ucretsiz kamp yapabiliriz? Mumkunse deniz kenari ve ormanlik biyer lazım

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    up

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

hocam akyaka sahile in orada herhangi  bir esnafa sorduğunda kamp alanını göstereceklerdir,yaklaşık bi 10-15 dk yürüdüğünde orman içinde kamp alanını görmüş olacaksın

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Akyakada var orman girişinden ilerle gösteriler sonra çubucak var marmarise 15 dakika.marmariste de var

flassy tarafından 13/Tem/14 16:01 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    marmaris cubucaktayim bura da fena degil. Fethiyeye geccez. Amk hicbi yerde de mi gencler para vermeden gidip kamp kurmaz?

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    muğla akyakada ormana doğru ilerlerken çınar denilen bi yer var orada kamp yapılıyor bnm bildiğim ama sana tavsiyem orda kalıcağına orman işletmeye gir paralı orda yap çınarda adamın götünü kesseler kimsenin haberi olmaz o derece kötü bi yer bi mum ışığı dahi yok :)

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    cinara gittik begenmedik donduk zaten akyakada orman kampinda kalmistik. Fethiyede nereler var

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Bugun katranciya geldim, guzel yer. İki gunluk 50 TL verdim.
    Cadiri kurduktan sonra yuruyuse ciktim, yan tarafta cok guzel bir koy var, daha once kamp yapmislar. Orada herhangi bir isletme yok, ucretsiz yani.
    Deniz hemen ayaginin dibinde. Bir ihtiyacin (market, wc, duş, elektrik) olursa bizim bu tarafa 10 dakikalik bir yuruyusle gelebilirsin, kimse farketmez.. Duzenleme: yetisebilirsen yarin gelin, mangal yapicam :) telekom tarafından 14/Tem/14 23:32 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    2gun orda kaldik bugun ordan ciktik mesajini gormedim goreydim keske simdi fethiyedeyim. Burdan antalyaya dogru gitcez nerelerde kalabiliriz?

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    The-ExTaCy bunu yazdı
    2gun orda kaldik bugun ordan ciktik mesajini gormedim goreydim keske simdi fethiyedeyim. Burdan antalyaya dogru gitcez nerelerde kalabiliriz?

ters rota izliyoruz, kesismisiz.
    Sucuk, bira, meze uclusunu kacirdin hocam. :)
    Bekci klubesinin orada, hamagin yaninda kalanlar vardi, siz miydiniz onlar?

Bende Antalya'dan geldim. Olympos'ta Cactus var. Her gece canli muzik, sabah-aksam yemek dahil gunluk 30 TL. Cadirin yoksa temin ediyorlar ve ekstra ucret istenmiyor. Elemanlarin kafa guzel tavsiye ederim.
    Hatun icin Alanya diyorlar ama hic gitmedim.
    Arayan Olympos'tan da eli bos donmez ;)

Ben simdi Mugla Milas'ta kolektif yaz kampindayim, ilk gun.
    Konser vs. oldu, yarin etkinlikler (atolyeler) basliyor. Bakalim...
    Buradan'da izmir taraflarina gecmeyi dusunuyorum, oralarda bildigin guzel yer var mi?

vatandaşa kafam girsin!..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyfox
    skyfox's avatar
    Erkek

ahhh bende geç gördüm konuyu... ben akyakada yaşıyorum keşke vaktinde görseydim neyse hocam bi dahakine diyip buraya notumu düşeyim burda azmak (kadın azmağı) denen bi yer var mutlaka keşfetmişsindir hatta o buz gibi suda yüzmüşde olabilirsin neyse o azmak kenarında rahmetli barış mançonun evi vardır okaliptüs ağaçlarının içinde ufak bi ormanlık (ağaçlık demek daha doğru) alan o kısımda çadır kampı yapan çok olur hem ücretsizdir hemde buz gibi bi suyun kenarıdır.. yer tarifi için akyakada herhangi birine barış mançonun evinin yerini sorun tarif ederler hiç olmadı ottaman konak ve ottaman butik otelleri vardır o iki otelin arasında kalıyor bu dediğim yer eğer ücretsiz kamp yeri arıyorsan idealdir biraz (baya :) ) sivrisinek oluyor ama olsun o kadar diyip kalınabilinir..

Toplam Hit: 1481 Toplam Mesaj: 14