folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Muhafazakar Kanalda Yapay Penis Tanıtımı!!!

Muhafazakar Kanalda Yapay Penis Tanıtımı!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Muhafazakar Kanal 7 grubuna bağlı Ülke TV, Türk televizyonlarında bir ilke imza attı. Canlı yayında yapay penis nasıl çalışır tarifi verdi

Ülke Tv'de her Pazar akşam 23:00'te yayınlanan Prof. Dr İhsan Karaman'ın sunduğu mutlu aile programında bir ilk yaşandı.

CANLI YAYINDA PENİS PROTEZİ ŞİŞİRDİ

Programın sunucusu üroloji uzmanı Prof. Dr. İhsan Karaman canlı yayında sertleşme bozukluğunu anlatırken, izleyicilerine penis protezini ve nasıl şişirildiğini bütün ayrıntılarıyla anlattı

http://www.videonuz.com/haber-17839-doktor-ihsan-karaman-canli-yayinda-penis-protezi-sisirdi.html

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Üremeyi Sağlayamadığına Bahse Girerim, Helede Canlı yayında Son Derece Mahrem Bilgileri Şişirmiş olmalarını Garpisedim Doğrusu...

Üreme Görevini üstlenemedikten Sonra Takmasıyla Ne işi Olur Adamın Bilmiyorum yahu... Terbiyesiz herifler diyecem Kusura bakmayın....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FischExistenz
    FischExistenz's avatar
    Erkek
    İlginimi çekti :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kadinbudu kofte nin ismini ahlaka aykiri diyerek bilmemneli kofte yapan zihniyet

penis i nasil olduda ismini degistirmemis,

7 yasinda bale yapan kizin bacaklarini mozaik yapan zihniyet bu konuyu atlamis

:)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    ilginçmiş :D spiker kızarıyo sanki :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

gazili_tarzan bunu yazdı:
    -----------------------------
    ilginçmiş :D spiker kızarıyo sanki :|

seni o da korumaz olum :|

Orman Mühendisi //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Din eLden gidiyorrr :D

Yahu bu kanaLda birşey dikkatimi çekti normaL başı açıkLarın saçLarından haz aLmıorm ama böyLe ısrarLa saçının tek teLini dahi göstermemek isteyen hatunLardan inanıLmaz derecede haz aLıorm,atLıyasım geLior böyLe bişe oLuyor,sanki uLaşmak isteyipte engeLLenmesi nedeniyLe uLaşamadığım bişey sonra mazoşist duyguLar içine giriorm sanki hepsi birer nemfoman gibi geLiyor bana..

Şimdi arkadaşLar yanLış anLamasın hani ısrarLa kapatıp erkekLerin saçından haz aLdığını düşünüyorLarda kapatıyorLar ya bende o yüzden haz aLıorm sanki şirin bi ciLveLeşme gibi..Hani göstermem eLLetmem dercesine oyhhhşş :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Evet,2 porziyon kadın budu söyleyip akabinde orgazm olup tuvalete giden insaların oldugu bir ülkede büyük bir ilerleme.Gecenlerde sakallı cübbelinin tekide kadın sesinden tahrik oluyum demişti tvlerde.Düşünebiliyon mu kadın sesi arkadaş bu bundanda tahrik olunurmu.Adama yaslı bir teyze gelip -evluadım zuraya gidecedim yerine biliyon mu dese adam -teyze sen sus gözlerin konussun diyodur muhtemelen.

Büyük degişim degişmesinede direkt olarak kol gibi aletide tanıtmaları komik insan ilk önce  yapay vajinadan baslar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    muhafazakarlar orgazm olamaz mı kardeşim ya? cinsel hastalığı olamazmı muhafazakarların? sertlerşme sorunu olamaz mı?:P:PP:P:P:P:P

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    ilerliyor muyuz acep :|

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

mimar bunu yazdı:
    muhafazakarlar orgazm olamaz mı kardeşim ya? cinsel hastalığı olamazmı muhafazakarların? sertlerşme sorunu olamaz mı?:P:PP:P:P:P:P

:) sey aklima geldi

bi ara k.ca kacan don giyen turbanli kiz resmi icin soyle bi yorum yazmislardi :

" ne var kardesim cok rahat o don hatta erkek olarak ben de giyiyorum, cok rahat tavsiye ederim" seklinde.

bunu yazan muhafazakar biriydi ama :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 6604 Toplam Mesaj: 26