folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mükemmel Bir Yazı Sadece 5 Dk. Ayırın Ve Okuyun

Mükemmel Bir Yazı Sadece 5 Dk. Ayırın Ve Okuyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    geçen sene verilmişti.bunu yazan astsubay şu anda hapishanede. oktay yıldırım. ümraniyede evinde bombalar bulunmuştu.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

musty28 bunu yazdı:
    -----------------------------
    vatan uğruna kolunu bacağını kurban verirsin, aynı vatan senin kardeşine başına örtü taktığı için eğitim vermez. Anneni kamu alanı diye içeri almaz. O an ben bunun için mi kolumdan bacağımdan oldum dersin.

evet kardeş sana sonuna dek katılıyorum sadece türban deil otla bokla uğraşırlar ama orospu çocuklarına da sayın derler

ayırca bazıları demişki türbana karşıyım nesine karşı olduğunuzu anlamıyorum amdem özgür bi ülkedeyiz istediği gibi girsin millet türbanı sorun yapıp ikilem çıkaranda zaten bu insanlar şu ev hapsi(!) verdikleri armut ve şimdiki gibiler yüzünden başladı olay...sözüm ona müslüman geçinenlerle.. 

Zugzwang
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    güzel yazı, teşekkürler paylaşımın için.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    alacakaranlik bunu yazdı:

güzel resim  şöyle yapalım herkez görsün

en az bu yazı kadar anlam yüklü bir karikatür... Tabi ki Anlayana....

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Ellerine sağlık yazanında buraya koyanında çok anlamlı ve güsel bi yazı yalnız şu kısmı çok diikatimi çekti ve acaba benmi yanlış anlıorum bu kısmını.biri bana tercüm edebilirse çok sevinirim

"Bu da yetmez Türk askerlerinin kendi mahkemeleriniz

tarafından,"çete" diye suçlandığını,

yargılandığını görürsünüz. "

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

benim anlamadigim nasil oluyorda her konuyu baska yerlere cekip kavga etmeyi basabiliyorsunuz?

yazi guzel diye mesaj atacaktim, arkadan gelen msjlarla konu oyle yerlere gelmiski, msj atsam mi atmasammi diye dusundum gercekten arkadaslar.

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    bnelemar bunu yazdı:

benim anlamadigim nasil oluyorda her konuyu baska yerlere cekip kavga etmeyi basabiliyorsunuz?

yazi guzel diye mesaj atacaktim, arkadan gelen msjlarla konu oyle yerlere gelmiski, msj atsam mi atmasammi diye dusundum gercekten arkadaslar.

ben bastan taa buraya kadar okudum ve nedense hic kavga yaratmaya calisan ve konuyu saptiran bir mesaj gormedim yada ben kaciridm oyleyse af ola ama tek gordugum seninki benimkide cevap verdigim icin ola bilir :)

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Allah şehitlerimizin mekanınını cennet eylesin :(

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sumer
    sumer's avatar
    Erkek

1999 - 2000 senesinde tunceli de ulaştırma olarak vatani vazifemi yaptım.

şafak sökerken operasyona çıkacagımızın haberi geldi jandarma,komando , şoförler hepimiz hazırlandık ve çıkış saatini  beklemeye basladık.çıkış verildi üneş yeni yeni yüzünü göstermeye baslamıştı.dillerimizde dua gözümüz karşıki dagdaydı.

bölükten ayrılalı 30-35 dk olmuştuki telsizimizden kürtçe knuşmalar duyduk.komutanımız araçları durdurdu.içimizde kürtçe bilenbir er e  tercüme  et oğlum bakiyim şunu dedi.

tercüman er:komutanım mayınlı bölgeye yaklaştıgımızı aralarında haber ediyolar dedi.

komutanımız yüzbaşı derhal geri dönüyoruz dedi.merkezle haberleşir daha geniş çaplı operasyon için takviye birlikler isteriz dedi.ve geriye döndük ertesi gün öğrendikki bir köylü o bölgeden tamda benim aracımın durdugu yerden traktörüyle geçerken mayın patlamış.yani mayın tam aracımın burnunun ucundaymış 1metre geç durdursaymışım aracımı şimdi aranızda yoktum sevgili müritler.

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN.

ALLAH ASKERİMİZE VE POLİSİMİZE ZEVAL VERMESİN ONLARI KORUSUN

ALLAH VATANIMIZI KORUSUN

AMİN...

Yazmış Oldugum Cevaplardan Dogacak Herhangi Bir Sorundan Sorumluluk Kabul Etmiyorum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    BU VATAN BÖLÜNMEZ!!

ümidin kaybolması özgürlük demekti
Toplam Hit: 5148 Toplam Mesaj: 44