Multinet Ticket Sodexo Bozan Yerler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

İstanbulda burda ve happy marketlerinde multinet ile falan alışveriş yapılıyor. Biz genelde ayın sonunda içindeki paranın yanmasına yakın eve komple alışveriş yapıyoruz :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Konuyu gizleyin yazdığınız firmaların başı belaya girmesin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

antalya civarında; setkart bozan yer var mı ?

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

İstanbulda burda ve happy marketlerinde multinet ile falan alışveriş yapılıyor. Biz genelde ayın sonunda içindeki paranın yanmasına yakın eve komple alışveriş yapıyoruz :D

para yanmıyor hocam sürekli bakiyenin üstüne ekleniyor yanlışın var.

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Hocalar firmaların restoran ve marketlere Komisyonu yüzde 10 yüzde 28 ile bozan bir soyguncu buldum ama çok yüksek 

İzmir den %20 ile bozan (Multinet) 2.soyguncu olurum :D

Paypal bozuyoruz , onu da bozarız :)

Bu arada yanlış anlama da , Mağazalardan bozsan mesela ben daha önce restoranda calısıyordum KDV , si , KESİNTİSİ , Vss vss %10 lara patlıyor adamlar haklı , Mesela ben bozsam atıyorum Alışverıs yapmak ıcın bozarım bahsettıgım %20 nin de , %10 luk kısmı kar ve menfaatim olur , çunku genelde Sodexho , Multınet , SetCard , WinWin vss ile alısverıs yaptıran marketler onlardan kesılen % leri çıkarmak için fiyatları yüksek tutuyor...

Mesela İzmir de ÇiftBağcı - En5 (daha dün alısverıs yaptım) - Ege Çarşı Mağazaları , Vss yerlerde gecıyor ama örnek vereyım Tansaştan , Metrodan , BarışGross yada Pelivanoglu gıbı yerlerden  5 liraya aldıgın fasulyenın kılosu bu saydıklarımda (ÇiftBağcı - En5 - Ege Çarşı Mağazaları, Vss) ortalama 5,5 yada 6 lira civarı ... Bi gezersen ne dedıgımı anlarsın :)

JiggSaw tarafından 19/Eyl/14 17:27 tarihinde düzenlenmiştir

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

%7 gibi bi komisyon zaten ticket kendisi kesiyo.. harici bi aracı firma daha olması lazım %7 de o kesiyo..

küsüratlarıda vardı..

kafadan %15 kesiliyo zaten bu makinaları kullanan firmalardan..

bi de üstüne adam senden bi komisyon alacak.. %10-20.. 100lira çektirip eline 60-70 lira filan alıcan.. pek hoş değil..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

%7 gibi bi komisyon zaten ticket kendisi kesiyo.. harici bi aracı firma daha olması lazım %7 de o kesiyo..

küsüratlarıda vardı..

kafadan %15 kesiliyo zaten bu makinaları kullanan firmalardan..

bi de üstüne adam senden bi komisyon alacak.. %10-20.. 100lira çektirip eline 60-70 lira filan alıcan.. pek hoş değil..

+ firmaya (Sodexho , multınet , winwin , vss ) Fatura kesıyorsun (firma olarak) paranı almak ıcın :) Sanırım KDV si %18 di HİZMET şeklinde :) öyle olmasa da %8 de olsa herturlu heryerden kitlenıyor :D

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hocalar firmaların restoran ve marketlere Komisyonu yüzde 10 yüzde 28 ile bozan bir soyguncu buldum ama çok yüksek 

Bu arada yanlış anlama da , Mağazalardan bozsan mesela ben daha önce restoranda calısıyordum KDV , si , KESİNTİSİ , Vss vss %10 lara patlıyor adamlar haklı , Mesela ben bozsam atıyorum Alışverıs yapmak ıcın bozarım bahsettıgım %20 nin de , %10 luk kısmı kar ve menfaatim olur , çunku genelde Sodexho , Multınet , SetCard , WinWin vss ile alısverıs yaptıran marketler onlardan kesılen % leri çıkarmak için fiyatları yüksek tutuyor...

Mesela İzmir de ÇiftBağcı - En5 (daha dün alısverıs yaptım) - Ege Çarşı Mağazaları , Vss yerlerde gecıyor ama örnek vereyım Tansaştan , Metrodan , BarışGross yada Pelivanoglu gıbı yerlerden  5 liraya aldıgın fasulyenın kılosu bu saydıklarımda (ÇiftBağcı - En5 - Ege Çarşı Mağazaları, Vss) ortalama 5,5 yada 6 lira civarı ... Bi gezersen ne dedıgımı anlarsın :)

hocam yüzde yirmi ise anlaşabiliriz burda 28 vermektense 1000 tl bozdururum 800 atarın

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

hocam yüzde yirmi ise anlaşabiliriz burda 28 vermektense 1000 tl bozdururum 800 atarın

Naptın hocam ? :D
    1000 Lira aylık yemek parası mı alıyon :D Benı de yanına al :P

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Naptın hocam ? :D
    1000 Lira aylık yemek parası mı alıyon :D Benı de yanına al :P

hocam yemek parası 280 tl işte prim oluyor samsung  vs para veriyor biriktiririm 1000 olur temiz olur şimdi bana küsürat hesaplattırma :D

Toplam Hit: 8011 Toplam Mesaj: 21