Müridin Son Attığı Mesajlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek
    Herhangi birisinin profiline girdiğimzide Son Attığı Mesajlar kısmı var. Tıkladığımzda sadece konu açılıyor ve istediğimiz kişinin mesajını bulmak gerçekten zor oluyor(10 sayfa vs varsa vay halinize). Hani diyorum ki renegadealien hocamın yaptığı kısayolu kopyala olayı ile birleştirilebilir mi? Kişinin profilinden son attığı mesajlardan birisine tıkladığımızda www.tahribat.com/blabla.aspblabla#bla şeklinde direkt olarak o mesaja yönlendirilsek çok kıyak olur. Sadece bir fikir, yapılması sorun olur mu ya da nasıl olur?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Bence harika olur bende aynı şeyden sıkıntı duyuyodum rene abi 2 dakkada yazar da uğraşır mı acep

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    Mükemmel olur hele sayfa bakımından zengin olan konularda sıkıntılı oluyo ama bir konuya bir kaç msj yazanların hangi mesajı gösterecek o da var.. Olursa güzel olur valla.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Bence gereksiz bi konu bu

Son attığım mesaja gelirsek : ( Beter ol amna koyim ben saçlarımı kestirdim ciğerim yandı amq saçsızım :S )

:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    Bir mürid daima ister...Bir admin daima hizmet eder... bu hep boyle olmuştur... boyle olacaktır :P:P:P  ( bugunlerde boyle istekleri cok gorur oldum.. allah rene hocama sabır versin :)   )

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

IRF bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bir mürid daima ister...Bir admin daima hizmet eder... bu hep boyle olmuştur... boyle olacaktır :P:P:P ( bugunlerde boyle istekleri cok gorur oldum.. allah rene hocama sabır versin :) )

Müridin gözü doymaz, mürid arzularının esiridir :D Hocam iki dakikada karaladın valla helal olsun :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hayırdır abi ?

Muridlerimizi mi takip ediyorsunuz ? 

Ayrıca CTRL + F e basmak aklınıza hiç geldi mi ?

CTRL + F --> "Murid Adı" şeklinde arayın kurtulun...

Çok sayfa fln dersenız de, konuyu okuyun hem... boş bi konu değildir eğer çöpte değilse :P 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:

Hayırdır abi ?

Muridlerimizi mi takip ediyorsunuz ? 

Ayrıca CTRL + F e basmak aklınıza hiç geldi mi ?

CTRL + F --> "Murid Adı" şeklinde arayın kurtulun...

Çok sayfa fln dersenız de, konuyu okuyun hem... boş bi konu değildir eğer çöpte değilse :P 

15-20 sayfalık konuda aramaktansa direk tıklayıp bulmak daha kolay yani..Ctrl+ f gibi güzide bi bilgiyi bizle paylaştığın için de ayrıca teşekkür ederim:)  Kimseyi takip ettiğimiz flnda yok birinin bi konudaki fikrini yorumunu görmek istediğimde bakmak istiyorum genelde o zaman konu çok kalabalıksa zorluk oluyo..Fikrine saygılıyımdır gerek olmadığını düşünebilirsin tabii ama bende düşünüyorum diye tartışmaya fln gerek de yok..

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hacı adam bi konuya 3 mesaj atmışsa ne olacak, hangisine gidecek? Gereksiz bence.

jack daniels 160 yaşında
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi dediğiniz olay şu mantıkla olabilir

mesela ilk mesajı atanın yani konuyu açanın mesajları veya örneğin avatarının arkaplanı açık belirgin bir renk olur ve konuyu yazanın ne gibi yorumlar yaptığına bakılabilir.

sonracıma mesela ben buzul x konusuna bişeyler yazdım dimi ve sen benim yazdıklarımı okuma gereği duydun konuyu ben açmışım veya başkası açmış ama sen benim profilimden tıklayıp benim yazdığım mesajlara bakacaksın diyelim onuda aynı şekil farklı bir renkle olabilir aslında güzel olur harbi (: adminlere bağlı yapabilirlerde yapmayabilebilirde (:

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Uzun süre geçti üstünden, bu özelliği hala istiyorum bilginize :P

Canım çıktı bugün bir kaç mesaja bakayım derken :) 

Toplam Hit: 6144 Toplam Mesaj: 34