folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Müridler Herkes Buraya Baksın Ve Bunu Okusun

Müridler Herkes Buraya Baksın Ve Bunu Okusun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    heykirlarim lan seni pilli mauhauhauhauhahuhua... lan 2 gundur 7/24 onlinesin ne is ? bu arada konunun amina koduk yaf...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    beyle konuya dönün konu sapmaya başladı bu şunu hackleyin degil güncel bi konu hepmiz bu dertten sıkılıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yaw bugün computer bişiler söLedi veda etti.bi daha girmicem nete dedi.Neden hayırdır dedim.İnsanLara değer verirsin ama yaranamazsın işte dedi kapattı.Onada kafam takıLdı.Umarım burda bi probLem yasamamıstır.KonuyLa ne aLakası var demeyin.biLmiom a.q

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca konuyu dagitmayalim... compu bu aralar kotu zamanlar geciriyo bildiim kadariyla, donerbence... Konu hakkinda soylencek cok sey yok, adminler de farkinda cook fazla salak adamin ortama girdigini.. hatta rene yada ir2 anlatmisti her ADSL kullanan turk gecin hotmail - hackerhotmail - hackermail gibi sacma sapan bi adresten icinde hack gecen bi adres alip icinde hack gecen bi nick ( Saginda ve solunda guller ve yarasalar olmazsa olmaz bi olay atlamayalim ) yazip nete daliyo... o salaklar da tbt yi buluyo... ypaicak cok fazla bisey yok..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sana aynen klatılıyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoca bu konuyu aktif basliklarda tutmak lazim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hoca adminler nerdeyse foruma bile girmiyor a.q., bu konuya cvp yazanda belli kişiler zaten,hep bizim arkadaşlar,kimsenin umrunda değil a.q. az kaldı herkes beklesin o zaman görürüm milletin halini,yavaş yavaş kabuk çatlayama başladı bile,sesler çıkıyor,siz duyuyor musunuz????

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    La bu konuyu su üst taraflara sabitleseniz daha ii olur demi??

Birde compi çik ortaya nere kayboldun yaa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    muskette katılıyom en büyük tahrikeyy

Agrasif miyim neyim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu konuyu üstte tutmak için flood yaparsanız, bu hepinizin zararına olur, unutmayın! Foruma gerksiz adamların girdğinin farkında değiliz sanmayın, ne yapalım ki Aytek bu konuda elini ağırdan almaya inat etti, yoksa ben iki yıldır üye almayalım diyordum. Kısacası benim dediğim olsaydı siz de üye olamazdınız :) Kötülerin yanında az da olsa iyiler geliyor, biraz da o yüzden üye alımı azar azar da olsa olacak, büyümemiz gerektiği için değil, atacak adam çok olsun diye hiç değil. Emin olun yöneticilerin hiçbiri başlık taşımaktan, adam atmaktan hoşlanmıyor. Neyse, zaten bu sorular sitede var, merak eden bu başlığa değil, oraya bakar.

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 2383 Toplam Mesaj: 22