folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muridlerimizden Sorcerer Vefat Etmiştir :(

Muridlerimizden Sorcerer Vefat Etmiştir :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek
    Allah Rahmet Eylesin, Mekanı Cennet olsun kardeşimin.
    Başımız Sağolsun...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selim_pusat
    selim_pusat's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Anne sevinin, sevinin artık Eve dönemedik diye üzülme Ağıtlar yakıp ta sürme yüzüne Sevinin, biz meydanlarda ölsek de Siz sanmayın, şehit kanı kalır yerlerde Bir önder çıkacaktır elbet Bizleri bekliyor simdi Hilal’in gösterdiği şehirde Ben huzur bulacağım Ve karanfiller yetişecek üzerimizde
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Sizce insanlar ne zaman ölür? Kafalarına kurşun sıkıldığında mı? Hayır! Tedavisi mümkün olmayan bir hastalığa yakalandıklarında mı? Hayır! Bir trafik kazası sonucu, bir daha çıkamayacakları bir komaya girdiklerinde mi? Hayır!... İnsanlar unutuldukları zaman ölürler... (Ben söylemedim, ama benim cümlelerim.)

Ne tanrıya ne de ahirete inanmadığım için, "Allah rahmet eylesin." ya da "Mekanı cennet olsun." demeyeceğim. Zaten kendisini tanıma şerefine nail olamadım. Size tek söyleyeceğim; Onu unutmayın, Aklınızın bir köşesine adını, simasını en önemlisi fikirlerini kazıyın. Başkalarına, belki çoluk çocuğunuza anlatın ki ölmesin. Çünkü, bence, bu saatten sonra onun için yapabileceğiniz en büyük şeydir bu. Unutmayın, o birilerinin zihinlerinde bulundukça ölmeyecek.

Belki cümlelerim ya da düşüncelerim yüzünden bana kızdınız ama, bu kadar çok sevilen birisi için bir iki şey de ben yazmak istedim.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    ALLAH RAHMET EYLESiN

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirel2
    demirel2's avatar
    Erkek
    allah rahmet eylesin sevenlerine yardım etsin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

bi garip oldum gerçekten ya.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun 

There is no life without struggle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek

Öncelikle Allah rahmet eylesin diyorum.

Benim işim trafikçilik. ne kazalara şahit oldum. daha 3-4 gün önce 8 yaşında kız öldü gözümün önünde. artık sıradan gelmeye bile başladı böyle şeyler. Sanırım bu tarz olaylara karşı duygusuzlaştım. ama sorciyi tanırdım. biraz sohbetimiz oldu. üzüldüm gerçekten. bazı arkadaşlar kanıt istemiş. o kadar çok kaza oluyoki inanamazsınız. ama hepsi basına yansımıyo. sadece istatistiklere geçiyo. ölüm haberleriyle istatistikleri karşılaştırın uçurumu görürsünüz. en çok kızdığım nokta ise sürücüye değil olan hep yolcuya oluyor. hız yapanlar artislik peşinde olanlar bedelini yanındakilere ödettiriyo.

Arkadaşlar sizden ricam sizde dikkatli olun. hız bişey kazandırmaz ama hata yaptığınızda kafanızı taşlara vursanız geri getiremezsiniz gidenleri. Belki size ve yakınlarınızada bişey olmaz.

Kardeşim geçen yıl feci bi trafik kazası geçirdi. kendiside sitemize üye. Şimdi iyi çok şükür. trafikten nefret ederken trafikçi oldum. trajı komik. bu yolda 70 lemi gidilir diyip 5 dk sorna sevdiğinin başında feryat eden o kadarçok insan varki. sizde onlardan biri olmayın. her kuralın gerekçesi var. iş olsun diye hız sınırı konulmuyo...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    MaDFiuS bunu yazdı:
    -----------------------------

Öncelikle Allah rahmet eylesin diyorum.

Benim işim trafikçilik. ne kazalara şahit oldum. daha 3-4 gün önce 8 yaşında kız öldü gözümün önünde. artık sıradan gelmeye bile başladı böyle şeyler. Sanırım bu tarz olaylara karşı duygusuzlaştım. ama sorciyi tanırdım. biraz sohbetimiz oldu. üzüldüm gerçekten. bazı arkadaşlar kanıt istemiş. o kadar çok kaza oluyoki inanamazsınız. ama hepsi basına yansımıyo. sadece istatistiklere geçiyo. ölüm haberleriyle istatistikleri karşılaştırın uçurumu görürsünüz. en çok kızdığım nokta ise sürücüye değil olan hep yolcuya oluyor. hız yapanlar artislik peşinde olanlar bedelini yanındakilere ödettiriyo.

Arkadaşlar sizden ricam sizde dikkatli olun. hız bişey kazandırmaz ama hata yaptığınızda kafanızı taşlara vursanız geri getiremezsiniz gidenleri. Belki size ve yakınlarınızada bişey olmaz.

Kardeşim geçen yıl feci bi trafik kazası geçirdi. kendiside sitemize üye. Şimdi iyi çok şükür. trafikten nefret ederken trafikçi oldum. trajı komik. bu yolda 70 lemi gidilir diyip 5 dk sorna sevdiğinin başında feryat eden o kadarçok insan varki. sizde onlardan biri olmayın. her kuralın gerekçesi var. iş olsun diye hız sınırı konulmuyo...

-----------------------------
    haklısın birader.. atılan ok geri gelmiyor.. işi şansa bırakmamak lazım.. bende de var bi tane abi.. dengesiz dengesiz sürüyor.. 2 araba aldık 2sindede kaza yaptı şükür ki cana bişey olmadı...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
    allah rahmet eylesin.Genç yaşta ölüm bir başka acı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpereN
    AlpereN's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin ... mekani cennet olsun
Toplam Hit: 110120 Toplam Mesaj: 428