folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Müritlerden Satan Varsa, LCD Powerbank İphone Vs..

Müritlerden Satan Varsa, LCD Powerbank İphone Vs..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Müritler merhabalar, bir kaç malzeme lazım.

Neden burdan derseniz Sizden satan varsa burdan alacağım bir de küçük biyerdeyim bunları alıp bakacak yer yok.

Ödeme havale eft Sahibinden Gg vs bi şekilde yaparız.

İhtiyacım olan ürünler

- SIFIR/İKİNCİ EL LCD monitör. 15 17 19" olabilir. İkinci el de olabilir babama alıcam sıkıntısı olmayan ürün tavsiye edin.

Kendiniz satmıyorsanız bile sağda solda indirim varsa onu da haber ederseniz süper olur.

- SIFIR LCD televizyon. eski hesaba göre 72 ekran ve üzeri olabilir. ikinci el de olabilir. tabi sıkıntısı olmayan tavsiye edin lütfen.sonradan sorun yaşamak istemiyorum.

-SIFIR Powerbank en az 10,000 mAH. Xiaomi düşünüyorum ama GGde falan 10binlik 38 tl görünce çakmadır diye almak istemedim. 

en az 10binlik varsa satan yarıyolda bırakmayacak bilindik bir marka ...

-İKİNCİ EL iphone 5 ya da 5s. çerçevedeki ezikler çok sorun değil. ekranda çizik batarya mikrofon hoparlör vs sıkıntı olmasın yeter. mümkünse kutulu.

ölücü değilim hakkı neyse onu isteyin hocam.. Cihazın arkasında duramayacaksanız ya da sonra sıkıntı çıkacaksa hiç yazmayın hocam

- SIFIR (Lenovo G560 için- intel hm55 anakart. P6100 işlemci) en az 120 Gb SSD ( uygun olursa 240 düşünüyorum) ve 2,5" en az 500 GB HDD (1 TB daha makbül olur)

-SIFIR (Lenovo G560 için- intel hm55 anakart. P6100 işlemci) için 1333 mH 4+4 Gb ram.

LCD TV ve SSD için garanti şart. diğerleri için önemli değil...

Not: Satmıyo olsanız bile bu ürünlerden satan uygun bildiğiniz bir yer, indirim olan bir yer ya da SSD ve LCDler için marka/model tavsiyesinde bulunursanız çok makbule geçer..

İyi akşamlar..

GÜNCELLEME 31.10.2016 kalan ihtiyaçlar Monitör,LCD TV,RAM

joe_black tarafından 30/Eki/16 23:27 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İphone 6 plus 64 var işinize yararsa.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Xaomi 10k lik powerbanki 60 dan aliyordum. Ama dolar artinca fiyat ne oldu sorayim. Istersen alir yollarim sana.

Kendi kullandigim 5s im var. Kasa cizik diye daha yeni degistirdim. Sifir gibi duruyo. Gold renk. 16 gb. Kutu fatura falan tasinma zamani kayboldu ama.

Bide 19 inc lcd monitor vardi. Durumuna bakayim. Sikintisi yoksa onuda verebilirim sana.

crimeangel tarafından 20/Eki/16 22:21 tarihinde düzenlenmiştir

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

Xaomi 10k lik powerbanki 60 dan aliyordum. Ama dolar artinca fiyat ne oldu sorayim. Istersen alir yollarim sana.

Kendi kullandigim 5s im var. Kasa cizik diye daha yeni degistirdim. Sifir gibi duruyo. Gold renk. 16 gb. Kutu fatura falan tasinma zamani kayboldu ama.

Bide 19 inc lcd monitor vardi. Durumuna bakayim. Sikintisi yoksa onuda verebilirim sana.

Tamam abi sana zahmet bi sor. Bitpazarında karşılaştıydık izmirde hatırlamazsın ben hatırlıyom tee 5 sene olmuştur :D

bi bak abi sıkıntısı yoksa fiyat söylersen anlaşırız.

Powerbank orjinaldir heralde.senden bikaç bişey almıştım sen sorun yok diyosan yoktur.

@AyTurk sağolasın hocam. ekran büyük geliyor 4" üstünü kullanamıyom pek :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

@crimeangel nerden alıyorsun powerbanki? yakın zamanda almayı düşünüyorum. orjinalliği garanti biyer varsa bakayım ben de.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Orjinal ürün hocam. Üzerindeki etiketi kazıyıp sitesinden kontrol ettim. Kendim kullanıyorum. 

Çankayada toptan alışverişi yaptığım yerlerden birinde. Ama dolar kuru nedeni ile fiyatı tekrar alayım yazarım buraya.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

25 dolar diyor orijinaldir her halde :) kargo olayını bilmiyorum..

http://www.mi.com/en/pb10000/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

Hocam lcd işine yararsa konuşabiliriz.
    2. el vga lcd
    https://tr.letgo.com/tr/i/hp-19-led-monitoer_141dd1c3-a7b3-4e7e-9c4f-d6027214e626

2. el ram düşünürsen 2*4gb ram + lcd = 200 tl bırakabilirim.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Up olsun....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Bugun ugradim sordum. 60 tlye alabiliyorum hala power banki.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

Bugun ugradim sordum. 60 tlye alabiliyorum hala power banki.

Tamam abi. kaça yollarsın bana?

ayrıca şu iki SSDden hangisi alsam?

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-120gb-530mb-400mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-120g-g26-p-BD805681

http://www.hepsiburada.com/transcend-ts120gssd220s-120gb-550gb-450gb-s-2-5-sata3-tlc-aluminyum-kasa-ssd-solid-state-disk-p-HBV000000HS29

Toplam Hit: 2682 Toplam Mesaj: 21
iphone iphone monitör ssd powerbank xiaomi lcd satılık hdd ikinciel