folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Müslüman Karşıtlığında Son Perde!

Müslüman Karşıtlığında Son Perde!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

bitmeyen kavga..

danik nanik yaptı gene desenize. Puşt herifler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Pisibaliqi bunu yazdı:
    -----------------------------

Thelordmax bunu yazdı:

Gayet normal bi haber bence. Herifler en azından parayı kısma durumundalar ama olmaz böle bişey. Sadece talep edilmiş.

Bizim ülkemizde imam hatipliye kat sayı var, ösym yerleştirmeleri yüksek, sağlam iş bulan bile yok.Okullarda in cin top oynuyor.

Kim müslümanlığa daha çok karşı bu durumda ? Danimarkada müslüman olmak daha büyük bir özgürlük.

hacı dalgamı geçiyosun? okullarda in cin top oynuyorsa sende gir oyna...

İmam hatip seçip doktor olmayı hedeflemiyordun herhalde?

Birazcık şükür edin...

İş bulmak senin elinde elbetteki hiç bir yerde yaşamak kolay değil ama avrupa da bir müslüman olarak yaşamak senin burda oturup laf sıkmana benzemez, bakışlarından adamların neler anlattığını çok rahat anlarsın...

Düşünce özgürlüğü falan diye hava yaparlar birde bu prangalanmış zihinleriyle...

Şunu kabul et müslüman dünyasının en iyi konumda olan ülkesi Türkiye çok şükür

İşte buna gülerim :D

Bilip bilmeden benim düşüncelere balıklama atlamanı nickinden anlamak gerek zaten. Normal liseden mezunum dostum.

Şunu beyninize artık  yerleştirin. Bir düşünceyi varsaymak o konumda olmak değildir.  Örnek; "Ot güzeldir" derim ama bu -ot kullanıyorum anlamına gelmez.

Türkiye konusunda o kadar eminsen neden katsayı var ? eşitsizlik var ? din konusunu tvde konuşan herkes yobaz oluyor ?

Sadece anlamak istediğiniz gibi bakıyorsunuz olaylara...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Ayrımcı bri yasayı din ile nasıl örtüştürüyorsunuz anlamıyorum. Bu yasa engeliler, raporlular, kadınlar, çocuklar, eşcinseller ile de ilgili olabilirdi. Ayrımcılığını din üzerinden yapan bir kişisel görüşle; İslam Dini'in üsütnlüğünün veya ateizmin doğru birşey olduğunu nasıl çıkarıyorsunuz, hayret? 

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

her ülkede tribünlere oynayan,oy peşinde,ırkçı fanatikler varya bunlarda bunu kullanma derdinde yine

anlayamadığım neden din konusu sürekli siyasetin içinde,beyinleri felç eden bu konuları siyasete sokmak zorunda hisseden bu külüstür beyinleri

yok saymak bu adamların kendilerini gündeme getirme yolu oluyor.artık sıkıntı boyutunu aşan bu konuları ben ,insanoğlunun kirlenmiş

doğası diye düşünmekteyim.dünya tarihi bu olaylarla dolu,roma ve yunan tarihi en meşhur siyasi olaylarla doludur,lanet olası hristiyan dünyasının haçlı

zihniyeti ölmemiş tarihi dinin siyasete karışmasının en açık seçik örneğidir.islam imparatorluklarının teokratik yönetim yapısı bu kısır döngünün

son halkasıdır.

gunumuzde en iyi örnek turkey muslim religion or we can use 'akp muslim republic ' or 'lamp goverment'

I dont like the way akp is exploit people religion's emoitions badly.

anymore I will say like this 'lamp goverment' forever

yeter artık din evrenseldir.kimsenin siyasete alet etme hakkı ve yükümlülüğü yoktur

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

syntr bunu yazdı:

sene 2011 hala dine inanan var lol

bakınız mal

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Acılar içinde öleceğiniz o an ALLAHIM nolur yardım et diye haykıracağınız gün yanınızda olmak okadar isterdim ki.

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

işte, avrupanın adaleti.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:

Pisibaliqi bunu yazdı:

Thelordmax bunu yazdı:

Gayet normal bi haber bence. Herifler en azından parayı kısma durumundalar ama olmaz böle bişey. Sadece talep edilmiş.

Bizim ülkemizde imam hatipliye kat sayı var, ösym yerleştirmeleri yüksek, sağlam iş bulan bile yok.Okullarda in cin top oynuyor.

Kim müslümanlığa daha çok karşı bu durumda ? Danimarkada müslüman olmak daha büyük bir özgürlük.

hacı dalgamı geçiyosun? okullarda in cin top oynuyorsa sende gir oyna...

İmam hatip seçip doktor olmayı hedeflemiyordun herhalde?

Birazcık şükür edin...

İş bulmak senin elinde elbetteki hiç bir yerde yaşamak kolay değil ama avrupa da bir müslüman olarak yaşamak senin burda oturup laf sıkmana benzemez, bakışlarından adamların neler anlattığını çok rahat anlarsın...

Düşünce özgürlüğü falan diye hava yaparlar birde bu prangalanmış zihinleriyle...

Şunu kabul et müslüman dünyasının en iyi konumda olan ülkesi Türkiye çok şükür

İşte buna gülerim :D

Bilip bilmeden benim düşüncelere balıklama atlamanı nickinden anlamak gerek zaten. Normal liseden mezunum dostum.

Şunu beyninize artık  yerleştirin. Bir düşünceyi varsaymak o konumda olmak değildir.  Örnek; "Ot güzeldir" derim ama bu -ot kullanıyorum anlamına gelmez.

Türkiye konusunda o kadar eminsen neden katsayı var ? eşitsizlik var ? din konusunu tvde konuşan herkes yobaz oluyor ?

Sadece anlamak istediğiniz gibi bakıyorsunuz olaylara...

Hacı Allahını seviyorsan bu kadar abes birşey olur mu? birde gülüyosun sen bu mantığı güttükten sonra tıptan mezun olan adamda kaymakamlık sınavlarına girebilmeli o zaman, Hatta atom mühendisi olan imamlık yapabilmeli 

Bu mu yani istediğin eğitim sistemi...

Eşitsizlik falan yok kimseye zorla sen düz liseye gidecen sen imamhatip okuyacan diyen yok

Türkiyedeki asıl eğitim sorunu bireylerin alanlara ayrılamamasından kaynaklanıyor bunu göremiyormusun? Bizde inşaat mühendisi hem mimarlık hem statik mühendisliği hem inşaat muhasebesi hem metraj hesaplamaları hem kalite kontrol hemde uygulama mühendisliği yapıyor, İnsanlar bir alana yoğunlaşamadıkları için doğru düzgün bi konuda uzman adam çıkarmakta zorlanıyoruz.

Bana kalırsa bu mesleki eğitim çok daha alt seviyeye indirilmeli ortaokulda temelleri atılıp teori lisede verildikten sonra üniversitede pratiğe dayalı çalışılmalı ki üniversiteden mezun olup inşaatın en basit deneylerinden olan slump deneyini bilmeyen mühendis çıkmasın...

Ama babalar gibi çıkıyor işte, Senin mühendis diploması verdiğin adam ben hertürlü iddiaya girerim tek başına 2 katlı müstakil bi ev bile yapamayacak seviyede...

Sizse sürekli ben onu olamadım bunada gireyim ay ay bu para  getirmiyo dur ben şunu olayim mantalitesini güçlendiriyosunuz. 

ayrıca konuya sen anlamak istediğin gibi bakıyosun katsayıdan dilin yanmış belli tamam bende senin adına üzülürüm buna ancak gerçekten işini bilen adamlar yetiştirmek istiyorsan bu böyle olmalı hatta daha da öncelere çekilmeli insanlar belli alanlarda uzmanlaştırılmalı

20 yaşına gelen adama hadi sen meslek seç diyip 3 (üninin 1 senesi tamamen gereksiz derslerdir)sene eğitim verdikten sonra hop sen şusun artık demek kadarda saçma bişey yok

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Nolacak lan bir vaftiz, bir istavroz "problem solved".

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sephiroth
    Sephiroth's avatar
    Erkek

allah vergisi fazla ondan müslimlere az maaş :D Cami yakınnn yihaa

NERXULKU
Toplam Hit: 7196 Toplam Mesaj: 63