folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Müzikten Ya Da Elektro Gitarda Bilgisi Olanlar

Müzikten Ya Da Elektro Gitarda Bilgisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

iyi günler arkadaşlar elektro gitara başlamak istiyorum bir elektro gitar almak istiyorum böyle 1 milyarlık filan değil kaliteli olsun ama yani 600 tl filan olmasın kaliteli ucuz olsun istiyorum

Saygılarımla!

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

450 500 civarı güzel ibanez marka elektrolar var

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

link atabilirmisin burda müzik marketlerden almayı düşünüyorumda

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

önerdiğin bi model varmı? link olarak bi atarmısın?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

ne tarz müzik seviyosun mesela idol olarak gördüğün birinin gitarı ?

normalde elektro gitara başlayacak olanlar için ucuz gitar tavsiye edilir. ben buna karşıyım bütçen neye izin veriyorsa al.

ucuz malın kalitesi düşüktür = düşük ses, düşük performans..

tavsiye olarak: ibanez rg370 sesi sert güzel bi gitardır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

benim önerceklerim biraz pahalı kaçar ben 3 sene önce 600 dolara almıştım düşük modelleri pek bilmem ama kesinlikle ibanez almanı öneririm

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek

Bluesa veya daha sof tonlara kaççaksan fender al daha sert istiosan ibanez...

Ortalama 300 liralık gitarla başlasan makbuldür...

https://www.fitnessaktif.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

korhan bunu yazdı:
    -----------------------------

Bluesa veya daha sof tonlara kaççaksan fender al daha sert istiosan ibanez...

Ortalama 300 liralık gitarla başlasan makbuldür...

-----------------------------
    hah olur 300 liralık neler var bir adını yazrmısın metal ağırlıklı istiyorumda

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=768&gid=314 bu nasıl olur yamaha hem?

edit:hocalar birde şöle buldum http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=3967&gid=1194

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek

Hocam 300 lirada gitarların arsında çok bi aşırı fark olmaz ses kalitesi bakımından, sert ton istiorum demişssin;

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=7417&gid=110 alıver bi ibanez...

edit:arkadaşım kullanıo bu gitarı klavyesi güzel rahat akor basılıo...

https://www.fitnessaktif.com/
Toplam Hit: 2107 Toplam Mesaj: 18