folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Mynet Email Servisini Ücretli Yapıyor

Mynet Email Servisini Ücretli Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

:D

49.99TL

100MB'a kadar e-posta ve dosya saklama alanı

:D

l

"Acil bir şekilde mail mi sıfırlaman lazım? Seni tutup kanırtacağım aga kaçarın yok." demişler alenen.

Ransomware gibi bir şey bu amk.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

beyler ben bu mailli belki bazılarınız doğmamışken açtım o yüzden şuan mynet tamam bi boka yaramıyor olabilir ama eskiden her yerden mail alamıyordunuz

türkçe servis tek mail veren bu vardı o dönemler hotmail felan vardı ama ingilizceydi

gsm banka hal ettim sigortaları yapacam sonra e ticaret sitelerine başlayacam püf

o kadar da değil.

@arkadas.com   vardı aklımda kalan türkçe servisli.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Evet mynetin neden bunu yaptığı aylar sonra belli oldu

içerden haber almışlar demekki yada hangi bürokrat yada vekille ortaklıkları var düşünmüyor değilim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İyide Mynet Gmail altyapısını kullanmıyordu ki ? Kendi sunucularını kullanıyorlardı. Kaldı ki o yasa devlet kurumlarında geçerli diye biliyorum. Belediyelerde vs Gmail altyapısı kullanılıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İyide Mynet Gmail altyapısını kullanmıyordu ki ? Kendi sunucularını kullanıyorlardı. Kaldı ki o yasa devlet kurumlarında geçerli diye biliyorum. Belediyelerde vs Gmail altyapısı kullanılıyor.

kkvk'ya herkes dahil değil mi.  kişisel hesaplara karışmıyorlar ama normal kobiler de dahil bu kanuna. belediyeler, üniversiteler gmail yapısını kullanıyor.

mynet gmail kullanmayıp kendi sunucularını kullanıyor ki hizmet alabileceğin yerlerden biri haline geliyor böylece. paralı yapıyor. oh

benim bilgim bu yönde

---

yurtiçine shadow bir mail sunucu kursak, proxy gibi. mail sunucumuz olarak onu göstersek ama o sunucu arkaplanda gmail proxy'si gibi çalışsa :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

benim eposta halen calisiyor amk

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

kkvk'ya herkes dahil değil mi.  kişisel hesaplara karışmıyorlar ama normal kobiler de dahil bu kanuna. belediyeler, üniversiteler gmail yapısını kullanıyor.

mynet gmail kullanmayıp kendi sunucularını kullanıyor ki hizmet alabileceğin yerlerden biri haline geliyor böylece. paralı yapıyor. oh

benim bilgim bu yönde

---

yurtiçine shadow bir mail sunucu kursak, proxy gibi. mail sunucumuz olarak onu göstersek ama o sunucu arkaplanda gmail proxy'si gibi çalışsa :D

Yalnız devlet kurumlarında devletin kendi servisi kullanılacak. Vatandaşta dilerse ücretsiz olara kullanabilecek. 

https://www.webtekno.com/yerli-e-posta-servisi-h39729.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 6944 Toplam Mesaj: 58
amk myneti