folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Myspace Erişim Engellendi

Myspace Erişim Engellendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jetlag
    jetlag's avatar
    Erkek
    myspacede erişim yasagı geldi bunun sonu nereye kadar gider bilmiyorum google ve rapide dokunmasalar bari...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    google ı banlamazsa küserim :|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    yazıklar olsun bunu yapan geri düşünceli zihniyete. Zamanında yakalayamadığımız sanayi inkılabı gibi bişey yapıcaklar bu internetide artık. Bu denli büyük portalları kapatarak ne halt etmeye çalışıyolarki ? Anlamsız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek
    Ohoo zerre liberal düşünce yok bu nette. Hadi geçtim anlayış ta yok. Onu geçtim bari biraz yabancı ülkelere ayıp olmaz mı? ''Türkiye de büyük portallar yasaklanıyo duydunuz mu?'' diye dedikodumuzu yapsalar ne diyeceğiz adamlara korkusu da mı yok. Phe!

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek
    benim uyuz oldugum şey: ülkemizle,milletmizle yada değerlerimizle dalga gecen yada bunlara leke sürmeye yönelik girişimleri,olayları,yapımları bizden saklıyorlar. youtube örneğinde oldugu gibi. bi kere zaten o aybı bizden başka herkes ,bütün dünya görüyor ve bi taraflarıyla bize gülmeye devam ediyorda biz neden buna bi müdahale edemediğimizde kafamızı deve kuşu gibi kuma gömüyoruz yada gömmek zorunda bırakılıyoruz. benim onu görmemem bana bişey kazandırmazki. bazı geri kafalılar belkide bazı siteleri yayın organlarını türkiyeden erişime engelleyip onları ufakda olsa biraz maddi kayıba uğratmak için böyle bişeye başvurmuş olucak. yargı hakkaten bazen akla mantığa aykırı hareket ediyor. yani tr deki delik deşik kör-topal adalet sistemini eleştire eleştire bu insanların hayatı bitti dillerinde tüy kalmadı bu ayrı konu ama bunun yanında böle saçma kararlar alması kendi kendisini kandırması gibi bişey.tıpkı birinin sokakta size ana avrat küfrettikten sonra sizde dönüp yanınızdaki arkadasınıza "sorun değil,normaldir" deyip çekip gitmeniz gibi bişey bu. insanların huzuru refahı ve insan gibi yasaması için secilip tepeye konulmuş adamlara bak. zaten o sitelere giren giriyor bi şekilde. gecen tayyip youtuba nasıl girileceğini basına ayrıntılı bi şekilde anlattı. iş buraya varmısken daha ne kapatıyosun kardeşim. :D

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

ne kadar acizce ve devletin prestijini düşürücü bir hareket. ama her zamanki gibi birilerini günah keçisi çıkarmadan önce kendimize de dokundurmamız gerekiyor iğnenin ucunu, zira çok değil üç beş ay önce burada facebooka erişim engellensin falan diye konuşanlar olmuştu. böyle millete böyle yönetim.

edit: last.fm de engellenmiş

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    başka engellenecek yer kalmadı galiba rahat rahat kullanalım interneti :l

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    mallık parayla mı anasını satim

Fak yu!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

ekşiden;

bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayicisini kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.

--------------------

böyle insanlar tarafından yönetilmek koyuyor insana işte.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    site erişimlerini hükümet değil mahkemeler engelliyor.böyle sansürcü zihniyete sövesim geliyor ama takmayın.zaten dns ile girebiliyoruz her siteye.mühim deel.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    999Epineprin
    999Epineprin's avatar
    Erkek

ben girebiliyom dns filan yok.

Karpuzu kabuğuyla,avradı donuyla..
Toplam Hit: 1914 Toplam Mesaj: 17