folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder N11 Tictoc 50 Tl Alt Limitsiz Çek (15 Dakikada Kazanın)

N11 Tictoc 50 Tl Alt Limitsiz Çek (15 Dakikada Kazanın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

s.kerim kod mod gelmiyor.Kullanmayan biri versin de mayıs başında saat alacam :W

kod geç geliyor rapid tekrar gönderde sesli aramayı şeç +4454 gibi rakamlar var kod 4454 oluyor dostum 

Olmuyor maalesef

aklına başka birşey geliyormu ? olmadı yarın annemin hattını numrasını veriyim yaz onay kodu felan birşey yaparım ben üye oldum ya :(

Dur bakalım daha erken 4 gün içinde olmazsa yardım konusu açarım 50 tl iyi para valla 130 dan 80 e gelecek...

bana pm at ben sim kart bulurum kıbrısa belki gönderemiyordur dostum

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

s.kerim kod mod gelmiyor.Kullanmayan biri versin de mayıs başında saat alacam :W

kod geç geliyor rapid tekrar gönderde sesli aramayı şeç +4454 gibi rakamlar var kod 4454 oluyor dostum 

Olmuyor maalesef

aklına başka birşey geliyormu ? olmadı yarın annemin hattını numrasını veriyim yaz onay kodu felan birşey yaparım ben üye oldum ya :(

Dur bakalım daha erken 4 gün içinde olmazsa yardım konusu açarım 50 tl iyi para valla 130 dan 80 e gelecek...

hocam öyle birinin hattına tictoc açıp onu kullanmak sakat olabilir 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Olmuyor maalesef

lol türkiye ekliyip iletişim bölümüne dını soy adını numaranı yazıyorsun o yönde sıkıntı olurmu bilemem

ben seni biliyorum o yüzden bir araştır bana haber et evdeki birinin sim kartı telefona takar açalım tictoc bir tane 

banada sms 2 saat sonra geldi ama ben tekrar gönderde sesli aramayı tercih ettim aradılar numarayı söylediler bende yazdım kabul etti 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Olmuyor maalesef

lol türkiye ekliyip iletişim bölümüne dını soy adını numaranı yazıyorsun o yönde sıkıntı olurmu bilemem

ben seni biliyorum o yüzden bir araştır bana haber et evdeki birinin sim kartı telefona takar açalım tictoc bir tane 

banada sms 2 saat sonra geldi ama ben tekrar gönderde sesli aramayı tercih ettim aradılar numarayı söylediler bende yazdım kabul etti 

Tamam deneyeyim bir iki güne olmazsa yaparız

illa telefona tictocu kuracak miyiz yoksa sms onayi yetiyor mu ? 

Sms onayi verince hattimiza tiktok mu acilmis oluyor?

rapidhacker550 tarafından 01/May/15 01:00 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Sanırım sms onayı yetiyor yazdığın numaraya sms geliyor onaylıyorsun sonrada mail adresini istiyor

Tanıdık akraba felan varsa bir dene istersen 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

tosuncannnn

Ekleyin mesajla id yollayın bende sizi ekliyim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

akıllı telefon yok ki yükleyelim

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

adamlar 100-200k para harcıyor ama topladıkları datanın haddi hesabı yok.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

yahu bana hala indirim kodu gelmedi nasıl gelecek ?

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Beklemedeyim kod gelecekmi bu arada  detr ekleyin telefon yanımda mürid/mürideler kazansın ;) 

Kelimeler Kanatır !
Toplam Hit: 7584 Toplam Mesaj: 103