N11'de Bu Gece Büyük İndirim Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

oh nikedan krampon aldım 1.850 liradan 700 liraya düşmüş aldım hemen çok ucuza iyi oldu

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    egitek87 bunu yazdı

sakın inanmayın.baştan sona yalan.tamamen bilgisayar koduyla rastgele semboller yerleştirilmiş.uğur böcekli karaca kazak 80 tl.aynı ürünün kazaklar bölümünde fiyatı 50 tl.bi sat bakıyorum 213 tl.internette araştırdım hiç bir yerde o fiyata değil.119 tlye aynı saat internette var.üstelik gittigidiyor hepsi burada gibi sitler.inanmıyorsanız herhangi bir uğurlu ürünü internette araştırıp fiyatını öğrenin.

sakin ol şampiyon :)

böyle indirim ayağından müspet bişey çıktığını daha görmedim ben

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Allura bunu yazdı

oh nikedan krampon aldım 1.850 liradan 700 liraya düşmüş aldım hemen çok ucuza iyi oldu

hocam nasıl bir krampon o ? Ben 5 sene profosyonel futbol oynadım ayakkabıya 350tl den fazla para vermedım :) 

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Mk bu konuda vatani kistiran bir cocuk vardi ondan otesini gormedim , sanirim donanimhaber de paylasmisti... Eleman gece 00:00 da vatanin sitesinde bir samsung s4 kistiriyor yalanolmasin 50 tl falan gibi komik bir rakama aliyor...

Hatta ertesi gun aramislar sanirim , fiyat gecisleri oluyor sistemde gece falan diye ama eleman sonucta ekran goruntusunu falan almis , vatan da bok surdurmemek icin gondermis :-) konusmustum elemanla da on numara indirim diye ona derim ben :-)

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Mk bu konuda vatani kistiran bir cocuk vardi ondan otesini gormedim , sanirim donanimhaber de paylasmisti... Eleman gece 00:00 da vatanin sitesinde bir samsung s4 kistiriyor yalanolmasin 50 tl falan gibi komik bir rakama aliyor...

Hatta ertesi gun aramislar sanirim , fiyat gecisleri oluyor sistemde gece falan diye ama eleman sonucta ekran goruntusunu falan almis , vatan da bok surdurmemek icin gondermis :-) konusmustum elemanla da on numara indirim diye ona derim ben :-)

Vay arkadas :-)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

aynısından bende aldım gelince bakalım ne özellikleri varmış

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

tsubasanın kramponumuymuş :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    UmuT38 bunu yazdı

koniks te toplam 2,5 1 tb hdd toshiba garantili 115 diyo eger dogruysa.

Link ?

http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=76718

02/06/2013 :  09:59:40  Yazarın%20bilgilerini%20göster Bilgilerim  Yazara%20email%20gönder Email  Bu%20yazıdan%20alıntı%20yaparak%20yorum%20yaz Alıntı    Site%20Yönetimine%20Şikayet%20EtYazıyı Şikayet Et
    < id="aswift_1" style="left: 0px; : ; top: 0px;" name="aswift_1" border="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" width="336" height="280">
    < id="aswift_2" style="left: 0px; : ; top: 0px;" name="aswift_2" border="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" width="468" height="15">

arkadaşlar merhaba yaklaşık 3 yıldır ismini vermek istemediğim ithalatçı bir firmada satış temsilcisi olarak çalışmaktayım ve bazı zamanlar piyasanın baya bir altında bazı ürünleri firmamız ithal edebilmektedir bu hafta ise Toshiba 2.5" E-Basics 1 TB Usb 3.0 Taşınabilir Disk siyah rengini ithal etmiştir ve şuan piyasaya bu ürünü baya bir uygun fiata vermekteyiz sizde almak isterseniz sizlerede en az alım 5 tane olmak üzere kdv dahil 115 tl ye gönderebilirim almak isteyenler lütfen iletişime geçsinler.

cinarcik_34@hotmail.com

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    UmuT38 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    UmuT38 bunu yazdı

koniks te toplam 2,5 1 tb hdd toshiba garantili 115 diyo eger dogruysa.

Link ?

http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=76718

02/06/2013 :  09:59:40  Yazarın%20bilgilerini%20göster Bilgilerim  Yazara%20email%20gönder Email  Bu%20yazıdan%20alıntı%20yaparak%20yorum%20yaz Alıntı    Site%20Yönetimine%20Şikayet%20EtYazıyı Şikayet Et
    < id="aswift_1" style="left: 0px; : ; top: 0px;" name="aswift_1" border="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" width="336" height="280"></>
    < id="aswift_2" style="left: 0px; : ; top: 0px;" name="aswift_2" border="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" width="468" height="15"></>

arkadaşlar merhaba yaklaşık 3 yıldır ismini vermek istemediğim ithalatçı bir firmada satış temsilcisi olarak çalışmaktayım ve bazı zamanlar piyasanın baya bir altında bazı ürünleri firmamız ithal edebilmektedir bu hafta ise Toshiba 2.5" E-Basics 1 TB Usb 3.0 Taşınabilir Disk siyah rengini ithal etmiştir ve şuan piyasaya bu ürünü baya bir uygun fiata vermekteyiz sizde almak isterseniz sizlerede en az alım 5 tane olmak üzere kdv dahil 115 tl ye gönderebilirim almak isteyenler lütfen iletişime geçsinler.

cinarcik_34@hotmail.com

Adam çarpmaya çalışmıştır bu.

n11 den de umduğumu bulamadım, aman aman bi indirim olmadı.

Pezevenkler.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Ulan 2 TB 2,5" ne iyi giderdi ya. 320 TL en ucuzu.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 4079 Toplam Mesaj: 36