N95-FFP3 Maske Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    kukunku bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    kukunku bunu yazdı

hocam 5-10 bin tane almayacaksan en uygun fiyatı yine internetten bulursun. Ege maskenin uygun fiyata FFP3 leri var.

www.trendyol.com/ege-maske/ege-700-ffp3-nr-d-maske-10-adet-p-47921355

mesela bunda tanesi 7,20 TL, biraz daha arar yada kupon vs kovalarsan tanesini 5-6 TL ye alırsın.

Trendyoldan 3,4 kere alışveriş yaptık kazık yedik.

Tefal mikser aldık salak bi marka gönderdi

Akıllı saat aldık 4$ lık çakma bi saat yolladı. 

Ayakkabı aldık bağcılarda 50 liraya satılan nixe yolladı... Buna güvenebilir miyiz siz aldınız mı .. 

Üründen daha önce aldım ama buradan almadım, linki örnek olarak verdim. Tavsiyem böyle yerleden ürün alırken ürünü satın almış olanların attığı yorumlara bakmak. Ürünün genel yorumları/puanı yüksek olsada olumsuz yorumlara göz gezdirmek lazım. 

Hocam şunu da unutmayın internetten aldığınız herşeyde (maske için kullanmadan tabiki) ücretsiz iade hakkın var. Hiç uğraşma iade et. Tüm alışverişleri kredi kartıyla yap, bir sorun olduğunda kredi kartı ödeme itirazında bulun. En geç 2-3 haftada senin yerine banka sorunu çözer.

n11 dışındaki pazar yerlerinin yorumlarına güven olmaz. ürünü almamış kişiler de yorum yapabiliyor, ve olumsuz yorumları genelde yayınlamıyolar.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micko
    Micko's avatar
    Erkek

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Okul ısrarlara dayanamadı. temin edecekmiş. herkese çok teşekkür ederim. 

bilgi amaçlı  : 3 tane buldım tanesi 30 tl = 90 tl verip aldım. :( 

Toplam Hit: 2966 Toplam Mesaj: 23
yardım covid-19 maske satışı hemşire maske