folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Nakliyatçıdan İntikam İçin Fikir Arıyorum

Nakliyatçıdan İntikam İçin Fikir Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Merhaba müridler

pazartesi evden eve nakliyat için internetten bulduğum birisiyle anlaştım.

Çarşamba günü taşımamız gerekecekti. Nakliyeciyi çarşamba sabah ve öğleden sonra 2 kere arayıp gelecekmisin diye sordum evet akşam ordayız dedi.

Tüm eşyalar toplanmış buzdolabı bile boşaltılmış bekledim adamı bir müddet sonra aradım açmadı defalarca aradım yine açmadı.

Sitesini yapan firmayı buldum bir sürü nakliyeci sitesi yapmış o adamı aradım benim yavşağı tanıdığını ve arayacağını ve tekrar bana dönüş yapacağını söyledi sonra oda kayıplara karıştı :)

Kapora felan vermedim fakat o kadar hazırlık otur otur bekledik ve geç kaldık adamlar gelecek düşüncesiyle boşu boşuna eşimede acele ettirdim tüm işlerde. 

Adamdan hala ses yok normalde dün ben taşınacağım yerime bugün başka biri gelecekti haliyle ev sahibiylede papaz olduk kavga ettik zaten uyuz pezevengin tekiydi bahane oldu onada bir ton laf etti 

iş yerinden 1 günlük iznim boşa gitti 

Şimdi ben bu orospu çocuğu nakliyeciden intikam almak istiyorum. Telefon numarası, ismi (soyisim yok ama tel nodan bulabilirim belki) internet sitesi, internet sitesini yapan firma ve ona bağlı diğer nakliyeci siteleri var. 

Ayrıca adam googleda fatih evden eve nakliyat kelimesinde çıkıyor o reklammıdır yoksa mekan olarakmı kaydettirmiş anlayamadım onada birşeyler yapılabilir mi 

fikirlerinizi bekliyorum. özellikle @RETRET'i konuya bekliyorum :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

Merhaba müridler

Çarşamba günü taşımamız gerekecekti. Nakliyeciyi çarşamba sabah ve öğleden sonra 2 kere arayıp gelecekmisin diye sordum evet akşam ordayız dedi.

Tüm eşyalar toplanmış buzdolabı bile boşaltılmış bekledim adamı bir müddet sonra aradım açmadı defalarca aradım yine açmadı.

Sitesini yapan firmayı buldum bir sürü nakliyeci sitesi yapmış o adamı aradım benim yavşağı tanıdığını ve arayacağını ve tekrar bana dönüş yapacağını söyledi sonra oda kayıplara karıştı :)

Kapora felan vermedim fakat o kadar hazırlık otur otur bekledik ve geç kaldık adamlar gelecek düşüncesiyle boşu boşuna eşimede acele ettirdim tüm işlerde. 

Adamdan hala ses yok normalde dün ben taşınacağım yerime bugün başka biri gelecekti haliyle ev sahibiylede papaz olduk kavga ettik zaten uyuz pezevengin tekiydi bahane oldu onada bir ton laf etti 

Şimdi ben bu orospu çocuğu nakliyeciden intikam almak istiyorum. Telefon numarası, ismi (soyisim yok ama tel nodan bulabilirim belki) internet sitesi, internet sitesini yapan firma ve ona bağlı diğer nakliyeci siteleri var. 

Ayrıca adam googleda fatih evden eve nakliyat kelimesinde çıkıyor o reklammıdır yoksa mekan olarakmı kaydettirmiş anlayamadım onada birşeyler yapılabilir mi 

sana yaptığının aynısı yap , farklı bir numaradan  ara , farklı bir adres ver , gitsin  alakasız bir adrese , yanlış adres desinler 

, anlasın boşu boşuna vakit kaybetmenin ne olduğunu ,

Not : Bunu 6 ayda bir yapıp katmerliintikam alabilirsin :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

Merhaba müridler

Adamın kamyonunun kapısına iki adet koç boynuzu as, kapılarına da godoş yaz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

aynı şekilde karşılık verip işiyle ekmeğiyle filan oynama insanların.

geç karsısına sen bana böyle böyle yaptın de uçan kafayı koy. kır burnunu dişlerini.

hep senin için rahatlar. hemde bida kimsenin zamanını çalmamayı ögrenir.

lütfen eylemlerinizi toplumsal bilinç ile yapın.

saygılar.

tabi lan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

kavga ederek çözebileceğiniz sorunları konuşarak uzatmayın hocam

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

konuşarak çözebileceğiniz sorunları kavga ederek uzatmayın :)

imza mı gelmiş?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

başka numarayla yada başkasına arat acil evimi taşımak istiyorum de para önemli değil de şehiri terk etmem lazım de bir kaç defa para önemli değil de kaç derse hemen kabul et parayı

firma nerdeyse en uzak semte adres ver sonra kapat açma teli huzur içinde yat

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

başka numarayla yada başkasına arat acil evimi taşımak istiyorum de para önemli değil de şehiri terk etmem lazım de bir kaç defa para önemli değil de kaç derse hemen kabul et parayı

firma nerdeyse en uzak semte adres ver sonra kapat açma teli huzur içinde yat

bunu yazmaya geldim 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı

konuşarak çözebileceğiniz sorunları kavga ederek uzatmayın :)

çözebileceğiniz sorunları kavga ederek yada konuşarak uzatmayın

havada durdum,şahitlerim var
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

@DJ_Alper in dediğini yapacağım gibi duruyor. Ben onuda bir kaç gün bir kaç arkadaşla ayrı ayrı yapayım dedim de o kadara gerek yok kendim ayarlayayım adrese kadar gelsin açmayayım telefonu aynı şeyleri yaşasın yavşak

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam ankesörlüden ara hem daha ciddi olur hemde tekrar seni rahstsız edemez..

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 3600 Toplam Mesaj: 22
nakliye