folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Nanokatalog.Com - Güvenilir Mi?

Nanokatalog.Com - Güvenilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

3 ay önce macun aldım. 1 ayda geldi ama geldi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Logitech'in pahalı bir mousesini sipariş ettim.

Ayın 6'sında sipariş ettiğim ürün 1 ay sonra falan geldi. 

Bu süreçte tedarik sürecinde görünüyor site üzerinde ve hangi işlemin ne zaman yapılacağını hiç kimse bilmiyor. Her şey yurtdışından tedarik ediş sürelerine bağlı.

Benim acelem yok, ben beklerim, sipariş verip unutanlardanım diyorsan fiyat olarak uygun, alışveriş yapabilirsin, gelir bir ara.

Ama benim gibi bugün verdiğim sipariş bugün kargoya verilsin, gece şehrime gelsin, gün içinde de dağıtıma çıksın dağıtımdan yetişmezse şubeye gidip ben alayımcılardansan hiç bulaşma hocam, kanser olursun.

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

bende elimdeki 16 gb 300mhz tek modulü satsamda nanokatologta 3600 mhz rami ucuza alsam diye düşünüyordum :)

şimdi biraz kurcaladım da, amazondan bile 700 liraya gelecek ram i adamlar 550 liraya satıyor.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

https://eksiup.com/images/57/75/dt12241745ox.png

Böyle diyorlar hadi inşallah. g skill sodim 8 gb 2133mhz ddr4 ram almıştım

Edit: Cumaya kadar yurtdışından bilgi gelir diyorlar

banneduser tarafından 18/Eyl/19 10:41 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

https://eksiup.com/images/57/75/dt12241745ox.png

Böyle diyorlar hadi inşallah. g skill sodim 8 gb 2133mhz ddr4 ram almıştım

Edit: Cumaya kadar yurtdışından bilgi gelir diyorlar

Takip no'nun SMS ile bildirilmesi hikaye, SMS'i bırak, sisteme bile işlemiyorlar. :)

Teslim alalı 1 ay oluyor, hala kargoya verildi görünüyor. Çok salakça bir çalışma prensipleri var ama ucuz işte. 

Ucuz etin yahnisi böyle oluyor.

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Adamların sadece canlı destek kısmı çalışıyor ama oraya gelenler de bot gibi ekran müşteriyi mutlu edip gönderme çabasındalar. Sonuç olarak bugün itibariyle 37 gün olmuş ürünü alalı fakat üründen haber yok. Lojistik sıkıntısı var gelmedi diyorlar. kendileri arasındaki bilgi aktarımı çok zayıf kimse ne olduğunu bilmiyor. Dışarıya göre çok uygun satıyorlar ama umarım ürün gelir. 

Tedarikçileri nasıl bir firma ise nasıl ne zaman canı isterse o zaman tedarik edip bunlara gönderiyor. Biraz abartı olacak ama; bu kadar ucuz almalarnı anlayamıyorum sanırım bir çetesi var avrupa da siparişe düşen ürünlere göre karaborsadan(çalıntı malları) topluyorlar. Başka türlü bu kadar bekletmelerinin bir mantığını göremiyorum. Gümrük işini nasıl hallediyorlar orasını bilmiyorum. Bir de işin gümrük tarafı var. Bugün konuşmamızda kesin geliyor bu hafta dedi toplam 40 gün felan oldu.

ride or die..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

bende elimdeki 16 gb 300mhz tek modulü satsamda nanokatologta 3600 mhz rami ucuza alsam diye düşünüyordum :)

şimdi biraz kurcaladım da, amazondan bile 700 liraya gelecek ram i adamlar 550 liraya satıyor.

Aynen hocam benimde aklim ermedi.

@banneduser ben aliexpress ten sipariş verdim 8. Ayda hala gelmedi ürün genel olarak bir sorun mu var acaba ?

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

Aynen hocam benimde aklim ermedi.

@banneduser ben aliexpress ten sipariş verdim 8. Ayda hala gelmedi ürün genel olarak bir sorun mu var acaba ?

Hocam senin sipariş gümrükte patlamış olaabilir artık gelen herşeyi açıp kendileri fiyat biçiyorlar. Ama bu sitede ben gümrüğe karışmıyorum kendi tedarikçileri Avrupa da ki zaten nanokatalog İstanbul menşeili bir firma.

ride or die..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek

haziranda almiştim bende  biraz geç geliyor ama geliyor

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Gelmiyor hacılar gelmiyor.

3 gün önce bunu diyen de var; biri gelmiş, diğeri gelmemiş

Ürünü hiç gelmeyen de 

Garibim 4k tl sını harcayan da var. İnş gelir

Bu konuyu açtığım iyi oldu, bu siteye çok paranızı gömmeyin, Ne olacağı belli olmaz. Benim aldığım Allah'tan 230 liraydı ama o da çok para benim için

Ucuz olmasının sebebi de burdan sipariş verenlerin parasını bankada işletiyorlar, eğer kazanç elde edebilecekleri seviyeye gelirse o zaman ürünü tedarik ediyorlar anladığım kadarıyla 

banneduser tarafından 04/Kas/19 09:04 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
Toplam Hit: 2992 Toplam Mesaj: 21
nanokatalog.com