folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Napcam Bu Karıncaları...

Napcam Bu Karıncaları...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

arkadaşlar evi tam anlamıyla börtü böcek bastı. yaz geldi dışarsı sıcak diye evlere girmeye başlamışlar. ne yemek kaldı girmedikleri ne bilgisayar.

bu meretler neden korkar neden kaçar napmak lazım bi bildiğiniz varmı :)

dondurmanın sapını tezgaha bırakmıştım. abartısız sölüyom 5 dk içinde sapta tutacak yer yoktu :) böle kısım kısım öldürmekle bitmez toplu bi çözüm lazım.

varmı bildiği olan ? 

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    evi ilaçlat derim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    bizim evde malum heryer çim o illet pezo karıncılar bizdede bol oluyo
    bu itler cipse bayılıyo :D yada dondurmaya bunları yerken dikkatli ye bir anda doluşuyolar zaten
    bide hipnelerin duvarın dibinde felan girip çıktıları bi yer oluyo genelde:D
    oraya silikon sık bida olmuyolar :D

sırıtma la.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek
    aynı sorun bizdede var ilaç felanda çözüm değil hiç bişey çözüm değil ama ben yatpğm şeyi söyleyim geceden herhangi bir yere biraz toz şeker dök sabah uyanınca zaten dolarlar onlar üstüne önce o dolanları bi güzel süpürgeye çek sonra balkondan bahçeye dök diğer kalanlara dokunma ama onlar şeker kristallerini yuvaya taşırlar fener yardımıyla felan takip et yuvalarını bul diyelim yuva duvarın solunda yerde o duvarın solunu yer tarafı komple alçıyla ört ama söyliyim duvarın sağ tarafından çıkmaları uzun sürmeyecektir =)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Bereketli evmiş, ne güzel. Tanışın, kaynaşırsınız 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    apartmanda oturuosan evleri ve bahceyi ilaclatın. baska turlu onune gecilmez.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

aynısı bizdede var şeker olan yerde onlar yatakların altına girmişler bu karıncalar kokuları %500 hissediyolar bi gece sabaha kadar mutfak yoluna baktım neye geliyolar anlamadım aldım sıvı sabunu bulaşık sabunu geçiş yollarına döktüm geri gitsinler geçiş yasak diye gitmiyolar bi türlü pc masasına saldırdılar arada çay içiyordumklavyeye masaya nerden geldiklerini çözemedim bi güzel sildim bitmiyorlar bunlar kasaya girdilermi kondansatörleri parçalarlar diye korktum montöre girmişseler ? öldürme hacı günahtır onlarda rızık peşinde heybeliadada değirmende bi karı çekirdek içlerini açıp yuvalarına koyuyordu 

çözüm : karıncaların olduğu yeri sabunlu suyla bi güzel yıkıcaksın

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

önce soyun, sonra üzerine kestane balı sür, iice yedir ama vücuduna sonra da sırt üstü yere yat, karıncaların hepsinin üzerine yapıştığına emin olunca kalk git banyo yap :D.

bi toz wardı, sen ilaçlamacılara felan sor, karınca kovalamak için bi toz warmış felan diye bööle leblebi tozu gibin bişii o toz, onu koyunca uzaklaşıyo amkduklarım.

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tam1chatlak
    tam1chatlak's avatar
    Erkek
    naftalin hocam çok işe yarıo

imza benim imzam olduğundan bi problem yok
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    İnatlaşmanın anlamı yok evi boşaltın

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tam1chatlak
    tam1chatlak's avatar
    Erkek

8mm bunu yazdı:
    -----------------------------
    İnatlaşmanın anlamı yok evi boşaltın
    -----------------------------
    zuahahha çok yaratıcı bi fikir

imza benim imzam olduğundan bi problem yok
Toplam Hit: 12768 Toplam Mesaj: 54