folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nargile 50 Sigaraya Bedel Diyorlar

Nargile 50 Sigaraya Bedel Diyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

Ya arkadaşlar nedir bu işin aslı gerçekten böylemidir ben yandım ozaman günde 2 tane nargilr içiyorum. bi pakette sigara etti 100 dal bu gidişle fazla yaşamam heralde

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Bi araştırma yapmşlardı 50 değilde 40 sigaraya eşdeğermiş yani sende benim gibi 'Nargile içiorm abi sigara değil bu' mod'una girip ciğerini zükme : ) zaten nargile hoşuma gitmio pek beynimi kurutuyo mq , ama nargilenin kafası istiorm illede dersen , Djarum Black iç hemde daha bi aromatik tadı var içince Tohum Edası ile çatır çutur sesler geliyor , bakırköyde 6 lira güzel sigaradır bi dalı 15 20 dakika içersin herhalde..

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bildiğim kadarıyla o tömbeki için öyle. Aromalı için değil.

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DerbederKaptan
    DerbederKaptan's avatar
    Erkek
    Walla Her Türlü İçine Duman Çekiyorsun Ufaktan Da Olsa Zararı Wardır..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    şimdi arkadaslar 4 senedir periyodik olarak haftada 4 5 gün nargile içen insanım bence bu laf yalan niye diyorsunuz simdi ben sigara içen biri degilim nargileyi ornek içime rahat çekerken hic bir agrı sızı yapmıyor bogazda bi tad bırakmıyor bi sey oturmus gibi yapmıyor ve sigara gibi afadersiniz ama balgam gibi v.s seyler yaratmıyor ama sigara oyle deil içtiginde bisi oturuyor bogazına sabah uyandıgımda pis bi tatla uyanıyorum simdi ben profyonel olarak yüzücülük yaptıgım zamanda narigile içiyordum ve hic bir etki etmiyordu sonra yüzmeyi bıraktım sigaraya az bile olsa muhabbetine içmeye basladım inanın basket oynarken bile tıkanmaya basladım kosamıyordum kaldiki yüzme daha yorucu oldugu gibi ciger meselesi bi spor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    inanın  o kadar nargile hastasıyımki gümüş ve porsenel karışımı bi sipsim bile var:P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    uydurma bişi bu cunku sigara ile nargilenin tek ortak noktası tütün. nargilenin icinde tutun ve aromadan baska bisey yok. ama bildiginiz gibi sigaranın icinde fuze yakıtı bilem var.(bizim okulda sigara ile ilgili bi konferans verildiydi m.ö ordan aklımda kalmıs) 99tane zararlı maddemi ne varmıs sigaranın icinde. yani alakası yok o bahsettikleri sey dumandır belki bi cekiste 50sigara dumanı cıkıyo demek istemislerdir =)

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byoztrk
    byoztrk's avatar
    Erkek
    hadi kardeşim içiyonda ne zevk alıyon su melanet zehirli şeylerden ya boyle devam edersen içmeye sonunu dusunemıyorum  ama allah uzun omurler versın kardesınız olarak içmeyin dıyorum siz bilirsiniz..............
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    bende sigara falan kullanmıyom ama nargile hastasıyımdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Ankarada Djarum Black Bulabileceğim Bi Yer Bilen Warmı ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    1 ay öncesine kadar sigara, nargile gibi alışkanlıkları bıraktım.
    5 yıldır zıkkımlanıyordum, şimdi daha rahatım.
    En azından yürüdüğümde nefes nefese kalmıyorum.
    Benden tavsiye bırakın sigaramış nargileymiş hepsi zararlı.

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
Toplam Hit: 4576 Toplam Mesaj: 36