folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nargile Tütün Satışı (Alfakher, Adalya, Fumari, Social Smoke Ve Starbuzz)

Nargile Tütün Satışı (Alfakher, Adalya, Fumari, Social Smoke Ve Starbuzz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

Hocam ben dışarıda (sadece meşe közü ile hoşuma gittiği için) anason, evde (küp kömür ile daha iyi olduğu için) Adalya Love66 içiyorum. Starbuzz ı denemek istiyorum, eğer beğenirsem Love 66 yerine onu içecerim evde. Pink'i bir kaç arkadaşım önerdi nasıl bir tadı var ve küp kömür ile denediniz mi ?

Pink satıldı hocam ya ama love 66 dan çok daha tatlı, tatlı derken şekerli anlamında değil güzel anlamında, bir tadı var. Tatlığı ise love 66 ayarında yani şekerli bir tadı var. Ben küpsüz nargile içmem zaten hocam, meşe kömürü nargileyi çok hafifleştiriyor o da bana uymuyor. Pinkin içimi love 66 ya göre daha hafiftir love 66 misal ard arda üç lüle içemem ama Pink içerim öyle diyim :) 

@ByTechno ciddi anlamda nargile bağımlısıyım bıraktım dediğim haftada bir cafeye gidip içiyorum artık tamamen bırakmak da istemiyorum zaten sadece günde 5 kafa içerek bokunu kaçırmamayı bırakmak sayıyorum artık ') 

Nikoteen tarafından 01/Ara/18 01:17 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Akşamcı up'ı + son güzellik toplu alana 2 kutu Kefo köz (sıfır) hediye edeceğim piyasa fiyatı kargo hariç 40 - 45tl dir sadece közlerin.

Nikoteen tarafından 01/Ara/18 18:56 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Love66 ve Pink'e yakın Starbuzz tütünü ne var hocam şuan

since 2005 // tbt
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Notaları benzer olan sex on the beach var hocam diğerleri zaten tamamen alakasız.

İçeriği şeftali, limon, tatlı portakal ve alkoldür ama içimsüresi kısadır belirteyim. 

Nikoteen tarafından 02/Ara/18 01:34 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Al fakher yok piyasada mahvolduk ya :) iyi satışlar mürid..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Notaları benzer olan sex on the beach var hocam diğerleri zaten tamamen alakasız.

İçeriği şeftali, limon, tatlı portakal ve alkoldür ama içimsüresi kısadır belirteyim. 

O zaman bana gelmedi hocam tesekkur ederim 

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

evde nargile yapma olayını biri banada anlatsın :(

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    manyaki bunu yazdı

Hocam ben dışarıda (sadece meşe közü ile hoşuma gittiği için) anason, evde (küp kömür ile daha iyi olduğu için) Adalya Love66 içiyorum. Starbuzz ı denemek istiyorum, eğer beğenirsem Love 66 yerine onu içecerim evde. Pink'i bir kaç arkadaşım önerdi nasıl bir tadı var ve küp kömür ile denediniz mi ?

Pink satıldı hocam ya ama love 66 dan çok daha tatlı, tatlı derken şekerli anlamında değil güzel anlamında, bir tadı var. Tatlığı ise love 66 ayarında yani şekerli bir tadı var. Ben küpsüz nargile içmem zaten hocam, meşe kömürü nargileyi çok hafifleştiriyor o da bana uymuyor. Pinkin içimi love 66 ya göre daha hafiftir love 66 misal ard arda üç lüle içemem ama Pink içerim öyle diyim :) 

@ByTechno ciddi anlamda nargile bağımlısıyım bıraktım dediğim haftada bir cafeye gidip içiyorum artık tamamen bırakmak da istemiyorum zaten sadece günde 5 kafa içerek bokunu kaçırmamayı bırakmak sayıyorum artık ') 

aynı durumdayız günde 4-5 kafa.. elimdeki tütünler bitsin 1-2 ay sonra bende önce günde 1 sonra  haftada 1 e indirmeye çalışıcam.. dirayetli ol hocam kurtul spor salonunda yere yapışıyorum bu halimle

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

@By Techno tütünlerin bitmesini bekleme hocam gerekiyorsa sat kurtul benim gibi :D

Aşğıdaki görseldekilerde 850Gr Al Fakher Dubai Anason (çift Elma), 950Gr Al Fakher Nane- Limon ve 1,5Kg Special Bisküvi vardır. Anason ve Special Bisküviyi kaçırmayın derim. Anason 100Tl, Special Bisküvi 130Tl (500gr isterseniz 50tl) ve Nane Limon 80Tl'dir. Piyasa fiyatları Anason 150 - 180 arası nane limon 135Tl ve Special Bisküvi 1.5kg'ı 180Tl dir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

evde nargile yapma olayını biri banada anlatsın :(

Tütünü evde üretmeyi mi diyorsun hocam yoksa evde nargile hazırlayıp içmeyi mi?