folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder NASA Tarihi Açıklamayı Yaptı

NASA Tarihi Açıklamayı Yaptı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    god bunu yazdı:
    -----------------------------

izzmarit bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    tamamen sacmalik :S kisa zamanda muthis haber yakindir ama ;) sadece birkac yerden teyyit bekliyorum :) sonra mujdeyi verebilirim sanirim :D

NASA'daki Osman abiyi mi tanıyorsun yoksa :D

espiri yapmissin ama harbiden nasada çalışan osman adında tanıdğım var :))

belki de ayni osmandan bahsediyoruz dur :D

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Su habere sacmalik, gereksiz gibi yorumlarda bulunan insanlari dunyaya davet ediyorum. Canliligin temel gereksinimlerinden birine gerek duymadan yasayan canli buluyorlar, adam mikrop bulmuslar diyor ya. Ya hakkaten mal, ya da egitimsiz, su an karar veremedim.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı:

Su habere sacmalik, gereksiz gibi yorumlarda bulunan insanlari dunyaya davet ediyorum. Canliligin temel gereksinimlerinden birine gerek duymadan yasayan canli buluyorlar, adam mikrop bulmuslar diyor ya. Ya hakkaten mal, ya da egitimsiz, su an karar veremedim.

hocam zaten bulunmus olan, var olan birseyi buyuk marifetmis gibi anlatmalarina sacmalik diyoruz.

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLiZei
    PoLiZei's avatar
    Erkek

Wıkıleaks'ın açıklayacağını bildikleri için açıklıyorlar zaten bilinen bir olaydı bu durum

Hayat paylasmaktır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek

Bilim adamları çok büyük bi gelişme diyor, bizim bi eli daşşağında bi eli mause da cahil gençlik saçma buluyor. Zaten bilinen bişeydi diyen sonsuz bilgi sahibi arkadaşlarıda ayrıca tebrik ediyorum. Şu dünyaya bildiğiniz bi kaç şey açıklayında biraz geliştirsin dünya kendini, sizden geri kalmış epey. Cidden komiksiniz. Kafanız basmıyor bari komik yorumlar yapmayın...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    MaDFiuS bunu yazdı:

Bilim adamları çok büyük bi gelişme diyor, bizim bi eli daşşağında bi eli mause da cahil gençlik saçma buluyor. Zaten bilinen bişeydi diyen sonsuz bilgi sahibi arkadaşlarıda ayrıca tebrik ediyorum. Şu dünyaya bildiğiniz bi kaç şey açıklayında biraz geliştirsin dünya kendini, sizden geri kalmış epey. Cidden komiksiniz. Kafanız basmıyor bari komik yorumlar yapmayın...

hocam NASA kurumunun tarihcesini bir arastir sonra yorum yap. oyle bilmiyosun etmiyosun demek kolay.

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

nasa resmen taşak geçti

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    KrypT bunu yazdı:

hocam zaten bulunmus olan, var olan birseyi buyuk marifetmis gibi anlatmalarina sacmalik diyoruz.

Kim bulus? Ne zaman bulmus? Kanit ve kaynaklari ile gosterir misin rica etsem?

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

"Yaşam olabilir" deyip gidip bişey bulamamak bile büyük bir adım. En azından önümüzdeki 20 yüzyıl bile geçse hiçbir araştırma yapmayan insanların hayat vardr/yoktur saftatalarına son verirler. NASA iyi işler yapıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

İlginç! Güneş ışığı, enerjisi filan olmadan yaşam olmaz derlerdi ki kemosentez ile yaşayan canlılar keşfedildi bu da bi ikincisi işte. Gerçekten başka zımbırtılarda yaşam olabilir lakin neredeler? :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 4906 Toplam Mesaj: 37