folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Nassil.Com - Biliyoruz Da Yazıyoruz

Nassil.Com - Biliyoruz Da Yazıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir üzerinde çalıştığım projeyi sizlerle paylaşıyorum. Henüz beta aşamasında olduğu için görüş, öneri ve desteğiniz benim için çok önemli.

Nassil.com 'un ana teması adından da anlaşılabileceği üzere "Nasıl Yapılır", günlük hayatta uğraştığınız, uzmanı olduğunuz veya hakkında fikir sahibi olduğunuz konuları üye olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Bazı örnek konu başlıklarına bakarak daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

PHP Performansını Arttırma Yolları
    Nasıl Dava Açarım?
    Gülerek Kilo Verilir mi?

Gitar gövdesi nasıl boyanır?

Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Always with me, always with you...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

değişik olmuş bakmakta yarar var gibi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

düşünce güzel.. sitede güzel.. desteğimizi esirgemeyiz elbet ;) birilerine faydalıda olacaktır mutlaka , güzel calısma tebrikler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu projenin tıpkısının benzeri var.ama o sitede cevapları video olarak görüyorsunuz.konunun uzmanlarından video olarak anlatılıyor.senin fikir oldukça iyimiş.tutabilir.zaman zaman destek veririm.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

çok güzel bi site olacak

All is well
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu projenin tıpkısının benzeri var.ama o sitede cevapları video olarak görüyorsunuz.konunun uzmanlarından video olarak anlatılıyor.senin fikir oldukça iyimiş.tutabilir.zaman zaman destek veririm.

uzmantv sanırım bahsettiğin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Güzel olmuş bence de. Hayırlısı olsun

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek

Yorumlarınız için teşekkür ederim, hemen belirteyim uzman tvde sadece yöneticiler tarafından yapılan video kayıtlarına yer veriliyor, ve görebileceğiniz hemen hemen tüm diğer sitelerde sadece sitesahiplerinin yazıları yayınlanıyor. Buradaki amaç, birşeyler biliyorum diyen insanları bir araya getirip, çok daha büyük bir arşiv oluşturmak. Yani isteyen herkes, bildiği şeyleri yazabilir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

rockipsiz bunu yazdı:

Yorumlarınız için teşekkür ederim, hemen belirteyim uzman tvde sadece yöneticiler tarafından yapılan video kayıtlarına yer veriliyor, ve görebileceğiniz hemen hemen tüm diğer sitelerde sadece sitesahiplerinin yazıları yayınlanıyor. Buradaki amaç, birşeyler biliyorum diyen insanları bir araya getirip, çok daha büyük bir arşiv oluşturmak. Yani isteyen herkes, bildiği şeyleri yazabilir.

Mesela ben üye oldum ya da nasıl eklenebiliyorsa yazı o şekilde ekledim. Yönetici tarafından gözden geçirilip siteye konuyor herhalde değil mi?

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek

Opter bunu yazdı:

Mesela ben üye oldum ya da nasıl eklenebiliyorsa yazı o şekilde ekledim. Yönetici tarafından gözden geçirilip siteye konuyor herhalde değil mi?

Evet, aynen öyle. Yazınız inceleniyor, eğer sorunsuzsa onaylanıyor, eğer güzel bir yazıysa direk ana sayfamızdan yayına veriliyor.

Toplam Hit: 9123 Toplam Mesaj: 59