Natro En İyisi Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasingnc
    yasingnc's avatar
    Erkek
    IHS
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

renenin konusu vardı orda öneriler var bakabilirsin, hatta link

http://www.tahribat.com/Forum-Windows-Hosting-Onerisi-158062/

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi

Natro cpanel we plesk panel vermediği için alışması zor oluyor. Şirket olaraktan paralılardan İsimtescil, webadam, ihs ben sorun yaşamadan kullanıyorum. Smf kurdum, joomla kurdum, wordpress kurdum ya farksız gibi görünüyor. Bele$ olaraktanda orgfree den alıp ülke ipsine göre indexten javascriptin olduğu kısmı include ettiriyorum we sadece türkiyeden giriş yapınca reklam alanını browserdan saklayan script çalışıyor vee bence çoğu paralı hostingden çok iyi. Natro hosting cpanel we plesk panel vermediği için kullanması daha zor.

youtube.com/watch?v=I45yNCOlbTY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Türkiye içi ftp gerekiyordu, natrodan kurumsal aldım şirkete, hızlı güzel şimdilik...

gerçi bi problem çıktı 7 günde çözemediler, silip yeniden kurunca düzeldi o kadar

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

natro curl desteklemiyo php sunucusu yani sınıfta kalıyor benim için . guzel.net.tr tavsiye ederim

Bittik biz bittik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

şöyle bişey buldum, belki bi fikir verir;

1 NATROHOST.COM 12.7789 % 151,202
    2 ISIMTESCIL.NET 9.7871 % 115,802
    3 TURKTICARET.NET 8.5912 % 101,653
    4 IHS.COM.TR 5.8455 % 69,165
    5 TURHOST.COM 2.3566 % 27,884
    6 MARKUM.NET 2.281 % 26,989
    7 SADECEHOSTING.COM 2.206 % 26,102
    8 DORUK.NET.TR 2.0424 % 24,166
    9 NIOBEWEB.NET 1.7599 % 20,823
    10 WEBSAHIBI.COM 1.5929 % 18,847
    11 TURKISHOST.COM 1.4542 % 17,206
    12 KRIWEB.COM 1.1255 % 13,317
    13 KEBIRHOST.COM 1.0826 % 12,809
    14 NETDIREKT.COM.TR 0.8545 % 10,111
    15 WEBARISI.COM 0.7426 % 8,786
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

natronun hosting hizmetini bir senedir kullanıyorum hemen hemen, web konusunda pek fazla tecrübem olmasa da herhangi bir sıkıntı yaşamadım ayrıca çağrı merkezide oldukça iyi.

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

kardelen94 bunu yazdı:
    -----------------------------

Natro cpanel we plesk panel vermediği için alışması zor oluyor. Şirket olaraktan paralılardan İsimtescil, webadam, ihs ben sorun yaşamadan kullanıyorum. Smf kurdum, joomla kurdum, wordpress kurdum ya farksız gibi görünüyor. Bele$ olaraktanda orgfree den alıp ülke ipsine göre indexten javascriptin olduğu kısmı include ettiriyorum we sadece türkiyeden giriş yapınca reklam alanını browserdan saklayan script çalışıyor vee bence çoğu paralı hostingden çok iyi. Natro hosting cpanel we plesk panel vermediği için kullanması daha zor.

-----------------------------

40 yil dusunsem aklima gelmez boyle cakallik.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

superni.com dan al ilgi alaka destek güzeldir.DC kendilerinin olunca daha rahat idare edebiliyorlar.

natronun panelde cirit atan atana natrodan uzakdur.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Natro'nun tek dezavantajı kendi panellerini kullandırmaları mevzusu. Cpanel, Plesk olsa tadınden yenmez hostingi. Domain konusunda tek geçerim zaten tüm domainlerim orada.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 3908 Toplam Mesaj: 25