Natro Mu ? İsimtescil Mi ? Diğer Hostingler Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. sitem isimtescil de. geçenlerde bayram kampanyası yaptılar. bende yetişemedim. destek hattındaki arkadaşla geçen konuşmalarımız şöyle;
    Ben
    (.......@hotmail.com)
    20.10.2013 23:28:44     bayramdaki hosting indiriminizi geçirdim galiba. sitem www.superusak.com eğerki bana eski üyeniz olarak bayramdaki gibi fiyatlandırma yaparsanız uzatmayı düşünüyorum. yapmassanız başka bir hosting fimasına sitemi taşımak zorunda kalacağım. sizden bu konuda yardım istiyorum. kullandığım paket standart pakettir

M.temsilcisi
    (.......@isimtescil.net)
    21.10.2013 01:04:04     Sayın Müşterimiz,İlgili kampanyamız hostingler üzerinden geçerli olmakta olup bu gece 00:00 itibari ile sonlanmıştır. Yapılacilecek herhangi bir işlemimiz bulunmamakta olup , domain ve hosting paketlerimizi normal ücretleri üzerinden satın alabilirsiniz. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. Saygılarımla.

dediler bana . yani alıyosan al almıyosan siktirgitin kibarı oldu biraz :D neyse konuyu uzatmıyayım. aylık trafik i sınırsız olan uygun ve ikide bir kapanıp durmayan bir hosting firması lazım siz ne önerirsiniz ? hangi firmayı  ?

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Natro iyidir hacım, en azından türkiye lokasyon istiyorsan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

türkiye istiyorum hacım. yanlız natronun da aylık trafiki sınırsız olanı 99 tl neredeyse iki katı fiyatında. stemin aylık trafiki 9 gb civarında.

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    mobydick64 bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı

türkiye istiyorum hacım. yanlız natronun da aylık trafiki sınırsız olanı 99 tl neredeyse iki katı fiyatında. stemin aylık trafiki 9 gb civarında.

ben değeceğini düşünüyorum, şimdi çok trafik az para gibi bir seçenek olsa zaten silah üretmek yerine bebek hastaneleri için tuğla üretiyor olurduk :\

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

hacı trafik senin için önemliyse vps falan alsana 1 tb trafikli falan ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

güzel hosting iyidir. sınırsız paketleri var mı bilmiyorum ama bugün son günü olan %60 indirim kampanyası var.

http://www.r10.net/ozel-kampanya-haberleri/1138012-guzel-hosting-den-butun-hosting-ve-reseller-hizmetlerine-60-indirim-bayram-kampanyasi.html

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

1--- kaç paradır nerden alabilirim.?

2--- güzelhosting nasıldır istediğim zaman online desteki varmıdır ?

3--- bebek hastanesine tuğla olayını pek kavrayamadım ? :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

natro güzel.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

güzelhosting in ekonomi-1 paketi çok güzel gibi geldi parası. acaba hzmet nasıldır ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    mobydick64 bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

1--- kaç paradır nerden alabilirim.?

2--- güzelhosting nasıldır istediğim zaman online desteki varmıdır ?

3--- bebek hastanesine tuğla olayını pek kavrayamadım ? :D

17 $ aylık 1 tb yada 8 $ 500 gb trafik imkanın var burada, support staff on numaradır bak 2 gün içerisinde 3-4 kere re-install ettirmek zorunda kaldım vps i biride çıkıp demedi ki lan denyo senle mi uğraşıcaz bi sigigit.

http://servarica.com/

Ayrıca bebek hastanesine tuğla derken ütopya şakası yaptımdı hiç mi yok iron man izleyen yahu :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    alidem
    alidem's avatar
    Erkek

Natro iyidir hocam

herşeyden dem vuran ali erdem!
Toplam Hit: 3461 Toplam Mesaj: 21