folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Navigasyon Cihazları Hakkında Yardım?

Navigasyon Cihazları Hakkında Yardım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

MuratDnz bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.vatanbilgisayar.com/piranha-escape-escape-5.0-gps-navigasyon-cihazi/productdetails.aspx?I_ID=51481

peki hocam burdaki nasıl alsammıki şimdi bunu

hocam hepsi aynı işletim sistemini kullanıyor başar soft

3,5 '' den yükseğini al 3,5 çok küçük 4,3 veya 5 al

pranha nın teknik desteği berbat o sigorta olayı felanda yalan :D

http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-qx-b512-primo-5-yeni-nesil-navigasyon-cihazi/ProductDetails.aspx?productId=otdelqx-b512&categoryId=257643#Gorseller

bu markayı kullanıyorum 1günde cihazı yapıp gönderdiler o yüzden ibneler en iyi teknik servis reklamının hakkını veriyolar :D

piranha

http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-escape-50-inc-gps-navigasyon-sistemi-omur-boyu-ucretsiz-guncelleme-/ProductDetails.aspx?productId=otpiresc&categoryId=257643

burda daha ucuz

ikiside aynı yazılımı kullanıyor

ikiside naviextradan güncelleme alıyo

gerisi sana kalmış

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

500 tl altı navigasyon cihazları bir boka yaramaz, piranhadan uzak dur, igo lu aselsanlar var gerçekten baba cihazlar, yada olmadı tomtom bak ancak, cihazı almadan önce mutlaka dene. mesela en bildik yerleri yaz bakalım ne gibi sonuçlar veriyor, mesela sadece edirnekapı yaz, yada atatürk hava limanı yaz, sabiha gökçen yaz bakalım mantıklı sonuçlar veriyor mu :) illa sokak ismi isteyen dangalak cihazlarla uğraşma, uyduya bağlanma hızı düşük, açılıp kapanma hızı düşük cihazlarla uğraşma, en az 2 sene harita güncellemesi olsun, güncellemeyi de alırken yaptır, nete girip güncelleme yapma sıfır cihaza ilk güncellemeyi servis yapsın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

IRET bunu yazdı:

500 tl altı navigasyon cihazları bir boka yaramaz, piranhadan uzak dur, igo lu aselsanlar var gerçekten baba cihazlar, yada olmadı tomtom bak ancak, cihazı almadan önce mutlaka dene. mesela en bildik yerleri yaz bakalım ne gibi sonuçlar veriyor, mesela sadece edirnekapı yaz, yada atatürk hava limanı yaz, sabiha gökçen yaz bakalım mantıklı sonuçlar veriyor mu :) illa sokak ismi isteyen dangalak cihazlarla uğraşma, uyduya bağlanma hızı düşük, açılıp kapanma hızı düşük cihazlarla uğraşma, en az 2 sene harita güncellemesi olsun, güncellemeyi de alırken yaptır, nete girip güncelleme yapma sıfır cihaza ilk güncellemeyi servis yapsın.

sektörden uzak kalmışsın :D

hoca artık navilerin fiyatları düştü navilerin %90 nı aynı yerden harita çekiyor

başarsoft yeni nesil yazılım olanların hepsinde sınırsız güncelleme var

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Ben Aselsan kullanıyorum, tavsiye edebilirim. Gerçekten güzel ve çok kullanışlı.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

Hocam navigasyon cihazlarında apartman kapı nosuna kadar yazabilirsiniz ve aradığın binanın kapısının önüne kadar rota çizer. Ama apartman içerisindeki herhangi bir dairenin numarasını kaydedemezsiniz. Navigasyon cihazlarının görevi, istediğiniz adrese en kısa veya en hızlı bir şekilde ulaşmaktır.

Türkiye sınırları içerisinde kullanılan navigasyon cihazları, Başarsoft firmasının yaptığı Türkiye haritasını kullanır. Navigasyon cihazları, bağlanabildiği kadar uyduya bağlanır ve yeryüzü üzerindeki konumunuzu enlem ve boylam olarak belirler. Bulunan koordinatları da harita üzerinde konumlandırarak sizin yerinizi gösteriyor. Bu nedenle yalnızca apartman kapısına kadar ayrıntı girebilirsiniz. Daire numarasını giremezsiniz.

hocam öyle deyil yaa mesela adresi felan girdiğimizde bina numarası kapı deyil oraya kadar götürsünde o yeter örnek mesela kalender sok 23 numara bina numarası yani öyle , dairesine kadar deyil yani hocam

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

sektörden uzak kalmışsın :D

hoca artık navilerin fiyatları düştü navilerin %90 nı aynı yerden harita çekiyor

başarsoft yeni nesil yazılım olanların hepsinde sınırsız güncelleme var

navigasyonu manisada değil, istanbul, ankara, izmir de kullan, sonra yapalım bu sohbeti, günlük ortalama 200-250km yolum var benim. 5 farklı cihaz kullandım, şu anda aselsan kullanıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

ASN-3060

• Tüm Türkiye ve detaylı il haritaları
    • SiRF Atlas-IV AT840 533 MHz işlemci
    • GPS Alıcı SiRF 3+
    • Dahili anten
    • MS Windows CE. Net 6.0 <(>&<)> İGO 8 işletim sistemleri
    • 5.0’’ TFT LCD Dokunmatik ekran
    • 480x272 Piksel çözünürlük
    • 2GB Flash bellek
    • Bluetooth özelliği ile eller serbest konumda görüşme
    • 900 mAh Li-Polimer batarya
    • 2.5 mm stereo kulaklık çıkışı
    • FM Transmitter özelliği
    • AV-IN girişi
    • USB 2.0

ucuz olup da iyi olanlardan birisi budur. 490-520 tl fiyat aralığındaydı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

MuratDnz bunu yazdı:

http://www.vatanbilgisayar.com/piranha-escape-escape-5.0-gps-navigasyon-cihazi/productdetails.aspx?I_ID=51481

http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-qx-b512-primo-5-yeni-nesil-navigasyon-cihazi/ProductDetails.aspx?productId=otdelqx-b512&categoryId=257643#Gorseller

bu markayı kullanıyorum 1günde cihazı yapıp gönderdiler o yüzden ibneler en iyi teknik servis reklamının hakkını veriyolar :D

piranha

http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-escape-50-inc-gps-navigasyon-sistemi-omur-boyu-ucretsiz-guncelleme-/ProductDetails.aspx?productId=otpiresc&categoryId=257643

burda daha ucuz

gerisi sana kalmış

hocam şimdi  bu söylediklerinden navitech mi alıyım yoksa pıranha yımı ??

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

MuratDnz bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

MuratDnz bunu yazdı:

piranha

burda daha ucuz

gerisi sana kalmış

hocam şimdi  bu söylediklerinden navitech mi alıyım yoksa pıranha yımı ??

ikisininde yazılımı aynı piranha ile geçmişim  burda Piranha Ürün Almayın Hele Diasadan Hiç Almayın! Rezillik Diz Boyu

Navitechle sorun yaşamadım işlemcileri arasında pek fark yok

konumlama felan 3 sn sürüyor aktarım hızı 1 sn yani yavaş değil

https://www.naviextras.com/shop/portal/registration?task=register

burdaki markalar aynı haritayı çekiyor

kısa yol hızlı yol felan aynı km cinsinde hesapladıkları için

fm trans olsun ekranı büyük olsun gerisi koy götüne zaten 15 lira verip ek hafıza kartı alırsın 2 gmb dahili hafıza diyo ama kendi hafızına attığın filmleri takılıyo

karşılaştırma yap

piranha dandik ama 2 yıl garantili her nekadar teknik servis boktan olsada ucuz :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Bu markasız alette igo8 yüklü,bahsettiğin olay var,bahsettiğin şey işte bu.Örneğin ablamın evi kayıtlı vaziyette,istediğim zaman hedef olarak seçebiliyorum,aşağı bak;

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 5525 Toplam Mesaj: 32