folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nazi Altınları

Nazi Altınları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Diyelimki nazi altınlarının bir kısmını bulduk israil ödeme yapar mı yoksa canımızdan mı oluruz?Ve ya normal bir define bulundu ama elimizde kazı izni yoktu kaçak kazı yoluyla bulundu define yine de gidip devlete bağışlasak hazineyi elimize %10 unun değerini öderler mi?yoksa içeriye mi tıkarlar?cevaplarsanız sevinirim bu arada tahribatı tekrar girmek güzel.saygılar ve şimdiden teşekkürler.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    nazi altını buluyosan neden israile haber veriyon ayrıca %10unu bizim devlet 1 sene içinde ödüyo sanırım...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

kazı yapacaksan devletten izin almalısın gömüyü buldugun taktirde devlet sanırım %30 unu sana veriyor cezasıda yok.fakat izinsiz yaparsan yakalınırsan sanırım 2 seneden başlıyor ama yakalanmazsan gömünün tamamı sana ait fakat en önemli kısım onu kşme satacaksınv.s v.s

not:var sende bişeyler :) 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek
    evet var sende birşeyler.. konuyla alakalı bir antik heykel veya altın para sormuş olsan define meraklısı definecilik yapmayı düşünüyor derdim ama nerden çıktı bu nazi külçeleri burmaları.. söyle ne kadar buldun veya buldunuz.. :S

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    %30'unu isterim :D
    Vermessen ihbar ediyom bak! ip adresi vs. vs. bulurlar seni :)
    Devletle anlaşmamı yapar onlardan alırım yoksa %10'umu :)

Benim amcam da uğraşıyor böyle şeylerle.(Hoş sen uğraşıyor musun bilmiyorum ama..)
    El altından satarsan paranın hepsi senin, izinsiz de olsa kazı yapıp bulsan da devlete verdikten sonra %10u sana veriliyor her halukarda..
    Belki sen kendin kazıyıp çıkardığın için soruguya alabilirler seni..
    Nereden öğrendin ? Ne zaman ? Nereden çıkardın ? vs. vs. daha da detaylısından bir soruşturma olur..
    Daha sonra senin iyi niyetli olduğunu anlarlarsa, anlatabilirsen, elinden alırlar ve %10u devletin belirlediği tarih ya da tarihler içerisinde alırsın.

Pişt bak bi sen bi pm'den yazsana ;) ;..;

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

son 1.5 ay içinde cok ugrastım bu işlerle :D baya bi bilgim var lahitlerle ilgili veya işaretler vs...

elinde varsa ve satmayı düşünüosan bana ulaş pm den :D yardımcı olurum ufacık bi komisyonla :W 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Git lem pis kumarbaz :F

Bahsettiği şeyin ufacık komisyon dediğini Süper Lotoda vermiyolar :D
    Bas git ben yanaştım önce x)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bence tr de olsaydı aaltınlar çokdan mossad bulmuştu veya bulmuuştur birileri o yüzden altınlar halen tr deyse eminim öle basit bi yerde değildir ayasofynın altında falan böle veya anıtkabirin altında ne bilim öle değişik yerlerde olur

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

azizsenel55 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bence tr de olsaydı aaltınlar çokdan mossad bulmuştu veya bulmuuştur birileri o yüzden altınlar halen tr deyse eminim öle basit bi yerde değildir ayasofynın altında falan böle veya anıtkabirin altında ne bilim öle değişik yerlerde olur
    -----------------------------

cok uctun canım :D 

bi kac resim eklerdimde peşime düşerler falan die korkanzi :D 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    O Altınları Bulsak İsrail Bi poh yiyemez... yerse bile klasik gizli işbitirme taktikleri ile yer. Resmi stasüde Altımıza bile yatamaz. Ezilir Çünkü.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brainiac
    brainiac's avatar
    Erkek
    buldunuz galiba biraz türkiyenin hangi bölgelerinde olabilir bende meraklandım :Dfoto varsa özelden bi atın bakim bide site varmı güzel bu konuda bilgi veren :D
Toplam Hit: 3741 Toplam Mesaj: 16