Ne Cevap Verirdiniz???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Sevgi denilen duygu birgün bir insan olarak karşınıza çıksaydı ona ne söylerdiniz?

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

MErhaba sevgi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Ben şahsen şunu söylerim:

"yetti ulan bana çektirdiğin. Nedir senin elinden çektiğim. İnsanları mutsuz etmekten başka bir işe yaradığın yok. Git ulan hayatımdan" aşk içinde geçerlidir bu. ((:

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    Çok pis küfür ederdim..dalardım ona..
    Yada aldırmazdım hiç bişey söylemezdim..
    Yada ondan 3 dilek dilerdim :) 1 de olur..
    Onu alır hediye paketi yapardım..
    töbe töbe..n'apiim yaw ne söyliim daha buna?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bir güzel döverdim:)))
    birde şöyle bir soru sorsaydın..
    daha güzel olurdu..
    Sevgiye veya aşk a ceza verme şansınız olsaydı ne ceza verırdınız..
    şahsen ben
    benım gibi onunda sevmesini isterdim!

eyw

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Tamam o zaman soruları tekrar soruyorum:

1-) Sevgi ve aşk denilen mahlukat birgün karşınıza insan olarak çıkıp, sizinle konuşsaydı eğer, ona söyleyeceğiniz ilk söz ne olurdu?

2-) Sevgi ve aşka ceza verme şansınız olsaydı ne ceza verirdiniz?

Ceza vermek imkanım olsaydı ona nefreti aşılardım (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    1)soruya cevabim ayni..
    2)manyak iskenceler biliyorum..
    `anlatsam aklin almaz gostersem bunyen kaldirmaz` diye bi soz var ya ole iste
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cippio
    Cippio's avatar
    Erkek

1 soruya ne var ne yoq hayatın nasıL derim... bensiz mutLumusun.. mutLuyum derse hadi kaL sağLıcakLa derim ve döner giderim... sevgimi kaLbime gömüp...

2- Ceza vermek Allaha mehsus ben karışmazdım..

aLem bana ben sana hastayım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    benım karsıma cıksa cıksa nefret adlı duygu ınsan kılgında cıkar. Benı arar cepten gıder alırım arabayla gezerız muzık sesı gumbur gumbur bıraz surat gezerız felan karnımız acıkır gıder ıskender yerız hacı beyde cıkarız ordan sınemaya uzanırız bı korku fılmını ıkımızde kahkahadan kırılarak ızlerız (her nedense ben korku fılmlerınde kahkaha atıyom mıllet tıp tıp bakıyo) cıkarız ordan o ıkı bıra bı 70lık cın ıcer arkasından bı duble sek rakı sallar en sonuna bı extra efes atar cıla babından kafası olmustur sagdan soldan gecen denyolara sarkarız felan kımıne omuz atarız ıkımızde bos deılız hanı hıc yakısırmı bos durmak bıze yoldan gecen ıkı kısıyı hallederız cadde ortasında 3. kısı kosa kosa gıder cagırır arkadaslarını gelırler 12 kısı bız bakarız bırbırımıze cıkarırız emanetlerı daalın lan dıe bı nara atarızkı nufus -12 olur anıden bız yolumuza gıderız gecenın ıleleyen saatlerınde bu der corba ıcelım ben hadı gıdek ıcelım ortı derım gıderız yıne mekana gelır bı tuzlamayla bı ıskembe ıcerız bunları atarız 3er kaat o der bendensın ben derın bendensın olmaz bırader derım en sonunda kırılırım bak verırım 3 mılyon ne kı 3 mılyar feda olsun dostuma artık caddeler bos sehır oludur bu der ben gıtcem olur derım selametle bnu ugurlarım donerım evıme. Tekrardan yalnızımdır.....

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    Selam'n aleyküm

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    Olduğu yerde yok ederdim onun yüzünden moralim bozuk mesela herşeyin acısını çıkartırdım ibneden

Biz Eskiden Eskiden...
Toplam Hit: 3813 Toplam Mesaj: 18