folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Görmemişler Var Şu Memlekette!

Ne Görmemişler Var Şu Memlekette!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sabahın 8'in de zurna davul sesiyle ansızın uyandım. Baktım 500 metre ilerde bir tabur insan sabahın köründe düğüne gelmiş. Bütün gün burda kafam şişti. Saat şu an 19 ve hala çalmaya devam ediyorlar. Tam 11 saattir çalıyor. Ne kadar devam edecek bilmiyorum. Sanki sadrazamın oğlu evleniyor. Beledeyiye düğünlere yer mi ayarlamalı ne yapmalı bilmiyorum. Sabahın 8'inden akşamın bilmem kaçına kadar o müzikleri dinlemek zorunda değilim. İşin suyu çıktı.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    Bizim ordada gece 2 ye kadar halay çekti krolar.Beynimde yankılanıyo sesler :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    olum halayın arasına girmek adettendir oturman hata yyaa :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

aynı durum burada da söz konusu :|

ama kaç senedir alıştım artık :S

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bide çalışanı var çalışmayanı var...sabahın köründe düğün vb. sebeplerden car car bağıranlara gıcık oluyorum zaten bi tek pazarım var yine 8'de kalktım bende...

neden diye sorarsanız;

karşı komşu 2 yaşındaki kızına camdan sesleniyordu aşağıya doğru;

"gel,gel,gel kızım gel"  şeklinde...fantezi yapıyo işte amk. sanki kız kanatlanacak gelecek amk :@

ayıp ya ayıp valla ayıp 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:
    -----------------------------

bide çalışanı var çalışmayanı var...sabahın köründe düğün vb. sebeplerden car car bağıranlara gıcık oluyorum zaten bi tek pazarım var yine 8'de kalktım bende...

neden diye sorarsanız;

karşı komşu 2 yaşındaki kızına camdan sesleniyordu aşağıya doğru;

"gel,gel,gel kızım gel"  şeklinde...fantezi yapıyo işte amk. sanki kız kanatlanacak gelecek amk :@

ayıp ya ayıp valla ayıp 

Ya Gelirse :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    Zaten akşamları orkestra eşliğinde yeterince kafa patlatıyorlar. Bir de gündüzleri davul-zurna ikilisine sinir olmamak elde değil. Yazın sevmediğim yönlerinden biri de budur. Sıraya girmiş gibi her akşam gelen dım tıs dım tıs eşliğinde İsmail Yk  şarkıları fln.. egzotik yaz akşamlarının dayanılmazlığına dayanılmazlık katıyor :|

allcolorsarebeautiful.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    sabah 10da kalktım. bende yine düğün var sandım millet toplanmış. akşam eve geldiğimde kapının önü araba kuyruğu olmuş. düğün değilmiş.  az aşağıdaki evin adamı trafik kazasında vefat etmiş.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Eğlenmek insanların en doğal hakkı. Sabahın 8:00'in de olması biraz abest kaçmış olabilir fakat her sinirlendiğiniz de bu eyleme tabii olan insanları ''görgüsüz'' olarak tanımlayamassınız.

Düğün salonları 4 aylık kira bedelini karşılıyor. Parası olmayan kesim iki davulcu 1 zurnacı ayarlayıp imkanları dahilinde birşeyler yapmaya çalışıyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

En yakın yerleşim 5 km   düğün derdim yok  ama yandaki  otel (kayaartemis) nerde  dandik sanatcı var getiriyor hafta sonu gece 3 kadar  uyku uyutmuyor.allah belasını versin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Stigma bunu yazdı:
    Zaten akşamları orkestra eşliğinde yeterince kafa patlatıyorlar. Bir de gündüzleri davul-zurna ikilisine sinir olmamak elde değil. Yazın sevmediğim yönlerinden biri de budur. Sıraya girmiş gibi her akşam gelen dım tıs dım tıs eşliğinde İsmail Yk  şarkıları fln.. egzotik yaz akşamlarının dayanılmazlığına dayanılmazlık katıyor :|

bunlar genelde doğan görünümlü şahin...megane görünümlü tipo...şahin görünümlü şahin vs. ise onlar burdan da geçiyor :S 

Toplam Hit: 6685 Toplam Mesaj: 44