folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Hale Geldik!

Ne Hale Geldik!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek
    Nako19 bunu yazdı

Çok güzel hazırlanmış.Kesinlikle izlemelisiniz...

http://yadi.sk/d/EiDo-rfiKab7R

http://www.youtube.com/watch?v=CSaM5i4WHBs

bu da aciklayici meali olsun

Real_Love tarafından 16/Mar/14 00:05 tarihinde düzenlenmiştir

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

sacma ızlemeye degmez....

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

ne alaka polisin olmadığı yerde huzur ne demek..

aynı soy ismi taşıdığın insanların adli sicillerine bak. kesin birisinin adli olaya karıştığı olmuştur.

ozaman seninle aynı soy ismi taşıyan herkes için kanunsuz diyebilirmiyiz.  bi polisin yaptıklarını genelleme yapamazsınız. bugün başınıza bişi gelse devlet diyeceksiniz. hepimizin tek bi oyu var. sandıkta kullanırız. dışarıda yakmak yıkmak ne oluyor. gidin suriyede yaşayın da hayatınızın değerini anlayın. bu arada ben kesinlikle akp li değilim.

izmirde 7 polisten dayak yiyen kadının her tarafı çürümüştü yara bere içindeydi hatırlarmısın ? 

fft99_mf3352084.Jpeg%20%28606×340%29

bu kadın sence bir daha polis çağıracakmı ? 

Antalyada kapalı otoparkta soluklanan çocuklar polisten bi güzel meydan dayağı yemişti onlar başına birşey gelirse polis çağıracakmı ?

198019b8f4400f98_620x350.jpg%20%28620×350%29

yine izmirde kafasına kask fırlatılıp burnu kırılan adam bir daha polis çağıracakmı ? 

Türkiye deki polis gücü ile Ukraynadaki polis gücü arasında hiç bir fark yoktur. İkiside katil , ikiside darpçı. 

Hükümet devrilince Biz halkımızın arkasındayız aslında bizde öyle istiyorduk. etc etc.

Polis , Asker , Memur , Zabıta , Kadın , Erkek , Çocuk  Fark etmez ne olduğun  yeterki insan ol.

2najh8p.jpg%20%28640×426%29

Buda türbanlı kadının kabataş fantazisi. Olmayan olay için ortalığı geren hükümet polisin yaptığı yanlışta kendi verdiği emirdeki yanlışı hiç bir zaman yargılamadı.  Sen o kadar insanın canını yak sonra zarar gören halk senin skinde olmasın.

Ben en çok bu hükümetin işi el bet bi gün bitecek , paşalar gibi yargılanacaklar mı yoksa yurt dışına mı kaçacaklar onu merak ediyorum ?

PanxeR tarafından 16/Mar/14 01:11 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

tamam da o kadın ve diğerleri gibi bi haksızlık olduğunda mahkemeye vermek varken neden sokağa çıkıp biyerler yakılıyor yıkılıyor.

ben senin evini yaksam polis benim abimi dövdü diye. babanın da arabasını yağmalasam. sonrada işyeriniz var diyelim.. işyerinizi de yakıp yıksak. devlet de size en ufak bi destek vermese ve siz ailecek borç içinde kalsanız ozaman da diyecekmisin hükümet bu insanları kızdırdı onlarda benim dükkanımı evimi ve arabamı yağmaladı helali hoş olsun ben o insanlar için aç da kalırım açıkta da diyebilcekmisin...

o insanlarada aferim devam edin yakın ben bidaha araba alırım bidaha işyeri açarım bidaha ev alırım bidaha yakın bidaha yıkın diyebilcekmisin.

çünkü bu insanlar yani sizler biri ölse dışarda olay, biri yaralansa dışarıda olay, birisi hastanelik olsa olay biri birisine hakaret etse olay. her olayda senin evinde yanar, arabanda iş yerinde. yani sürekli bi olay düşünsene. sonu yok yakmaların yıkmaların.

sizin o insanlardan yani o polis den hiç bi farkınız kalmamış.

sen biyerde çalısıyormusun bilmiyorum ama. çalıştığın yerin sorumlulukları vardır. mesela garson olsan bi resteurantta ve birileri kadıköy meydanına yürüse sen işini bırakıp izin vermese bile patronun gidemezsin. çünkü sorumluluk vardır insanlarda. görev vardır.yapman gereken iş vardır.

ben sen ne gösterirsen göster. o kadın o resimleri çektirdiyse elinde kanıttır. mahkemeye gidip o kişilerin işlerine son verdirebilir.

ama yine o kadının elinde molotof varken polislere iş yerlerine ateş atarken resimleri çekilmisse o kadın hapse atılır.

kanun açık ve net. burası Türkiye ve Türkiyede yaşıyoruz.

eğer birileri ağa olmuş paşa olmuş ve başbakan olmuş ise, adelet hak hukuk dinlemiyorsa onunda seçme ve seçilme zamanı geldiğinde yapman gereken sandıkta oyunu kullanırsın.

bu ülkede a partisini seven kadar b partisinin de seveni var. sizin yapmaya çalıştıklarınız ülkeyi bölmektir. vatan hainliğine girer ülke bölmeye çalışmak.

şehitlerimiz olduğunda ülkücü gençlik şehitler ölmez vatan bölünmez dediğinde tayyip erdoğan yasaklansın dedi bu şehitlerdeki yürüyüşler.

ozaman nerdeydi aklınız da şimdi bi eli sapanlı çocuğun peşinden yürümeye çalısıyorsunuz.

ben ülkücüyüm. ben bu ülkede ne mutlu türküm diye yazı yazanların yargılandığını gördüm. bizzat eskişehirde yaşandı bu olay doğuda bile değil. ozaman ses çıkarmaya çalıştığımızda nerdeydiniz. neden toplanmadınız. ben buyüzden sizlerin bu ülke için iyi şeyler yapmaya çalıştığına inanmıyorum. çünkü sizler işinize geldiğinde particilik yapıp kendi kendi partinize iki oy fazla gelsin diye iktidar partiye yüklenmek için çalışanlarsınız.

MuhammeT tarafından 16/Mar/14 02:27 tarihinde düzenlenmiştir

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2 Saat yazdım sonra TBT ana sayfaya attı herşey silindi üşenmiyorum tekrar yazıyorum hocam ( kalın yazılar bana aittir ) 

tamam da o kadın ve diğerleri gibi bi haksızlık olduğunda mahkemeye vermek varken neden sokağa çıkıp biyerler yakılıyor yıkılıyor.

Mahkemeye vermedimi ? Vermediler mi ? Adam öldürenlere bile birşey olmadı bırak adam dövmeyi. Yakıp yıkmaya karşıyım, Bu teröristliktir. 

Yanımdaki yada arkadaşım yapsa onu siler fişlerim. 

ben senin evini yaksam polis benim abimi dövdü diye. babanın da arabasını yağmalasam. sonrada işyeriniz var diyelim.. işyerinizi de yakıp yıksak. devlet de size en ufak bi destek vermese ve siz ailecek borç içinde kalsanız ozaman da diyecekmisin hükümet bu insanları kızdırdı onlarda benim dükkanımı evimi ve arabamı yağmaladı helali hoş olsun ben o insanlar için aç da kalırım açıkta da diyebilcekmisin...

Tekrar diyorum , etrafa zarar vermek bana göre teröristliktir. Fakat benim de başımdan geçen olay neredeyse doğu illeri hariç hiç bir yerde polis gelene kadar gayet güllük gülistanlıkken olaylar polis gelince savaş alanına dönüyor. Bize polis ödemişte yürüyüş için izin verdi + yolu kapattı. Bizde meydanda karakola karşı ayran içtik protestomuzu basın açıklamamızı yapıp dağıldık , savaş çıkan yerlere bak polise saldır diye emir veriyorlar sonra ayıkla pirincin taşını + kalabalık şehirlerde arada hangi partililierin araya karıştığını ve durumu suistimal ettiklerini sende biliyorsun. En adi o.cları.

o insanlarada aferim devam edin yakın ben bidaha araba alırım bidaha işyeri açarım bidaha ev alırım bidaha yakın bidaha yıkın diyebilcekmisin.

Yakan yıkan , zarar verenin gözümde en ufak değeri yoktur. Suçlu hükümet ise cezasını o çekmeli sadece akp kadrosuna ve partiye ait araç - binalara zarar verilmesi anlayışla karşılanabilir.

çünkü bu insanlar yani sizler biri ölse dışarda olay, biri yaralansa dışarıda olay, birisi hastanelik olsa olay biri birisine hakaret etse olay. her olayda senin evinde yanar, arabanda iş yerinde. yani sürekli bi olay düşünsene. sonu yok yakmaların yıkmaların.

Ben olay peşinde değilim , ben hükümete karşı senin benim onun bunun şunun yenen hakkını korumak ile mükellefim bu ülkenin vatandaşı olarak. Adamlar sadece kendi %50 lerinin değil bizim de paramızı yiyorlar. Bizim askerlerimizi şehit edip PKK ile masaya oturuyorlar. Bugun ben MHP ye de CHP yede AKP yede BDP ye de siz şurada şunu yanlış yapıyorsunuz diyorum , Senin görevinde kendi partini ve diğer partileri uyarmaktır. Bu adamlar laikliği bozmasa , Atatürke hakaretler yağdırmasa , hukuku çiğnemese belki %100 ün partisi olabilirdi ama salaklar ne yaptı , değer verdiğimiz ne varsa hepsinin üstüne çıktı. Andımızdan bile korktular. Kürtsen Kürdüm doğruyum derdin biterdi zaten onlar öyle diyordu. Bunda bir zorlama yok olmamalıda , başka bir ırka it biri zaten Türküm dese ne deseme de ? Demesin Kürdüm desin ama andımızı okusun. Bu kadar mı zor da kaldırdılar. Ocları.

sizin o insanlardan yani o polis den hiç bi farkınız kalmamış.

Ben vicdanlı bir insanım , durduk yere kimseye sataşmam saldırmam , etrafı yakıp yıkmam bunada elimden geldiğince engel olurum. Çevreye zarar veren aynı bu başımızdaki başçalan gibi kendi memleketine zarar veriyor. Polisler ise sadece emre bakıyor vicdana değil , vur emri geliyor vuruyor , tamam da gaz at emri gelince niye gözlere kafalara atıyorlar havaya atması gereken şeyi ? İşte bu bir vicdansızlık örneğidir. Hareketsiz hale gelmiş birini niye dövüyorlar ? İşte bu vicdansızlık örneğidir. 

sen biyerde çalısıyormusun bilmiyorum ama. çalıştığın yerin sorumlulukları vardır. mesela garson olsan bi resteurantta ve birileri kadıköy meydanına yürüse sen işini bırakıp izin vermese bile patronun gidemezsin. çünkü sorumluluk vardır insanlarda. görev vardır.yapman gereken iş vardır.

Patronlarım 2002 seçimlerinde akp ye oy vermiş ekonomik sorunlardan ötürü fakat bir daha asla vermeyecklerini söylüyorlar. Çünki onlarda farkında ileri değil geriye gittiğimizin. Herşey para değildir , İnsanda biraz onur olacak. Patronum bana küçük düşürücü veya onursuz bir iş verse yapacağımımı sanıyorsun. Hergün makarna yerim aç kalırım yinede vicdansızlık onursuzluk yapmam.

ben sen ne gösterirsen göster. o kadın o resimleri çektirdiyse elinde kanıttır. mahkemeye gidip o kişilerin işlerine son verdirebilir.

ama yine o kadının elinde molotof varken polislere iş yerlerine ateş atarken resimleri çekilmisse o kadın hapse atılır.

Adam öldürenlere birşey mi yapılıyor , hukuk doğrumu işliyorda ? Türkiye de görülen her mahkeme insan haklarına gitmek zorunda kalıyor çünki burada suçlu isen ama zenginsen bakan oğulları , ve o iranlı gibi dışardasın , suçsuz ama mazlumsan içerde aylarını yıllarını geçirebilirsin adalet beklersin içerde. Ama sana yardımcı olmayan o adalet o hırsızları jet hızı ile içerden çıkartır. + Olarak dövme kayıtlarını öldürme kayıtlarını polisin silip yok etmeye çalıştığını gayette sende biliyorsun, Kendilerini korumak için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar sorguda görmedik bilmiyoruz hatırlamıyoruz diyorlar. İzmirde bi kızı saçından evire çevire çekip götüren adam TV de kendini görünce bu benmiyim demiş okadar kendinden geçmiş nasıl zevk alıyorduysa artık. Kendi çocuğunun yüzüne nasıl bakacak ? 

İşlerine geldiğinde istanbuldan bodruma kılık değiştirip kaçan birini şak diye yakalayabiliyorlar. Ama istanbulun orta yerinde polisten dayak yiyip veya akp li holiganlardan ölen kişilerin videolarını bulamıyorlar ki her yerde mobese varken. Ya bozuk ya çalışmıyor yada elektrikler yok...

kanun açık ve net. burası Türkiye ve Türkiyede yaşıyoruz.

Evet Adaletin işlemediği bir ülke , Aslında vatandaşı olmasak eğlenceli ülke. Yavş'AK lar kendi götlerini kurtarmak için adaletin hukukun amına koydular gözümüzün içine baka baka , ordan durup seyretmesi mi yoksa buna artık kaşı koyulması mı daha vicdani ? 

eğer birileri ağa olmuş paşa olmuş ve başbakan olmuş ise, adelet hak hukuk dinlemiyorsa onunda seçme ve seçilme zamanı geldiğinde yapman gereken sandıkta oyunu kullanırsın.

Adam bu ülkenin cahil vatandaşını 2 kömür 1 makarna ile , 2 çarpık söz ile o kadar kolay kandırıyor ki sandık yetmiyor. Sandık yetseydi ölen karın ile sevişmeye devam etmeni sağlayan , 13 yaşındaki kızlarla evlenmeyi serbest bırakan , kadın haklarına tacavüz edip onlara çeşitli yasak getiren namussuz mursi piçi de hala hükümetin başında ülkesini sikmeye devam ediyor olurdu , ukrayna nın rus sevdalısı vatan haini başbakanı hala ülkenin başında soymaya devam ediyor olurdu. Bazı şeyler yalış gidiyordur ve buna bir dur demek gereklidir. 

bu ülkede a partisini seven kadar b partisinin de seveni var. sizin yapmaya çalıştıklarınız ülkeyi bölmektir. vatan hainliğine girer ülke bölmeye çalışmak.

Ülkeyi bölen ve halen daha bölmeye çalışan AKP partisidir. Başa geldiğinde değil ama cumhur başkanı gül olduğunda bu bariz ortaya çıkmaya başlamıştır. AKP %100 ün partisi olabilecekken hassas noktalarımıza parmak atmış , Atatürkü aşağılamış , Asker ve şehitlerimiz ile alay etmiş , andımızı kaldırmış PKK ile pazarlık masasına oturmuş , Laik Türkiye nin Laik kelimesini ortadan kaldırıp tamamen dini ve islami sömürü üzerine kurduğu siyaseti güçlendirmiş buyüzden de kendi fanatik %50 ( bence 30 ) sunu oluşturmuş ve yine bence Vatan hainliğinin babasını işlemektedir. Vatan hainliği yapan bu başımızdaki katil ve hırsızlar günü geldiğinde hesap verecekler ama o gün gelene kadar biz sustuk bekledik demeyeceğiz , Biz özgürlüğümüz için sonuna kadar direndik diyeceğiz. Sen bir MHP li olarak yapman gerekende budur. Bugün bahçeli her gün meydanlarda bu katillere katil , hırsızlara hırsız diyorsa sende bunu diyebilmelisin. Demelisin. Tavrını ortaya koymalısın , O pezevengler ülkemize tecavüz ederken susmamalısın.  Gerekiyorsa Bahçelinin de dediği gibi onu 100 bozkurt ile birlikte kasımpaşaya kadar kovalamalısın. 

şehitlerimiz olduğunda ülkücü gençlik şehitler ölmez vatan bölünmez dediğinde tayyip erdoğan yasaklansın dedi bu şehitlerdeki yürüyüşler.

ozaman nerdeydi aklınız da şimdi bi eli sapanlı çocuğun peşinden yürümeye çalısıyorsunuz.

Ben şehitlerimize hakaret edildiğinzde de , andımız kaldırıldığındada , Atatürk e hakaret edildiğindede laik ülke düzeni bozulmaya başladığınadada bu vatan hainlerine karşı tepkimi koydum. Her gün de koymaya devam ediyorum , Sokaktaysam sokakta , evdeysem internette. 

ben ülkücüyüm. ben bu ülkede ne mutlu türküm diye yazı yazanların yargılandığını gördüm. bizzat eskişehirde yaşandı bu olay doğuda bile değil. ozaman ses çıkarmaya çalıştığımızda nerdeydiniz. neden toplanmadınız. ben buyüzden sizlerin bu ülke için iyi şeyler yapmaya çalıştığına inanmıyorum. çünkü sizler işinize geldiğinde particilik yapıp kendi kendi partinize iki oy fazla gelsin diye iktidar partiye yüklenmek için çalışanlarsınız.

Ne mutlu Türküm diyen yargılanıyor , Arabasında Atatürk baskısı var diye araba polis tarafından çekiliyor vatandaşlararın tepkisi sayesinde kurtulabiliyor , Bunlar gerçek vatan hainliğidir ve bizim de yaptığımız buna bir dur demek. ARTIK YETER demeliyiz. Bu hırsızlara , bu kansızlara , bu vatan hainlerine artık oy vermeyin gözünüz açılsın vermeyin. Özgürlüğünüzü koruyun. 

Ben CHP bir yanlış yaptığında chp ye , MHP bir yanlış yaptığında MHP ye , AKP bir yanlış yaptığında AKP ye yüklenen biriyim. Herkeze yanlışını söylerim sana da söylerim. Bunu başkalarına ve kendi partine söylemekte senin görevin. Ülkeyi bölünme noktasına getirip sandığa güvenen bu hainlere arka çıkmak mı doğru olan sence ? Senin benim paralarım ile günü geldiğinde hesap veremyecekleri için yurt dışına kaçacak olan bu insanlara arka çıkmak mı doğru  yoksa AKP liler gibi hırsız olduklarını bile bile görmezden gelmek mi ? Bir çok AKP li öyle yapıyor. 

Senle düşünce yapımız aynı , sadece bakış açımız farklı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

PanxeR evet.. dediğin gibi düşünce yapımız aynı. İnşallah senin gibi sokağa çıkan kardeşlerininde düşünce yapısı aynıdır.

senin düşüncende olduğuna inanayım ve kimse bi hesaplar peşinde koşmasın bak ozaman daha farklı olur herşey.

Fakat etrafındaki insanların yaşantısını bilmiyoruz. O ne için orda bilemiyoruz işte.

Düşüncen ve Ülke için fedakarlığın hoşuma gitti dostum. Keşke herkez sen gibi açık olabilse.

tartışmada anlatımlarımız yazıya dökerken bazen kaba görünebilir. kesinlikle kaba ve saygısız olmak istemedim.

bende emin ol ilk kez sessizliğimi bozdum :) yoksa çok tartışmalara girmem ama senin gibi biriyle tartışmakta hoşuma gitti. diğer arkadaşlarada örnek olur inşallah.

seni tanıdığıma memnun oldum.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

PanxeR evet.. dediğin gibi düşünce yapımız aynı. İnşallah senin gibi sokağa çıkan kardeşlerininde düşünce yapısı aynıdır.

senin düşüncende olduğuna inanayım ve kimse bi hesaplar peşinde koşmasın bak ozaman daha farklı olur herşey.

Fakat etrafındaki insanların yaşantısını bilmiyoruz. O ne için orda bilemiyoruz işte.

Düşüncen ve Ülke için fedakarlığın hoşuma gitti dostum. Keşke herkez sen gibi açık olabilse.

tartışmada anlatımlarımız yazıya dökerken bazen kaba görünebilir. kesinlikle kaba ve saygısız olmak istemedim.

bende emin ol ilk kez sessizliğimi bozdum :) yoksa çok tartışmalara girmem ama senin gibi biriyle tartışmakta hoşuma gitti. diğer arkadaşlarada örnek olur inşallah.

seni tanıdığıma memnun oldum.

Bende hocam , aslında bir çok AKP lide böyle düşünüyor da bu saatten sonra o alemden çıkmaları da zor. :)

Toplam Hit: 3366 Toplam Mesaj: 28